До НПП «Синевир» прибула гуманітарна допомога від FZS

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, потерпіло чимало людей та інфраструктури мирного населення нашої країни, яке змушене втікати зі своїх помешкань, спасаючи своє життя  та залишаючи все набуте й нажите майно.

З перших днів війни, національний природний парк «Синевир» активно розпочав підготовку приміщень для можливого прийняття переселенців для тимчасового їх проживання. Наразі, НПП «Синевир» готовий тимчасово прийняти та розселити близько 40 переселенців, яких спіткала нелегка доля і змусила втікати від гучних сирен, вибухів та обстрілів ворога. Для цього оперативно облаштовано ряд приміщень, що можуть бути придатними для житла з певними умовами. Станом на сьогодні адміністрація  вже поселила 10 осіб із Сумщини. Робота по облаштуванню таких приміщень продовжується і адміністрація парку й надалі готова приймати таких людей.

Водночас, небайдужим стало мирне населення, волонтери, які безустанно допомагають постраждалим від військової агресії, надають найнеобхіднішу гуманітарну допомогу для задоволення першочергових потреб людей, котрі не по своїй волі опинилися переселенцями у нашій гірській місцевості.

Така найнеобхідніша допомога у вигляді 50-ти матраців, стільки ж подушок і теплих ковдр та постільних наборів уже надійшла до НПП «Синевир» від  Франкфуртського зоологічного товариства, яке зараз забезпечує необхідну підтримку та постачання заповідних територій Полісся та Карпат. Адміністрація установи та потерпілі переселенці щиро вдячні товариству за вагому підтримку в такий важкий час.

Утім, директором НПП «Синевир» Миколою Дербаком, окрему увагу приділено питанням щодо подальшої підготовки приміщень для тимчасового проживання переселенців, комплектування найнеобхіднішими речами та побутовою технікою там, де це необхідно, а також координації дій з місцевою владою й правоохоронцями.

Новини

ШЕСТИРІЧНИЙ ВЕДМІДЬ БАЛУ ПРИБУВ ІЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ДО СИНЕВИРА…

Саме з понеділка на вівторок до Реабілітаційного центру бурого ведмедя НПП «Синевир», доправлено із зоокутка хмельницького парку імені М.Чекмана шестирічного бурого ведмедя Балу. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Міндовкілля, місцевої влади та Центру реабілітації бурого ведмедя (РЦБВ) нацпарку. Нагадаємо, що за дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця були перевірені умови […]

  • Без категорії

Біологічні та екологічні особливості дрібних хижаків лісових екосистем родини MUSTELIDAE на території НПП «Синевир»

В лісових екосистемах Національного природного парку «Синевир» (440 – 1680 м.в.н.р.м.) найпоширенішими видами із родини Куницеві (Mustelidae Fischer, 1817), являються Куниця лісова (звичайна) (Martes martes Linnaeus, 1758); Куниця кам’яна (M. foina Erxleben, 1777); Горностай (Mustela erminea Linnaeus, 1758); Ласка (M. nivalis Linnacus, 1766); Тріх лісовий (темний) (M. [Putorius] putorius Linnaeus, 1758); Борсук (звичайний) лісовий (Meles […]

  • Без категорії

ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК: УНІКАЛЬНЕ ПРИСТАНОВИЩЕ ДЛЯ 30 ВЕДМЕДІВ

Ведмежі притулки стали місцем надії для численних тварин, які стали жертвами нелюдського утримання та знущань. Ці установи створені для того, щоб надати ведмедям безпечне місце, де вони можуть жити в природних умовах, отримуючи належну опіку та догляд від кваліфікованого персоналу. Один з найбільших ведмежих притулків в Україні розташований в Національному природному парку «Синевир», де ведмеді […]

  • Без категорії