Директор НПП «Синевир» взяв участь у виїзній нараді

Директор Національного природного парку «Синевир» Микола Дербак взяв участь у робочій виїзній нараді, яка відбулася 24 вересня 2022 року на базі Шацького національного природного парку під головуванням радника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України – Тетяни Тимочко та директора Департаменту цього ж міністерства – Едуарда Арустамяна. У заході взяло участь 57 очільників установ природно-заповідного фонду України. Основним  питанням порядку денного було обговорення діяльності цих установ в умовах воєнного стану.

Нараду розпочато з вітального слова директорки Шацького НПП Марії Христецької. Продовжила нараду Тетяна Володимирівна, яка наголосила на основних цілях та напрямах природоохоронної політики в умовах воєнного стану та детально конкретизувала 9 реформ у сфері природно-заповідного фонду.

У ході виступів, Едуардом Максимовичем, озвучено актуальні питання з основної діяльності установ природно-заповідного фонду.

Учасники наради мали можливість ознайомитися з діяльністю Шацького НПП, оглянути його інфраструктуру та побувати у цікавих та привабливих місцях парку.

Зокрема, на «Набержній» озера Світязь відбулася урочиста частина наради, де очільники установ ПЗФ отримали відзнаки Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

На разі, такі відзнаки отримав директор Микола Юрійович, для працівників нацпарку, які сьогодні стоять на передовій і боронять Україну від російських загарбників. У свою чергу відзнаками нагороджено – Ярему Миколу Юрійовича та Бабічина Василя Васильовича.

Зі слів директора НПП «Синевир» Миколи Дербака стало зрозуміло, що проведення таких виїзних нарад є можливістю вирішити та обговорити ряд важливих і конче необхідних для подальшої діяльності робочих питань, а також ознайомитися із унікальними комплексами Шацького НПП.

                          

Новини

ОХОРОНА І ЗБЕРЕЖЕННЯ ВЕЛИКИХ ССАВЦІВ НА ТЕРИТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «СИНЕВИР»

Національний природний парк «Синевир» сприяє збереженню природних комплексів та об’єктів, що дозволяє сформувати  і зберегти цілісну гірську екосистему з регульованим природоохоронним режимом та створити  більш сприятливі умови для збереження рослинного і тваринного світу східних Карпат в цілому. В цьому контексті важливою є можливість збереження цінних природних лісових біотопів, а також різноманіття видів фауни, що їх […]

  • Без категорії

Легенда про хранительку пралісів

В НПП «Синевир» триває проєкт «Створення арт-об’єктів та фотолокацій на території Синевирської та Колочавської ОТГ», що включає облаштування чотирьох фотозон та трьох арт-об’єктів для розвитку туризму на території Синевирської і Колочавської громади та привернення уваги до цікавих локацій парку.  Ця ініціатива реалізовується завдяки співпраці ГО «Кришталеве джерело» з національним природним парком «Синевир». Кошти виділені проєктом […]

  • Без категорії

Характеристика Червонокнижних видів птахів, що є осілими на території НПП «Синевир».

Птахи (AVES) мають найбільший ареал поширення, що налічує близько 10 тисяч видів, їх можна зустріти від Північного полюсу до Антарктики у будь-яких природних умовах: лісах, степах, безводних пустелях, на океанічних островах, в тундрі, тайзі, а окремі види в Гімалайських горах на висоті понад 7000 метрів. У фауні України птахів нараховується майже 416 видів а на […]

  • Без категорії