Директор вдруге побував у зоні бойових дій

 

 

Директор НПП «Синевир» Микола Дербак, разом з волонтерами – Богданом Колодницьким, Володимиром Кириленком, Сергієм Завгороднім, вдруге за три тижні відвідав зону бойових дій – спершу Краматорськ, а тепер -Святогірськ, Славянськ, Кременчуг, Лиман Донецької області.

Як розповів директор, колектив підпорядкованої йому установи передав бійцям, які боронять нашу землю на передовій, гуманітарну допомогу, що надійшла до НПП «Синевир» відФранкфуртського зоологічного товариства (FZS), яке зараз забезпечує найнеобхіднішу підтримку та постачання заповідних територій.

Разом зі своїми побратимами привезли Героям теплі речі, спальники, продукти харчування, воду, предмети і засоби для покращення побуту й гігієни.А найголовніше – передали пічки-буржуйки й генератори, які саме в цю пору дуже потрібні бійцям.

Адміністрація парку щиро вдячна FZSза вагому підтримку та допомогу, яка сьогодні переадресована в найгарячіші точки нашої країни.

«Директор НПП «Синевир» вже вкотре приїздить до побратимів, котрі боронять наші землі від російських окупантів. Ось і сьогодні він разом зі мною та друзями-волонтерами поспілкувався з нашими захисниками,колегами по роботі щоби визначити найголовніші їхні потреби. Під час останніх відвідин бійців, ми отримали від них нові завдання для нашої спільної Перемоги. Наша місіяпостійно підтримувати українських захисників та тримати з ними зв’язок. Їм необхідна підтримка і ми намагаємося за попереднім запитом забезпечити їх усім необхідним. Ми безперервно працюємо на здобуття Перемоги і не зупинили свою роботу ні на день. Вдячний хлопцям, що вони стоять горою за нас, і приємно чути від них слова подяки.Лише з такими людьми спільно ми переможемо. Віримо в нашу Перемогу! Все буде Україна!» – каже побратим Богдан Колодницький.

«Бойовий дух, героїчні вчинки наших хлопців вражають. Вони готові нищити ворога, допоки не звільнять кожен клаптик української землі. Пишаюся такими українцями та їхньою мужністю. Разом з волонтерами дбаємо про гуманітарну допомогу воїнам, колегам по роботі та узгоджуємо спільні дії задля перемоги України над російськими окупантами. Віримо в Перемогу і намагаємося всіляко допомагати аби якнайшвидше її здобути» – кажеМикола Юрійович.

Принагідно зустрівся здиректором Національного природного парку «Святі гори» – Сергієм Приймачуком. Побачив реалії життя цивільних, жахливі руїни об’єктів та адміністративної будівлі нацпарку. Передав колективу парку частинку найнеобхідніших речей та предметів з гуманітарного вантажу, який передав колектив НПП «Синевир». У ході зустрічі обговорено питання співробітництва, функціонування та діяльності природоохоронних установ в умовах воєнного часу. Сергій Іванович охарактеризував ключові екологічні проблеми довкілля підпорядкованої йому природоохоронної території у теперішній час, зосередив увагу на важливих об’єктах та інфраструктурі, що зазнали чималих ушкоджень внаслідок російського вторгнення на українську землю.

Микола Юрійович поділився своїм досвідом роботи в Карпатському регіоні, розповів про часткове переформатування своєї діяльності на потреби військових та цивільних, з чуйністю віднісся до своїх колег по роботі на Сході України. Вражений від нанесених збитків цивільному населенню, руйнації інфраструктури, а також забруднення та знищення природних багатстввнаслідок бомбардування та пройдених боїв.

Під час спілкування, директор побажав Сергію Івановичу залишатися незламним і сильним духом. Побажав здоров’я, мужності, витримки та найшвидшої Перемоги українського народу над окупантами.

Насамкінець домовились про подальшу співпрацю та наступну зустріч.

Новини

Збір екочаїв в НПП «Синевир»

Науковий відділ НПП «Синевир» активно працює над збором екочаїв, використовуючи сприятливі кліматичні умови для збирання щедрого урожаю лікарських рослин. Завдяки висококваліфікованій роботі фахівців та відмінним умовам для росту рослин, цього року буде зібрано значну кількість цінних лікарських трав. Серед них: Меліса лікарська (Melissa officinalis) Меліса лікарська, відома своїми заспокійливими властивостями, є основним інгредієнтом багатьох трав’яних […]

  • Без категорії

Науково-дослідна робота НПП «Синевир»

Протягом липня 2024 року на території НПП «Синевир» проводились науково-дослідні роботи на таких об’єктах: – заповідне оліготрофне сфагнове болото «Глуханя» – облік рідкісних та Червонокнижних видів рослин на пробних площадках Негровецького природоохоронного науково-дослідного відділення (ПНДВ). – облік грибів макроміцетів на пробних площадках в буковому насадженні Квасовецького ПНДВ в ялиновому лісі, також в буково-ялицево-ялиновому лісі Остріцького […]

  • Без категорії

40-РІЧЧЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СКУЛЬПТУРИ «СИНЬ І ВИР» НА ОЗЕРІ СИНЕВИР

Цього року, Національний природний парк “Синевир” відзначає важливу подію – 40-річчя встановлення знаменитої статуї «Синь і Вир», яка стала одним із символів верховинського мальовничого куточка Карпат. Озеро Синевир, одно із семи чудес України, є однією із головних туристичних атракцій Закарпаття. Його часто називають “Морським оком”, яке оточують вікові смереки і розташоване на висоті 989 метрів […]

  • Без категорії