Дітки дитячого містечка “ЗАТИШОК” побували на екскурсії в НПП «Синевир»

 

Соціально-реабілітаційний центр (дитяче містечко) «Затишок», що розташований в екологічному і безпечнішому куточку України – селі Пилипець на Закарпатті є одним із дитячих закладів у якому проживають діти-переселенці, а також діти з евакуйованих закладів інтернатного типу, котрі опинилися у скрутних життєвих обставинах, яким необхідна медична та психологічна допомога.

Нині дирекція та вихователі дитячого прихистку вкладають в роботу з дітками всіх зусиль для того, щоб оселити у дитячих серцях спокій та віру у світле майбутнє. Намагаються урізноманітнити їх перебування у дитячому закладі різними культурними програмами та відпочинками на природі.

На минулих вихідних керівництво закладу разом з співробітниками НПП «Синевир», організували для них безкоштовні екскурсії по території ПЗФ парку, де дітки разом з вихователями відвідали Реабілітаційний центр бурого ведмедя, а також справжню перлину Карпат – мальовниче озеро Синевир.

Культурна програма дозвілля по туристичних місцях нацпарку була дуже вдалою і вчасною, так як навколо зігрівало і милувало своїм промінням весняне сонечко, а високо в горах осліплював своїм відблиском ще не розталий сніг. Дітки з цікавістю розпитували про кількість клишоногих, дізнавалися про їхні імена та перебування у ведмежому притулку, раціон харчування та зимовий сон.

«У ході проведення екскурсії, спостерігати за їхніми радісними обличчями та враженнями від побаченого було неймовірно цікаво і, водночас, у кожного з дорослих, поринали думки переживань і болю за їхнє дитинство, яке проходить в період війни без батьківської опіки та родинного затишку» – говорить екскурсоводка Марина Печкан.

Керівник групи екскурсантів – заступник директора НДР Аліна Мариненко та вихователі щиро подякували екскурсоводам за цікаві розповіді про звірів та змістовно проведений час.

На останок для згадки про відвідини парку зроблено спільне фото.

Новини

ШЕСТИРІЧНИЙ ВЕДМІДЬ БАЛУ ПРИБУВ ІЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ДО СИНЕВИРА…

Саме з понеділка на вівторок до Реабілітаційного центру бурого ведмедя НПП «Синевир», доправлено із зоокутка хмельницького парку імені М.Чекмана шестирічного бурого ведмедя Балу. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Міндовкілля, місцевої влади та Центру реабілітації бурого ведмедя (РЦБВ) нацпарку. Нагадаємо, що за дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця були перевірені умови […]

  • Без категорії

Біологічні та екологічні особливості дрібних хижаків лісових екосистем родини MUSTELIDAE на території НПП «Синевир»

В лісових екосистемах Національного природного парку «Синевир» (440 – 1680 м.в.н.р.м.) найпоширенішими видами із родини Куницеві (Mustelidae Fischer, 1817), являються Куниця лісова (звичайна) (Martes martes Linnaeus, 1758); Куниця кам’яна (M. foina Erxleben, 1777); Горностай (Mustela erminea Linnaeus, 1758); Ласка (M. nivalis Linnacus, 1766); Тріх лісовий (темний) (M. [Putorius] putorius Linnaeus, 1758); Борсук (звичайний) лісовий (Meles […]

  • Без категорії

ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК: УНІКАЛЬНЕ ПРИСТАНОВИЩЕ ДЛЯ 30 ВЕДМЕДІВ

Ведмежі притулки стали місцем надії для численних тварин, які стали жертвами нелюдського утримання та знущань. Ці установи створені для того, щоб надати ведмедям безпечне місце, де вони можуть жити в природних умовах, отримуючи належну опіку та догляд від кваліфікованого персоналу. Один з найбільших ведмежих притулків в Україні розташований в Національному природному парку «Синевир», де ведмеді […]

  • Без категорії