Директор НПП «Синевир» взяв участь у виїзній нараді

Директор Національного природного парку «Синевир» Микола Дербак взяв участь у робочій виїзній нараді, яка відбулася 24 вересня 2022 року на базі Шацького національного природного парку під головуванням радника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України – Тетяни Тимочко та директора Департаменту цього ж міністерства – Едуарда Арустамяна. У заході взяло участь 57 очільників установ природно-заповідного фонду України. Основним  питанням порядку денного було обговорення діяльності цих установ в умовах воєнного стану.

Нараду розпочато з вітального слова директорки Шацького НПП Марії Христецької. Продовжила нараду Тетяна Володимирівна, яка наголосила на основних цілях та напрямах природоохоронної політики в умовах воєнного стану та детально конкретизувала 9 реформ у сфері природно-заповідного фонду.

У ході виступів, Едуардом Максимовичем, озвучено актуальні питання з основної діяльності установ природно-заповідного фонду.

Учасники наради мали можливість ознайомитися з діяльністю Шацького НПП, оглянути його інфраструктуру та побувати у цікавих та привабливих місцях парку.

Зокрема, на «Набержній» озера Світязь відбулася урочиста частина наради, де очільники установ ПЗФ отримали відзнаки Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

На разі, такі відзнаки отримав директор Микола Юрійович, для працівників нацпарку, які сьогодні стоять на передовій і боронять Україну від російських загарбників. У свою чергу відзнаками нагороджено – Ярему Миколу Юрійовича та Бабічина Василя Васильовича.

Зі слів директора НПП «Синевир» Миколи Дербака стало зрозуміло, що проведення таких виїзних нарад є можливістю вирішити та обговорити ряд важливих і конче необхідних для подальшої діяльності робочих питань, а також ознайомитися із унікальними комплексами Шацького НПП.

                          

Новини

Цікава знахідка гриба Трюфеля білого

На території НПП «Синевир» в Чорноріцькому природоохоронному науково-дослідному відділені, територія якого належить до заповідної зони, було виявлено плодові тіла гриба, які з ґрунту вирили дикі свині. За деякими систематичними ознаками, фахівці наукового відділу нацпарку прийшли до висновку, що це плодові тіла, які можуть належати до виду Трюфеля білого. Цей Трюфель – земляний гриб, регіонально рідкісний, […]

  • Без категорії

На 78-му році пішов із життя колишній директор НПП «Синевир» ЦЮБИК МИРОН МИХАЙЛОВИЧ

Сьогодні, 03 березня 2023 року, на 78-му році життя відійшов у засвіти чесний, поважний, добрий порадник і мудрий учитель, біолог, колишній директор Національного природного парку «Синевир», начальник Управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, один з провідних природоохоронців України Мирон Михайлович Цюбик. За роки роботи Мирон Михайлович відзначався високим професіоналізмом, компетентністю, надихав колег власними […]

  • Без категорії

3-го БЕРЕЗНЯ – Всесвітній день дикої природи

    Всесвітній день дикої природи – це свято, яке щорічно відзначається третього дня початку весни з метою збереження та охорони дикої природи. НПП «Синевир» не став винятком і також долучився до відзначення цього дня. З цього приводу здійснюються заходи, спрямовані на популяризацію і охорону дикої природи. Наприклад, сьогодні проводяться безкоштовні екскурсії по туристичним об’єктам […]

  • Без категорії