У часи тривожних новин і важких втрат так важливо не втрачати вміння і бажання помічати й добрі історії

Увесь 2023 рік ми спостерігали, як природоохоронні території Українських Карпат сміливо зустрічають нові виклики та відчайдушно намагалися допомагати та підтримувати їх: фінансами, консультаціями, доступом до інформації, навчальними рішеннями, необхідним обладнанням.

Цей шлях нелегкий, але долати його значно легше разом. Тому ми, Франкфуртське зоологічне товариство, зібрали друзів та партнерів на “Вечір добрих історій про збереження Карпат”. Було так приємно і потрібно підсумувати рік, що минув, та обговорити плани на 2024.

Ми вдячні усім, хто сьогодні робить природоохоронну діяльність в Україні можливою. Насамперед нашим колегам та усім воїнам, які відстоюють суверенітет нашої держави.

Ніколи не втомимося дякувати національним паркам та заповідникам, з якими нам пощастило мати спільні проєкти, а це – Національний природний парк “Черемоський” National Park “Cheremoskyi”, Національний природний парк “Гуцульщина”, Національний природний парк “Вижницький” National Nature Park “Vyzhnytskyi”, Національний природний парк “Верховинський”, Національний природний парк “Сколівські Бескиди”, Національний природний парк “Бойківщина”, Національний природний парк “Синевир”, Ужанський національний природний парк – Uzhanskyi National Nature Park, Національний природний парк “Зачарований край”, Карпатський національний природний парк, Карпатський біосферний заповідник // Carpathian Biosphere Reserve, Природний заповідник “Горгани”, Національний природний парк “Синьогора”, Яворівський національний природний парк.

Кожна з добрих історій, які прозвучали на події, була б неможлива без участі та підтримки місцевої влади, зокрема Закарпатська обласна державна адміністрація, Чернівецька обласна військова адміністрація, Львівська обласна державна адміністрація та Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Окрема вдячність народному депутату України Ростислав Тістик за небайдужість та сприяння природоохоронній діяльності в Україні.

Сподіваємося і віримо, що 2024 готує дня нас ще більше добрих історій про збереження Карпат.

Новини

ЯК ШКОЛЯРІ-ПОЧАТКІВЦІ ПІЗНАЮТЬ ПТАШИНИЙ СВІТ…

У Колочавському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 фахівці відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку “Синевир” разом із вчителькою Оксаною Лехман провели цікаве та пізнавальне екозаняття для учнів 2-го класу. Головною темою уроку стали птахи, які щороку залишаються мешкати на території парку в зимовий період. Захід поєднав у собі теоретичну частину та практичні завдання, […]

  • Без категорії

ГОРИ НПП «СИНЕВИР» ПРИТЯГУЮТЬ СВОЄЮ ВЕЛИЧЧЮ ТА КРАСОЮ

Щороку 11 грудня відзначається Міжнародний день гір. Ця дата особлива і для НПП «Синевир», бо територія парку розташована в самому серці Карпатських гір та відноситься до Горганського масиву. Найпривабливіші вершини, які варто підкорити в НПП Синевир – це Стримба, Озірна і Кам’янка, адже вони зачаровують своєю величчю та відкривають неймовірні краєвиди. Стримба – найбільша гора […]

  • Без категорії

КЛЮЧОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ 2024 РОКУ ТА ПЕРСПЕКТИВИ 2025

Зустріч керівництва національних парків і заповідників України Національні парки та заповідники України підсумували 2024 рік та обговорили виклики 2025 року під час зустрічі із Світлана Гринчук – Міністром захисту довкілля та природних ресурсів України. На зустрічі, що об’єднала директорів провідних природоохоронних установ України, особливу увагу було приділено підсумкам роботи за 2024 рік та стратегічним планам […]

  • Без категорії