Директор НПП «Синевир» взяв участь у виїзній нараді

Директор Національного природного парку «Синевир» Микола Дербак взяв участь у робочій виїзній нараді, яка відбулася 24 вересня 2022 року на базі Шацького національного природного парку під головуванням радника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України – Тетяни Тимочко та директора Департаменту цього ж міністерства – Едуарда Арустамяна. У заході взяло участь 57 очільників установ природно-заповідного фонду України. Основним  питанням порядку денного було обговорення діяльності цих установ в умовах воєнного стану.

Нараду розпочато з вітального слова директорки Шацького НПП Марії Христецької. Продовжила нараду Тетяна Володимирівна, яка наголосила на основних цілях та напрямах природоохоронної політики в умовах воєнного стану та детально конкретизувала 9 реформ у сфері природно-заповідного фонду.

У ході виступів, Едуардом Максимовичем, озвучено актуальні питання з основної діяльності установ природно-заповідного фонду.

Учасники наради мали можливість ознайомитися з діяльністю Шацького НПП, оглянути його інфраструктуру та побувати у цікавих та привабливих місцях парку.

Зокрема, на «Набержній» озера Світязь відбулася урочиста частина наради, де очільники установ ПЗФ отримали відзнаки Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

На разі, такі відзнаки отримав директор Микола Юрійович, для працівників нацпарку, які сьогодні стоять на передовій і боронять Україну від російських загарбників. У свою чергу відзнаками нагороджено – Ярему Миколу Юрійовича та Бабічина Василя Васильовича.

Зі слів директора НПП «Синевир» Миколи Дербака стало зрозуміло, що проведення таких виїзних нарад є можливістю вирішити та обговорити ряд важливих і конче необхідних для подальшої діяльності робочих питань, а також ознайомитися із унікальними комплексами Шацького НПП.

                          

Новини

40-РІЧЧЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СКУЛЬПТУРИ «СИНЬ І ВИР» НА ОЗЕРІ СИНЕВИР

Цього року, Національний природний парк “Синевир” відзначає важливу подію – 40-річчя встановлення знаменитої статуї «Синь і Вир», яка стала одним із символів верховинського мальовничого куточка Карпат. Озеро Синевир, одно із семи чудес України, є однією із головних туристичних атракцій Закарпаття. Його часто називають “Морським оком”, яке оточують вікові смереки і розташоване на висоті 989 метрів […]

  • Без категорії

ВРУЧЕННЯ ГРАМОТ ТА ПОДЯК ПРАЦІВНИКАМ НПП “СИНЕВИР”

Щороку, влітку, у НПП “Синевир” відзначають День працівників природоохоронної заповідної справи. Це свято покликане вшанувати тих, хто щоденно працює задля збереження природних багатств та біорізноманіття нашого краю. Цього року захід набув особливого значення завдяки врученню грамот та подяк від голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктора Микити, голови обласної ради Романа Сарая, а також директора парку […]

  • Без категорії

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Вітаю вас з Днем працівників природно-заповідної справи! Це свято є символом нашої відданості та праці на благо збереження природного багатства рідної країни. Цей день є чудовою нагодою висловити щиру вдячність за вашу плідну працю у розвитку та збереженні природних скарбів нашого парку. Щодня ви докладаєте максимум зусиль для охорони унікальних екосистем і ваша відданість, професіоналізм […]

  • Без категорії