Директор вдруге побував у зоні бойових дій

 

 

Директор НПП «Синевир» Микола Дербак, разом з волонтерами – Богданом Колодницьким, Володимиром Кириленком, Сергієм Завгороднім, вдруге за три тижні відвідав зону бойових дій – спершу Краматорськ, а тепер -Святогірськ, Славянськ, Кременчуг, Лиман Донецької області.

Як розповів директор, колектив підпорядкованої йому установи передав бійцям, які боронять нашу землю на передовій, гуманітарну допомогу, що надійшла до НПП «Синевир» відФранкфуртського зоологічного товариства (FZS), яке зараз забезпечує найнеобхіднішу підтримку та постачання заповідних територій.

Разом зі своїми побратимами привезли Героям теплі речі, спальники, продукти харчування, воду, предмети і засоби для покращення побуту й гігієни.А найголовніше – передали пічки-буржуйки й генератори, які саме в цю пору дуже потрібні бійцям.

Адміністрація парку щиро вдячна FZSза вагому підтримку та допомогу, яка сьогодні переадресована в найгарячіші точки нашої країни.

«Директор НПП «Синевир» вже вкотре приїздить до побратимів, котрі боронять наші землі від російських окупантів. Ось і сьогодні він разом зі мною та друзями-волонтерами поспілкувався з нашими захисниками,колегами по роботі щоби визначити найголовніші їхні потреби. Під час останніх відвідин бійців, ми отримали від них нові завдання для нашої спільної Перемоги. Наша місіяпостійно підтримувати українських захисників та тримати з ними зв’язок. Їм необхідна підтримка і ми намагаємося за попереднім запитом забезпечити їх усім необхідним. Ми безперервно працюємо на здобуття Перемоги і не зупинили свою роботу ні на день. Вдячний хлопцям, що вони стоять горою за нас, і приємно чути від них слова подяки.Лише з такими людьми спільно ми переможемо. Віримо в нашу Перемогу! Все буде Україна!» – каже побратим Богдан Колодницький.

«Бойовий дух, героїчні вчинки наших хлопців вражають. Вони готові нищити ворога, допоки не звільнять кожен клаптик української землі. Пишаюся такими українцями та їхньою мужністю. Разом з волонтерами дбаємо про гуманітарну допомогу воїнам, колегам по роботі та узгоджуємо спільні дії задля перемоги України над російськими окупантами. Віримо в Перемогу і намагаємося всіляко допомагати аби якнайшвидше її здобути» – кажеМикола Юрійович.

Принагідно зустрівся здиректором Національного природного парку «Святі гори» – Сергієм Приймачуком. Побачив реалії життя цивільних, жахливі руїни об’єктів та адміністративної будівлі нацпарку. Передав колективу парку частинку найнеобхідніших речей та предметів з гуманітарного вантажу, який передав колектив НПП «Синевир». У ході зустрічі обговорено питання співробітництва, функціонування та діяльності природоохоронних установ в умовах воєнного часу. Сергій Іванович охарактеризував ключові екологічні проблеми довкілля підпорядкованої йому природоохоронної території у теперішній час, зосередив увагу на важливих об’єктах та інфраструктурі, що зазнали чималих ушкоджень внаслідок російського вторгнення на українську землю.

Микола Юрійович поділився своїм досвідом роботи в Карпатському регіоні, розповів про часткове переформатування своєї діяльності на потреби військових та цивільних, з чуйністю віднісся до своїх колег по роботі на Сході України. Вражений від нанесених збитків цивільному населенню, руйнації інфраструктури, а також забруднення та знищення природних багатстввнаслідок бомбардування та пройдених боїв.

Під час спілкування, директор побажав Сергію Івановичу залишатися незламним і сильним духом. Побажав здоров’я, мужності, витримки та найшвидшої Перемоги українського народу над окупантами.

Насамкінець домовились про подальшу співпрацю та наступну зустріч.

Новини

Цікава знахідка гриба Трюфеля білого

На території НПП «Синевир» в Чорноріцькому природоохоронному науково-дослідному відділені, територія якого належить до заповідної зони, було виявлено плодові тіла гриба, які з ґрунту вирили дикі свині. За деякими систематичними ознаками, фахівці наукового відділу нацпарку прийшли до висновку, що це плодові тіла, які можуть належати до виду Трюфеля білого. Цей Трюфель – земляний гриб, регіонально рідкісний, […]

  • Без категорії

На 78-му році пішов із життя колишній директор НПП «Синевир» ЦЮБИК МИРОН МИХАЙЛОВИЧ

Сьогодні, 03 березня 2023 року, на 78-му році життя відійшов у засвіти чесний, поважний, добрий порадник і мудрий учитель, біолог, колишній директор Національного природного парку «Синевир», начальник Управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, один з провідних природоохоронців України Мирон Михайлович Цюбик. За роки роботи Мирон Михайлович відзначався високим професіоналізмом, компетентністю, надихав колег власними […]

  • Без категорії

3-го БЕРЕЗНЯ – Всесвітній день дикої природи

    Всесвітній день дикої природи – це свято, яке щорічно відзначається третього дня початку весни з метою збереження та охорони дикої природи. НПП «Синевир» не став винятком і також долучився до відзначення цього дня. З цього приводу здійснюються заходи, спрямовані на популяризацію і охорону дикої природи. Наприклад, сьогодні проводяться безкоштовні екскурсії по туристичним об’єктам […]

  • Без категорії