Директор вдруге побував у зоні бойових дій

 

 

Директор НПП «Синевир» Микола Дербак, разом з волонтерами – Богданом Колодницьким, Володимиром Кириленком, Сергієм Завгороднім, вдруге за три тижні відвідав зону бойових дій – спершу Краматорськ, а тепер -Святогірськ, Славянськ, Кременчуг, Лиман Донецької області.

Як розповів директор, колектив підпорядкованої йому установи передав бійцям, які боронять нашу землю на передовій, гуманітарну допомогу, що надійшла до НПП «Синевир» відФранкфуртського зоологічного товариства (FZS), яке зараз забезпечує найнеобхіднішу підтримку та постачання заповідних територій.

Разом зі своїми побратимами привезли Героям теплі речі, спальники, продукти харчування, воду, предмети і засоби для покращення побуту й гігієни.А найголовніше – передали пічки-буржуйки й генератори, які саме в цю пору дуже потрібні бійцям.

Адміністрація парку щиро вдячна FZSза вагому підтримку та допомогу, яка сьогодні переадресована в найгарячіші точки нашої країни.

«Директор НПП «Синевир» вже вкотре приїздить до побратимів, котрі боронять наші землі від російських окупантів. Ось і сьогодні він разом зі мною та друзями-волонтерами поспілкувався з нашими захисниками,колегами по роботі щоби визначити найголовніші їхні потреби. Під час останніх відвідин бійців, ми отримали від них нові завдання для нашої спільної Перемоги. Наша місіяпостійно підтримувати українських захисників та тримати з ними зв’язок. Їм необхідна підтримка і ми намагаємося за попереднім запитом забезпечити їх усім необхідним. Ми безперервно працюємо на здобуття Перемоги і не зупинили свою роботу ні на день. Вдячний хлопцям, що вони стоять горою за нас, і приємно чути від них слова подяки.Лише з такими людьми спільно ми переможемо. Віримо в нашу Перемогу! Все буде Україна!» – каже побратим Богдан Колодницький.

«Бойовий дух, героїчні вчинки наших хлопців вражають. Вони готові нищити ворога, допоки не звільнять кожен клаптик української землі. Пишаюся такими українцями та їхньою мужністю. Разом з волонтерами дбаємо про гуманітарну допомогу воїнам, колегам по роботі та узгоджуємо спільні дії задля перемоги України над російськими окупантами. Віримо в Перемогу і намагаємося всіляко допомагати аби якнайшвидше її здобути» – кажеМикола Юрійович.

Принагідно зустрівся здиректором Національного природного парку «Святі гори» – Сергієм Приймачуком. Побачив реалії життя цивільних, жахливі руїни об’єктів та адміністративної будівлі нацпарку. Передав колективу парку частинку найнеобхідніших речей та предметів з гуманітарного вантажу, який передав колектив НПП «Синевир». У ході зустрічі обговорено питання співробітництва, функціонування та діяльності природоохоронних установ в умовах воєнного часу. Сергій Іванович охарактеризував ключові екологічні проблеми довкілля підпорядкованої йому природоохоронної території у теперішній час, зосередив увагу на важливих об’єктах та інфраструктурі, що зазнали чималих ушкоджень внаслідок російського вторгнення на українську землю.

Микола Юрійович поділився своїм досвідом роботи в Карпатському регіоні, розповів про часткове переформатування своєї діяльності на потреби військових та цивільних, з чуйністю віднісся до своїх колег по роботі на Сході України. Вражений від нанесених збитків цивільному населенню, руйнації інфраструктури, а також забруднення та знищення природних багатстввнаслідок бомбардування та пройдених боїв.

Під час спілкування, директор побажав Сергію Івановичу залишатися незламним і сильним духом. Побажав здоров’я, мужності, витримки та найшвидшої Перемоги українського народу над окупантами.

Насамкінець домовились про подальшу співпрацю та наступну зустріч.

Новини

Безпека понад усе…

У Національному природному парку «Синевир» за участю головних державних інспекторів Управління Держпраці в Закарпатській області – Мирослава Феделеша та Юрія Поповича проведено семінар-консультацію з інженерно-технічними працівниками установи щодо дотримання правил охорони праці, безпечного виконання робіт в умовах воєнного стану та адаптації діяльності до викликів сьогодення. Метою даного заходу було ознайомлення із станом охорони праці НПП […]

  • Без категорії

Вітання до Дня захисників…

  Шановні захисники і захисниці України! Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисників і захисниць України! Це свято відзначається в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів Пресвята Богородиця вважається покровителькою всього українського народу. 14 жовтня – дуже багатогранна дата, в якій втілені вікові традиції […]

  • Новини установи

Фотовиставка тваринного світу дикої природи

День захисту тварин – це черговий привід нагадати людям про їхню відповідальність, підвищити свідомість громадськості щодо необхідності захисту тварин незалежно від їх місця проживання. Сьогодні у цивілізованому світі людина все далі віддаляється від довкілля. Спілкування з природою поступово заміщується соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним світом тощо. Часто забуваємо, що у лісах живе чимало цікавих тварин […]

  • Без категорії