ДОРОГА ДО ОЗЕРА СИНЕВИР – НОВИЙ ЕТАП КОМФОРТУ ТА БЕЗПЕКИ!

Шановні відвідувачі нашого краю!

Раді повідомити Вам про успішне завершення довгоочікуваних ремонтних робіт на дорозі, що веде до найцікавішого природного об’єкту – озера Синевир. Ці роботи були завершені з використанням будівельних матеріалів, зокрема, асфальтобетонного покриття, що гарантує довговічність дороги та зручність підйому туристів до одного з семи природних чудес України.

Озеро Синевир завжди було однією з найвідоміших природних перлин нашого краю, і важливо було забезпечити легкий доступ до нього для всіх, хто має бажання насолодитися його красою.

Завдяки зусиллям керівництва парку, а також фінансовим можливостям установи, ця дорога стала не тільки зручним шляхом до озера Синевир, але й втіленням проектного задуму та побажань туристів у забезпеченні безпеки та комфорту під час відвідин туристичної локації.

Основні покращення, які були внесені під час ремонту – відновлено монолітність старого покриття шляхом вирівнювання (фрезерування) існуючого старого шару, укладання нового асфальтобетонного покриття, що зменшить потреби у регулярних ремонтних роботах, очищено систему водовідведення для запобігання затопленню дороги під час дощів та ін. Також будуть встановлені нові дорожні вказівники та інформаційні стенди.

Зараз після завершеного ремонту, дорога має гарний вигляд, а покриття асфальтобетоном виглядає сучасно та охайно, що позитивно впливає на загальне враження подорожуючих.

Відвідувачі озера залишаються задоволеними цим важливим інфраструктурним здобутком та позитивно відгукуються і цінують реалізований план з відновлення дорожнього покриття, оскільки це робить подорож більш приємною і безпечною. Тепер можна швидше та комфортніше дістатися до обраного місця відпочинку і почувати себе впевненіше на дорозі.

Ми сподіваємося, що реалізована ініціатива позитивно вплине на розвиток туризму в нашому регіоні та підвищить якість відпочинку на території парку.

Дякуємо всім, хто взяв участь у цьому проекті, і сподіваємося на подальше співробітництво для розвитку нашого чудового краю.

Запрошуємо всіх насолодитися красою озера Синевир та безпечними подорожами по найцікавіших природних об’єктах парку!

Новини

ОХОРОНА І ЗБЕРЕЖЕННЯ ЛІСОВИХ ЕКОСИСТЕМ НПП «СИНЕВИР», ЯКІ МАЮТЬ ЕКОЛОГІЧНЕ, ПРИРОДООХОРОННЕ ТА НАУКОВЕ ЗНАЧЕННЯ

Ліси НПП «Синевир» – це один з найважливіших факторів в екологічній рівновазі верхньої частини Тереблянської долини гірського рельєфу, що має виняткову цінність в природоохоронному значенні. Важливість цих лісів з погляду на їх значимість в аспекті водоохоронних, водорегулювальних, ґрунтозахисних,  кліматоутворювальних та протиерозійних властивостей, не можна переоцінити тому, що вони регулюють водний режим і збагачують атмосферу киснем, […]

  • Без категорії

ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В НПП «СИНЕВИР»

Для збереження природних ресурсів та забезпечення безпеки лісових масивів, сьогодні на території парку проведено спільні планово-навчальні заходи щодо оперативних дій в умовах попередження, локалізації та ліквідації лісових пожеж. Навчання проведено за участю керівного та особового складу 16 ДПРЧ (смт. Міжгір’я), ДПРП (с. Синевир), ДПРП (с. Колочава), ДПРП (с. Пилипець) 3-го ДПРЗ ГУ ДСНС України у […]

  • Без категорії

МЕНТОРСЬКА ПРОГРАМА «ПОКОЛІННЯ ПЕРЕМОГИ» – НАДІЯ НА МАЙБУТНЄ

В Україні, де війна, конфлікти та небезпеки залишають свій відбиток на житті молодого покоління, ініціативи, спрямовані на підтримку та розвиток школярів, мають особливе значення. Освітня фундація GoGlobal за сприяння та підтримки донорів реалізує менторську програму “Покоління перемоги”, яка є частиною проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри” – UСBI.  Ця програма стала […]

  • Без категорії