Дієвий еколого-освітній інструмент

Недавно світ побачило унікальне видання – розмальовка «Карпатський ліс – твій друг. Стежками національного природного парку «Синевир». Це чудовий матеріал, який стане в нагоді для дітей молодшого шкільного віку, що братимуть участь у еколого-освітніх заходах нацпарку.

Дуже дієво, коли заняття з дітьми закінчується подарунком. Якраз розмальовка стане тим пам’ятним презентом для учасників заходів. Вона буде своєрідним домашнім завданням, яке посилить мотивацію і закріпить екологічну свідомість дітей. Завжди приємно дивитися на радісні обличчя школярів і їхнє прагнення дбати про довкілля.

Розмальовку розробили співробітники НПП «Синевир» Любов Гречин та Ігор Росоха за співпраці з Інститутом еколого-релігійних студій під загальною редакцією директора НПП «Синевир» Миколи Дербака і керівника ІЕРС Олександра Бокотея.

«Ми приділяємо велику увагу еколого-освітній роботі, тож такі видання є важливими і потрібними у справі виховання підростаючого покоління. Будемо й надалі працювати у цьому напрямку», – каже директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

Матеріал виданий в рамках проєкту «Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій та НПП “Синевир” у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Новини

ШЕСТИРІЧНИЙ ВЕДМІДЬ БАЛУ ПРИБУВ ІЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ДО СИНЕВИРА…

Саме з понеділка на вівторок до Реабілітаційного центру бурого ведмедя НПП «Синевир», доправлено із зоокутка хмельницького парку імені М.Чекмана шестирічного бурого ведмедя Балу. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Міндовкілля, місцевої влади та Центру реабілітації бурого ведмедя (РЦБВ) нацпарку. Нагадаємо, що за дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця були перевірені умови […]

  • Без категорії

Біологічні та екологічні особливості дрібних хижаків лісових екосистем родини MUSTELIDAE на території НПП «Синевир»

В лісових екосистемах Національного природного парку «Синевир» (440 – 1680 м.в.н.р.м.) найпоширенішими видами із родини Куницеві (Mustelidae Fischer, 1817), являються Куниця лісова (звичайна) (Martes martes Linnaeus, 1758); Куниця кам’яна (M. foina Erxleben, 1777); Горностай (Mustela erminea Linnaeus, 1758); Ласка (M. nivalis Linnacus, 1766); Тріх лісовий (темний) (M. [Putorius] putorius Linnaeus, 1758); Борсук (звичайний) лісовий (Meles […]

  • Без категорії

ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК: УНІКАЛЬНЕ ПРИСТАНОВИЩЕ ДЛЯ 30 ВЕДМЕДІВ

Ведмежі притулки стали місцем надії для численних тварин, які стали жертвами нелюдського утримання та знущань. Ці установи створені для того, щоб надати ведмедям безпечне місце, де вони можуть жити в природних умовах, отримуючи належну опіку та догляд від кваліфікованого персоналу. Один з найбільших ведмежих притулків в Україні розташований в Національному природному парку «Синевир», де ведмеді […]

  • Без категорії