Директор НПП «Синевир» взяв участь у виїзній нараді

Директор Національного природного парку «Синевир» Микола Дербак взяв участь у робочій виїзній нараді, яка відбулася 24 вересня 2022 року на базі Шацького національного природного парку під головуванням радника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України – Тетяни Тимочко та директора Департаменту цього ж міністерства – Едуарда Арустамяна. У заході взяло участь 57 очільників установ природно-заповідного фонду України. Основним  питанням порядку денного було обговорення діяльності цих установ в умовах воєнного стану.

Нараду розпочато з вітального слова директорки Шацького НПП Марії Христецької. Продовжила нараду Тетяна Володимирівна, яка наголосила на основних цілях та напрямах природоохоронної політики в умовах воєнного стану та детально конкретизувала 9 реформ у сфері природно-заповідного фонду.

У ході виступів, Едуардом Максимовичем, озвучено актуальні питання з основної діяльності установ природно-заповідного фонду.

Учасники наради мали можливість ознайомитися з діяльністю Шацького НПП, оглянути його інфраструктуру та побувати у цікавих та привабливих місцях парку.

Зокрема, на «Набержній» озера Світязь відбулася урочиста частина наради, де очільники установ ПЗФ отримали відзнаки Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

На разі, такі відзнаки отримав директор Микола Юрійович, для працівників нацпарку, які сьогодні стоять на передовій і боронять Україну від російських загарбників. У свою чергу відзнаками нагороджено – Ярему Миколу Юрійовича та Бабічина Василя Васильовича.

Зі слів директора НПП «Синевир» Миколи Дербака стало зрозуміло, що проведення таких виїзних нарад є можливістю вирішити та обговорити ряд важливих і конче необхідних для подальшої діяльності робочих питань, а також ознайомитися із унікальними комплексами Шацького НПП.

                          

Новини

ВЕСНЯНЕ ПРОБУДЖЕННЯ У ВЕДМЕЖОМУ ПРИТУЛКУ

Із приходом весни, перших проблисків сонячного проміння зимовий сон ведмедів завершується, вони виходять зі своїх укриттів і Реабілітаційний центр бурого ведмедя Національного природного парку «Синевир» знов і знов кількісно збільшується цими прекрасними клишоногими тваринами. Саме тут, ці велетні знаходять пристановище впродовж круглого року, а під час холодних місяців інколи впадають у зимовий сон. Нагадаємо, що […]

  • Без категорії

РЕЙДОВІ ГРУПИ ПОЧАЛИ ДІЯТИ

На виконання вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про Червону книгу України», «Про природно-заповідний фонд України» та з метою збереження підчас вегетаційного періоду ранньовесняної флори таких Червонокнижних видів, як: Шафран Гейфелів, підсніжник звичайний, нарцис вузьколистий, білоцвіт весняний, білоцвіт літній, НПП «Синевир» щорічно забезпечує захист цієї важливої складової екосистеми, у зв’язку […]

  • Без категорії

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ!

Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні! Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово “Воля”. І нехай цей прапор і надалі гордо майорить поміж прапорів європейських держав як символ країни, що обрала демократичний шлях розвитку! Війна розпочалася […]

  • Без категорії