ДОРОГА ДО ОЗЕРА СИНЕВИР – НОВИЙ ЕТАП КОМФОРТУ ТА БЕЗПЕКИ!

Шановні відвідувачі нашого краю!

Раді повідомити Вам про успішне завершення довгоочікуваних ремонтних робіт на дорозі, що веде до найцікавішого природного об’єкту – озера Синевир. Ці роботи були завершені з використанням будівельних матеріалів, зокрема, асфальтобетонного покриття, що гарантує довговічність дороги та зручність підйому туристів до одного з семи природних чудес України.

Озеро Синевир завжди було однією з найвідоміших природних перлин нашого краю, і важливо було забезпечити легкий доступ до нього для всіх, хто має бажання насолодитися його красою.

Завдяки зусиллям керівництва парку, а також фінансовим можливостям установи, ця дорога стала не тільки зручним шляхом до озера Синевир, але й втіленням проектного задуму та побажань туристів у забезпеченні безпеки та комфорту під час відвідин туристичної локації.

Основні покращення, які були внесені під час ремонту – відновлено монолітність старого покриття шляхом вирівнювання (фрезерування) існуючого старого шару, укладання нового асфальтобетонного покриття, що зменшить потреби у регулярних ремонтних роботах, очищено систему водовідведення для запобігання затопленню дороги під час дощів та ін. Також будуть встановлені нові дорожні вказівники та інформаційні стенди.

Зараз після завершеного ремонту, дорога має гарний вигляд, а покриття асфальтобетоном виглядає сучасно та охайно, що позитивно впливає на загальне враження подорожуючих.

Відвідувачі озера залишаються задоволеними цим важливим інфраструктурним здобутком та позитивно відгукуються і цінують реалізований план з відновлення дорожнього покриття, оскільки це робить подорож більш приємною і безпечною. Тепер можна швидше та комфортніше дістатися до обраного місця відпочинку і почувати себе впевненіше на дорозі.

Ми сподіваємося, що реалізована ініціатива позитивно вплине на розвиток туризму в нашому регіоні та підвищить якість відпочинку на території парку.

Дякуємо всім, хто взяв участь у цьому проекті, і сподіваємося на подальше співробітництво для розвитку нашого чудового краю.

Запрошуємо всіх насолодитися красою озера Синевир та безпечними подорожами по найцікавіших природних об’єктах парку!

Новини

ШЕСТИРІЧНИЙ ВЕДМІДЬ БАЛУ ПРИБУВ ІЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ДО СИНЕВИРА…

Саме з понеділка на вівторок до Реабілітаційного центру бурого ведмедя НПП «Синевир», доправлено із зоокутка хмельницького парку імені М.Чекмана шестирічного бурого ведмедя Балу. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Міндовкілля, місцевої влади та Центру реабілітації бурого ведмедя (РЦБВ) нацпарку. Нагадаємо, що за дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця були перевірені умови […]

  • Без категорії

Біологічні та екологічні особливості дрібних хижаків лісових екосистем родини MUSTELIDAE на території НПП «Синевир»

В лісових екосистемах Національного природного парку «Синевир» (440 – 1680 м.в.н.р.м.) найпоширенішими видами із родини Куницеві (Mustelidae Fischer, 1817), являються Куниця лісова (звичайна) (Martes martes Linnaeus, 1758); Куниця кам’яна (M. foina Erxleben, 1777); Горностай (Mustela erminea Linnaeus, 1758); Ласка (M. nivalis Linnacus, 1766); Тріх лісовий (темний) (M. [Putorius] putorius Linnaeus, 1758); Борсук (звичайний) лісовий (Meles […]

  • Без категорії

ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК: УНІКАЛЬНЕ ПРИСТАНОВИЩЕ ДЛЯ 30 ВЕДМЕДІВ

Ведмежі притулки стали місцем надії для численних тварин, які стали жертвами нелюдського утримання та знущань. Ці установи створені для того, щоб надати ведмедям безпечне місце, де вони можуть жити в природних умовах, отримуючи належну опіку та догляд від кваліфікованого персоналу. Один з найбільших ведмежих притулків в Україні розташований в Національному природному парку «Синевир», де ведмеді […]

  • Без категорії