ЕКОАКЦІЯ

Слова «Оберігати природу!…» – сьогодні ми чуємо все частіше. Вони турбують мільйонів людей, бо проблема екології та охорони навколишнього середовища є надзвичайно актуальною. Любов до природи повинна стати нашим світоглядом, мораллю, способом життя з самого дитинства. Ми (дорослі) систематично повинні виховувати у підростаючого покоління екологічну культуру та гуманне ставлення до всього живого, цим створюючи стабільне і світле майбутнє у країні.

Невід’ємною частиною природи і її окрасою є птахи. Не можна уявити собі ліс чи сад беззвучним. Нам весело спостерігати за метушливими горобцями та синичками, винахідливими сороками і воронами.

Птахи – наші вірні помічники, захисники лісів, полів, садів від шкідників і гризунів. Тому їх потрібно охороняти й берегти. Про них потрібно піклуватися й допомагати їм у важку хвилину.

З початком зими для птахів, які не відлітають в теплі краї, настають найважчі часи: голод і холод. Існує дуже багато різновидів зимуючих птахів: від горобця до снігуря, які потребують допомоги взимку. Маючи велике бажання бути корисними для наших пернатих друзів, працівники НПП «Синевир» оголошують ЕКОакцію «Врятуй пташку – створи годівничку» і запрошують всіх охочих «від малого до старого» приєднатися до нас та стати її учасниками.

Фахівчині відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» створили так зване «пташине меню», щоб ви знали чим можна годувати пташок. А трохи згодом буде продемонстровано вам майстер-клас зі створення годівнички.

У візит-центрі НПП “Синевир” нещодавно створено виставку з актуальної проблеми «Природа просить порятунку!».

Закликаємо всіх, хто любить і цінує рідну природу, постійно дбати про її збагачення, зберігати і розумно використовувати її скарби.

Тож, допоможемо всі разом птахам взимку?!

Новини

40-РІЧЧЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СКУЛЬПТУРИ «СИНЬ І ВИР» НА ОЗЕРІ СИНЕВИР

Цього року, Національний природний парк “Синевир” відзначає важливу подію – 40-річчя встановлення знаменитої статуї «Синь і Вир», яка стала одним із символів верховинського мальовничого куточка Карпат. Озеро Синевир, одно із семи чудес України, є однією із головних туристичних атракцій Закарпаття. Його часто називають “Морським оком”, яке оточують вікові смереки і розташоване на висоті 989 метрів […]

  • Без категорії

ВРУЧЕННЯ ГРАМОТ ТА ПОДЯК ПРАЦІВНИКАМ НПП “СИНЕВИР”

Щороку, влітку, у НПП “Синевир” відзначають День працівників природоохоронної заповідної справи. Це свято покликане вшанувати тих, хто щоденно працює задля збереження природних багатств та біорізноманіття нашого краю. Цього року захід набув особливого значення завдяки врученню грамот та подяк від голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктора Микити, голови обласної ради Романа Сарая, а також директора парку […]

  • Без категорії

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Вітаю вас з Днем працівників природно-заповідної справи! Це свято є символом нашої відданості та праці на благо збереження природного багатства рідної країни. Цей день є чудовою нагодою висловити щиру вдячність за вашу плідну працю у розвитку та збереженні природних скарбів нашого парку. Щодня ви докладаєте максимум зусиль для охорони унікальних екосистем і ваша відданість, професіоналізм […]

  • Без категорії