Дітки дитячого містечка “ЗАТИШОК” побували на екскурсії в НПП «Синевир»

 

Соціально-реабілітаційний центр (дитяче містечко) «Затишок», що розташований в екологічному і безпечнішому куточку України – селі Пилипець на Закарпатті є одним із дитячих закладів у якому проживають діти-переселенці, а також діти з евакуйованих закладів інтернатного типу, котрі опинилися у скрутних життєвих обставинах, яким необхідна медична та психологічна допомога.

Нині дирекція та вихователі дитячого прихистку вкладають в роботу з дітками всіх зусиль для того, щоб оселити у дитячих серцях спокій та віру у світле майбутнє. Намагаються урізноманітнити їх перебування у дитячому закладі різними культурними програмами та відпочинками на природі.

На минулих вихідних керівництво закладу разом з співробітниками НПП «Синевир», організували для них безкоштовні екскурсії по території ПЗФ парку, де дітки разом з вихователями відвідали Реабілітаційний центр бурого ведмедя, а також справжню перлину Карпат – мальовниче озеро Синевир.

Культурна програма дозвілля по туристичних місцях нацпарку була дуже вдалою і вчасною, так як навколо зігрівало і милувало своїм промінням весняне сонечко, а високо в горах осліплював своїм відблиском ще не розталий сніг. Дітки з цікавістю розпитували про кількість клишоногих, дізнавалися про їхні імена та перебування у ведмежому притулку, раціон харчування та зимовий сон.

«У ході проведення екскурсії, спостерігати за їхніми радісними обличчями та враженнями від побаченого було неймовірно цікаво і, водночас, у кожного з дорослих, поринали думки переживань і болю за їхнє дитинство, яке проходить в період війни без батьківської опіки та родинного затишку» – говорить екскурсоводка Марина Печкан.

Керівник групи екскурсантів – заступник директора НДР Аліна Мариненко та вихователі щиро подякували екскурсоводам за цікаві розповіді про звірів та змістовно проведений час.

На останок для згадки про відвідини парку зроблено спільне фото.

Новини

Вирощування екочаїв в НПП “Синевир”

  В 2023 році працівники наукового відділу НПП «Синевир»  продовжують роботи по вирощуванню екочаїв на стаціонарній плантації. В цьому році екочаї почали сходити в третій декаді квітня місяця, досить нерівномірно, оскільки весна була досить холодною. Проте, ми маємо надію на хороший урожай!

  • Без категорії

Пташиний дивограй. Міграція птахів

«У рослин і тварин немає адвокатів, їм нема куди писати і скаржитися, за них нікому заступитися, окрім нас, людей,  котрі разом з ними заселяють цю планету»  Дж. Даррел Сумно, але факт: нині ми опинилися в стані екологічної кризи, яка загрожує всій нашій планеті. І щоб вийти з неї, щоб не допустити можливої катастрофи, потрібні негайні […]

  • Без категорії

Вишиванка – це любов! Вишивати – оберігати, вірити, чекати.

Вишивати – це оберігати. Існує велика кількість традицій та обрядів, у яких вишита сорочка виконує роль оберега. Та найбільше сакралізували вишиванку сучасні українці. Сотні майстрів та майстринь вишивки по всій Україні вишивають сорочки захисникам з лобов’ю і надією, що вишиванки захистять наших воїнів від ворожих куль. А військові одягають їх як духовну броню.          Вишивати […]

  • Без категорії