Дітки дитячого містечка “ЗАТИШОК” побували на екскурсії в НПП «Синевир»

 

Соціально-реабілітаційний центр (дитяче містечко) «Затишок», що розташований в екологічному і безпечнішому куточку України – селі Пилипець на Закарпатті є одним із дитячих закладів у якому проживають діти-переселенці, а також діти з евакуйованих закладів інтернатного типу, котрі опинилися у скрутних життєвих обставинах, яким необхідна медична та психологічна допомога.

Нині дирекція та вихователі дитячого прихистку вкладають в роботу з дітками всіх зусиль для того, щоб оселити у дитячих серцях спокій та віру у світле майбутнє. Намагаються урізноманітнити їх перебування у дитячому закладі різними культурними програмами та відпочинками на природі.

На минулих вихідних керівництво закладу разом з співробітниками НПП «Синевир», організували для них безкоштовні екскурсії по території ПЗФ парку, де дітки разом з вихователями відвідали Реабілітаційний центр бурого ведмедя, а також справжню перлину Карпат – мальовниче озеро Синевир.

Культурна програма дозвілля по туристичних місцях нацпарку була дуже вдалою і вчасною, так як навколо зігрівало і милувало своїм промінням весняне сонечко, а високо в горах осліплював своїм відблиском ще не розталий сніг. Дітки з цікавістю розпитували про кількість клишоногих, дізнавалися про їхні імена та перебування у ведмежому притулку, раціон харчування та зимовий сон.

«У ході проведення екскурсії, спостерігати за їхніми радісними обличчями та враженнями від побаченого було неймовірно цікаво і, водночас, у кожного з дорослих, поринали думки переживань і болю за їхнє дитинство, яке проходить в період війни без батьківської опіки та родинного затишку» – говорить екскурсоводка Марина Печкан.

Керівник групи екскурсантів – заступник директора НДР Аліна Мариненко та вихователі щиро подякували екскурсоводам за цікаві розповіді про звірів та змістовно проведений час.

На останок для згадки про відвідини парку зроблено спільне фото.

Новини

40-РІЧЧЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СКУЛЬПТУРИ «СИНЬ І ВИР» НА ОЗЕРІ СИНЕВИР

Цього року, Національний природний парк “Синевир” відзначає важливу подію – 40-річчя встановлення знаменитої статуї «Синь і Вир», яка стала одним із символів верховинського мальовничого куточка Карпат. Озеро Синевир, одно із семи чудес України, є однією із головних туристичних атракцій Закарпаття. Його часто називають “Морським оком”, яке оточують вікові смереки і розташоване на висоті 989 метрів […]

  • Без категорії

ВРУЧЕННЯ ГРАМОТ ТА ПОДЯК ПРАЦІВНИКАМ НПП “СИНЕВИР”

Щороку, влітку, у НПП “Синевир” відзначають День працівників природоохоронної заповідної справи. Це свято покликане вшанувати тих, хто щоденно працює задля збереження природних багатств та біорізноманіття нашого краю. Цього року захід набув особливого значення завдяки врученню грамот та подяк від голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктора Микити, голови обласної ради Романа Сарая, а також директора парку […]

  • Без категорії

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Вітаю вас з Днем працівників природно-заповідної справи! Це свято є символом нашої відданості та праці на благо збереження природного багатства рідної країни. Цей день є чудовою нагодою висловити щиру вдячність за вашу плідну працю у розвитку та збереженні природних скарбів нашого парку. Щодня ви докладаєте максимум зусиль для охорони унікальних екосистем і ваша відданість, професіоналізм […]

  • Без категорії