До НПП «Синевир» прибула гуманітарна допомога від FZS

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, потерпіло чимало людей та інфраструктури мирного населення нашої країни, яке змушене втікати зі своїх помешкань, спасаючи своє життя  та залишаючи все набуте й нажите майно.

З перших днів війни, національний природний парк «Синевир» активно розпочав підготовку приміщень для можливого прийняття переселенців для тимчасового їх проживання. Наразі, НПП «Синевир» готовий тимчасово прийняти та розселити близько 40 переселенців, яких спіткала нелегка доля і змусила втікати від гучних сирен, вибухів та обстрілів ворога. Для цього оперативно облаштовано ряд приміщень, що можуть бути придатними для житла з певними умовами. Станом на сьогодні адміністрація  вже поселила 10 осіб із Сумщини. Робота по облаштуванню таких приміщень продовжується і адміністрація парку й надалі готова приймати таких людей.

Водночас, небайдужим стало мирне населення, волонтери, які безустанно допомагають постраждалим від військової агресії, надають найнеобхіднішу гуманітарну допомогу для задоволення першочергових потреб людей, котрі не по своїй волі опинилися переселенцями у нашій гірській місцевості.

Така найнеобхідніша допомога у вигляді 50-ти матраців, стільки ж подушок і теплих ковдр та постільних наборів уже надійшла до НПП «Синевир» від  Франкфуртського зоологічного товариства, яке зараз забезпечує необхідну підтримку та постачання заповідних територій Полісся та Карпат. Адміністрація установи та потерпілі переселенці щиро вдячні товариству за вагому підтримку в такий важкий час.

Утім, директором НПП «Синевир» Миколою Дербаком, окрему увагу приділено питанням щодо подальшої підготовки приміщень для тимчасового проживання переселенців, комплектування найнеобхіднішими речами та побутовою технікою там, де це необхідно, а також координації дій з місцевою владою й правоохоронцями.

Новини

ПРАЛІСИ ЄВРОПИ – ВСЕСВІТНЯ ПРИРОДНА СПАДЩИНА ЮНЕСКО

Букові праліси представляють повне серійне різноманіття, яке притаманне для Європи та мають достатній розмір, щоб підтримувати природні процеси розвитку, необхідні для забезпечення довгострокової екологічної життєздатності лісових екосистем в цілому. Вони довершують спектр букових лісів та додають останні суттєві за площею залишки букових пралісів Європи. Праліси репрезентують найбільш завершені й повні екологічні моделі, де відображено процеси, […]

  • Без категорії

Спільний проєкт ліцею і нацпарку до Міжнародного дня Землі «Що я можу зробити для майбутнього планети?»

Щороку 20 квітня жителі нашої планети відзначають Міжнародний день Землі. Це чудова нагода вкотре замислитися над проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об’єднатися заради благополуччя нашого подальшого існування на планеті. Учні початкової ланки Синевирського ліцею разом зі своїм вчителем також долучилися до відзначення Всесвітнього дня Землі. Зокрема, було проведено спільний […]

  • Без категорії

Микола ДЕРБАК: НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК – ЦЕ СИНЕРГІЯ ПРИРОДИ, ЛЮДИНИ, КУЛЬТУРИ

Микола Юрійович Дербак народився 28 листопада 1968 року у селі Колочава Mіжгірського району (нині – Хустський район). У 2002 році закінчив біологічний факультет УжНУ. Кандидат філософських наук. Заслужений природоохоронець України. Із 2010 року – директор Національного природного парку «Синевир». Завдяки його зусиллям у 2017 році майже 3 тисячі гектарів пралісів Нацпарку включені до списку Світової […]

  • Без категорії