Бізнесу

Реабілітація ведмедів

У Реабілітаційному центрі бурого ведмедя у Національному природному парку живуть 30 ведмедів та ведмедиць, які раніше утримувались в неволі.

Для підтримки тварин, що живуть у реабілітаційному центрі бурих ведмедів Національного природного парку "Синевир", відкрито окремий благодійний рахунок.

Самостійно годувати ведмедів суворо заборонено

Реквізити:

UA623123560000026009303104790 (долар США та євро)
реєстраційний номер облікової картки 22090601
У ТВБВ №10006/037 (смт Міжгір'я)
філія Закарпатського обласного управління АТ "Ощадбанк"
МФО 312356

Також можна привозити тваринам овочі та фрукти.


CC BY-SA 4.0, Вікісховище

CC BY-SA 4.0, Вікісховище

CC BY-SA 4.0, Вікісховище

Про Реабілітаційний центр

Це найбільший в Україні такий центр. Створили його саме в Національному природному парку "Синевир" не випадково, адже ця територія за ландшафтними та кліматичними умовами відповідає природному середовищу їх існування.

Вольєр розкинувся на 12 гектарах лісу. У верхній його частині є 6 кліток та 2 секції для утримання груп та одиночних тварин, різних за віком та станом здоров’я, облаштовано басейни і барлоги. Всю територію огороджено електромережею.

З тваринами працюють ветеринари, їм проводять щеплення та всі необхідні санітарні процедури.

Центр відкритий для туристів, історію кожного вихованця можна дізнатися детальніше. А ще кожен ведмідь чи ведмедиця мають власну дієту. Для них розроблений індивідуальний раціон, який дає всі необхідні вітаміни та мікроелементи і дозволяє їм рости та розвиватись. До слова, хоч ведмеді – найбільші хижаки в Україні, в раціоні їхньому м’яса немає. Зате є яблука, морква, риба і хліб, а на десерт – трохи меду.