Система безконтактних платежів на території НПП «Синевир» діє ефективно

У сучасному світі технології швидко розвиваються, забезпечуючи нам нові інструменти для спрощення повсякденних справ. Однією з таких інновацій є технологія оплати через QR-код .

Вже більше двох місяців як на території НПП «Синевир» запроваджено систему безконтактних платежів, яка представляє собою процес безготівкової оплати за надання туристичних послуг.

QR-код, що є абревіатурою від “Quick Response” (швидка відповідь), представляє собою двовимірний штрих-код, який можна зберегти у мобільному пристрої. Він містить інформацію про конкретну послугу, включаючи ціну і реквізити платежу. Користувачі можуть сканувати цей код за допомогою спеціальних програм або камер своїх смартфонів, що дозволяє їм миттєво здійснювати оплату без необхідності використання готівки або кредитних карток.

Цей метод став для туристів парку досить популярним, дозволяючи подорожнім миттєво, зручно і безпечно сплачувати за послуги, а для працівників парку – відмінним інструментом, який спростив процедуру оплати за відвідування тих чи інших місць відпочинку.

Сам механізм безготівкового розрахунку полягає в тому, що оплата за відвідування рекреаційних об’єктів природно-заповідного фонду туристами чи просто подорожуючими, здійснюється банківською карткою через Приват 24 або шляхом сканування QR-коду.

Ціни за проїзд чи піший вхід, а також QR-код, розміщено на стендах біля кожного входу чи в’їзду на бажану рекреаційну територію. Списання коштів з картки відбувається одразу і відвідувач отримує сповіщення про здійснену оплату.

Хочеться наголосити на переліку послуг за які здійснюються платежі – насамперед за проїзд та вхід на території визначених туристичних зон, куди входять послуги за представлені екскурсії, користування туалетами та місцями відпочинку, проїзд та стоянки автотранспорту тощо.

Не варто сюди відносити сплату за паркування автотранспорту на стоянці у підніжжі до озера Синевир, так як її територія належить до територіальної громади – Синевирської сільської ради і адміністрація парку відношення до них ніякого немає.

Оплата через систему безконтактних платежів ефективно сприяла швидкості та зручності процесу. Таким чином, всі учасники транзакції можуть бути впевнені в тому, що їхні гроші використовуються відповідно до запланованих цілей.

Зібрані кошти від сплати за вищеназвані послуги спрямовуються на відновлення рекреаційних зон відпочинку, відновлення та ремонт доріг, покращення інфраструктури місць відпочинку, а також на оплату працівників з якими укладено відповідні договори.

Переконані, що такий інноваційний метод сплати дозволяє залучати фінансування від громадськості швидко, зручно і прозоро, а саме головне – дозволяє уникнути непорозумінь, забезпечити точність фінансових транзакцій та підвищити довіру між учасниками.

 

Новини

ЯК ШКОЛЯРІ-ПОЧАТКІВЦІ ПІЗНАЮТЬ ПТАШИНИЙ СВІТ…

У Колочавському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 фахівці відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку “Синевир” разом із вчителькою Оксаною Лехман провели цікаве та пізнавальне екозаняття для учнів 2-го класу. Головною темою уроку стали птахи, які щороку залишаються мешкати на території парку в зимовий період. Захід поєднав у собі теоретичну частину та практичні завдання, […]

  • Без категорії

ГОРИ НПП «СИНЕВИР» ПРИТЯГУЮТЬ СВОЄЮ ВЕЛИЧЧЮ ТА КРАСОЮ

Щороку 11 грудня відзначається Міжнародний день гір. Ця дата особлива і для НПП «Синевир», бо територія парку розташована в самому серці Карпатських гір та відноситься до Горганського масиву. Найпривабливіші вершини, які варто підкорити в НПП Синевир – це Стримба, Озірна і Кам’янка, адже вони зачаровують своєю величчю та відкривають неймовірні краєвиди. Стримба – найбільша гора […]

  • Без категорії

КЛЮЧОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ 2024 РОКУ ТА ПЕРСПЕКТИВИ 2025

Зустріч керівництва національних парків і заповідників України Національні парки та заповідники України підсумували 2024 рік та обговорили виклики 2025 року під час зустрічі із Світлана Гринчук – Міністром захисту довкілля та природних ресурсів України. На зустрічі, що об’єднала директорів провідних природоохоронних установ України, особливу увагу було приділено підсумкам роботи за 2024 рік та стратегічним планам […]

  • Без категорії