МОТЕЛІ НПП «СИНЕВИР» – КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ ДЛЯ ТУРИСТІВ

Національний природний парк “Синевир” є не лише перлиною Карпат, відомою своїми неймовірними краєвидами, а й місцем, де туристи можуть зупинитися в комфортних умовах, насолоджуючись усіма зручностями. На території парку діють чимало готелів та мотелів, які розташовані на різних туристичних об’єктах і забезпечують гостям затишне проживання.
На разі такі пункти вже діють на чотирьох туристичних локаціях і мають можливість розмістити в номерах певну кількість відпочивальників, а саме: мотель «Остріки» – 12 осіб, мотель «Бункер» – 14 осіб, рекреаційне містечко «Рабачинка» (будиночки сімейного типу) – до 30 осіб і мотель «Синевирська Поляна» – 4 особи.
Для туристів, які бажають залишитися на декілька днів, парк пропонує різноманітні можливості в залежності від бажань. Стисло розповімо про кожен з мотелів та їх розташування.
Одне з найцікавіших стаціонарних рекреаційних пунктів – мотель «Остріки», що знаходиться біля адмінбудинку НПП «Синевир». Будинок відпочинку має 6 кімнат, з них 2-одномісні, 4-двомісні, одна кімната люкс, зал-столова. В будинку відпочинку «Остріки» діють душові кабіни та центральний санвузол, цілодобово є гаряча та холодна вода. Також на території мотелю побудований «зелений клас» для проведення еколого-освітніх та просвітницьких заходів із підростаючим поколінням, поряд ставок із рибками через який встановлено дерев’яний перехідний місток, оброблений дранками та побудовано альтанки.
Наступним місцем відпочинку є будівля мотелю «Бункер», яка цікава своєю історією. Мотель споруджений на об’єкті колишньої оборонної системи «Лінії Арпада», де у воєнні часи випікали хліб для військових. Будинок має 4 кімнати, з них 2-одномісні і 2-трьохмісні. На кожному поверсі є санвузол та душова кабінка. Внутрішня обробка стін вагонкою надає незвичайного вигляду. В підвальному приміщенні (бункері) розміщено зал для приготування їжі. Поряд знаходяться 2 бесідки для відпочинку. Саме з території мотелю бере свій початок туристичний маршрут, який веде до мальовничого озера, яке має назву «Озірце (Дике озеро)» та найцікавішого карпатського хребта «Пішконя». Принагідно нагадаємо, що взимку на території цього мотелю проходили зйомки фільму міні-серіалу – «Новорічна Шкереберть».
Надзвичайно привабливим і цікавим туристичним об’єктом є рекреаційне містечко «Рабачинка», яке знаходиться біля центральної автодороги, яка веде на озеро Синевир. Загальна площа містечка становить 0,56 га. На цій території побудовано 10 будиночків для відпочинку сімейного типу. Кожен будинок має 2 кімнати, коридор та сан. вузол. Містечко знаходиться неподалік від одного з найцікавіших туристичних об’єктів парку – реабілітаційного центру бурих ведмедів, де можна дізнатися багато цікавого про тварин, які занесено до Червоної книги України. На території містечка розміщені альтанки та облаштовані місця з смачною джерельною водою.
Також притягуючим місцем є мотель «Синевирська Поляна», що розташований на території Син-Полянського ПНДВ, поблизу озера Синевир. Будівля дерев’яна, збудована у бойківському стилі. Поряд із мотелем – дендрарій. З вікон відкриваються мальовничі ландшафти з краєвидом на гору Кам’янка.
Всі мотелі знаходяться в унікальних куточках природи, які захоплюють своєю неймовірною красою та різноманіттям ландшафтів. Ви зможете прокидатися під спів птахів та засинати під шум гірських потічків. Довкола територій мотелів височіє густий ліс, поруч протікає річка Теребля, повсюду є під’їзна автомобільна дорога з твердим покриттям. Кожен мотель має достатню кількість місць для розміщення туристів, що робить їх ідеальними для сімейних поїздок або невеликих груп друзів. Мотелі розташовані в стратегічно зручних місцях парку, що дозволяє туристам легко дістатися до основних визначних місць:
Також парк “Синевир” пропонує безліч туристичних об’єктів, які зроблять ваше перебування тут незабутнім. Він славиться своїми величними горами, що створюють неповторний пейзаж. Вершини Карпат покриті густими лісами, де ростуть ялини, буки та інші види дерев, що створюють ідеальні умови для піших прогулянок та походів. Найвища точка парку – гора Стримба, яка піднімається на висоту 1719 метрів і пропонує захоплюючий вид на околиці.
Через парк протікають численні потічки та річки, що додають особливого шарму цьому місцю. Найбільш відомою є річка Теребля, озеро Синевир, що розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря і є найбільшим та найглибшим високогірним озером в Україні. Воно вражає своєю чистотою та кришталево прозорою водою та ін..
Реабілітаційний центр бурого ведмедя унікальне місце, де можна побачити бурих ведмедів у природних умовах.
Музей лісу і сплаву, де є нагода дізнатися про історію лісозаготівлі та сплаву лісу в Карпатах.
Численні екостежки та маршрути, що дозволять дослідити красу та різноманіття місцевої флори та фауни.
Завдяки різноманітності туристичних локацій та мотелів, кожен турист зможе знайти оптимальний варіант для свого бюджету та потреб. Незалежно від того, чи ви приїхали на один день, чи плануєте залишитися на декілька днів, НПП “Синевир” завжди готовий прийняти вас з теплом та гостинністю.

Новини

ЯК ШКОЛЯРІ-ПОЧАТКІВЦІ ПІЗНАЮТЬ ПТАШИНИЙ СВІТ…

У Колочавському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 фахівці відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку “Синевир” разом із вчителькою Оксаною Лехман провели цікаве та пізнавальне екозаняття для учнів 2-го класу. Головною темою уроку стали птахи, які щороку залишаються мешкати на території парку в зимовий період. Захід поєднав у собі теоретичну частину та практичні завдання, […]

  • Без категорії

ГОРИ НПП «СИНЕВИР» ПРИТЯГУЮТЬ СВОЄЮ ВЕЛИЧЧЮ ТА КРАСОЮ

Щороку 11 грудня відзначається Міжнародний день гір. Ця дата особлива і для НПП «Синевир», бо територія парку розташована в самому серці Карпатських гір та відноситься до Горганського масиву. Найпривабливіші вершини, які варто підкорити в НПП Синевир – це Стримба, Озірна і Кам’янка, адже вони зачаровують своєю величчю та відкривають неймовірні краєвиди. Стримба – найбільша гора […]

  • Без категорії

КЛЮЧОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ 2024 РОКУ ТА ПЕРСПЕКТИВИ 2025

Зустріч керівництва національних парків і заповідників України Національні парки та заповідники України підсумували 2024 рік та обговорили виклики 2025 року під час зустрічі із Світлана Гринчук – Міністром захисту довкілля та природних ресурсів України. На зустрічі, що об’єднала директорів провідних природоохоронних установ України, особливу увагу було приділено підсумкам роботи за 2024 рік та стратегічним планам […]

  • Без категорії