ЕКОАКЦІЯ

Слова «Оберігати природу!…» – сьогодні ми чуємо все частіше. Вони турбують мільйонів людей, бо проблема екології та охорони навколишнього середовища є надзвичайно актуальною. Любов до природи повинна стати нашим світоглядом, мораллю, способом життя з самого дитинства. Ми (дорослі) систематично повинні виховувати у підростаючого покоління екологічну культуру та гуманне ставлення до всього живого, цим створюючи стабільне і світле майбутнє у країні.

Невід’ємною частиною природи і її окрасою є птахи. Не можна уявити собі ліс чи сад беззвучним. Нам весело спостерігати за метушливими горобцями та синичками, винахідливими сороками і воронами.

Птахи – наші вірні помічники, захисники лісів, полів, садів від шкідників і гризунів. Тому їх потрібно охороняти й берегти. Про них потрібно піклуватися й допомагати їм у важку хвилину.

З початком зими для птахів, які не відлітають в теплі краї, настають найважчі часи: голод і холод. Існує дуже багато різновидів зимуючих птахів: від горобця до снігуря, які потребують допомоги взимку. Маючи велике бажання бути корисними для наших пернатих друзів, працівники НПП «Синевир» оголошують ЕКОакцію «Врятуй пташку – створи годівничку» і запрошують всіх охочих «від малого до старого» приєднатися до нас та стати її учасниками.

Фахівчині відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» створили так зване «пташине меню», щоб ви знали чим можна годувати пташок. А трохи згодом буде продемонстровано вам майстер-клас зі створення годівнички.

У візит-центрі НПП “Синевир” нещодавно створено виставку з актуальної проблеми «Природа просить порятунку!».

Закликаємо всіх, хто любить і цінує рідну природу, постійно дбати про її збагачення, зберігати і розумно використовувати її скарби.

Тож, допоможемо всі разом птахам взимку?!

Новини

ВЕСНЯНЕ ПРОБУДЖЕННЯ У ВЕДМЕЖОМУ ПРИТУЛКУ

Із приходом весни, перших проблисків сонячного проміння зимовий сон ведмедів завершується, вони виходять зі своїх укриттів і Реабілітаційний центр бурого ведмедя Національного природного парку «Синевир» знов і знов кількісно збільшується цими прекрасними клишоногими тваринами. Саме тут, ці велетні знаходять пристановище впродовж круглого року, а під час холодних місяців інколи впадають у зимовий сон. Нагадаємо, що […]

  • Без категорії

РЕЙДОВІ ГРУПИ ПОЧАЛИ ДІЯТИ

На виконання вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про Червону книгу України», «Про природно-заповідний фонд України» та з метою збереження підчас вегетаційного періоду ранньовесняної флори таких Червонокнижних видів, як: Шафран Гейфелів, підсніжник звичайний, нарцис вузьколистий, білоцвіт весняний, білоцвіт літній, НПП «Синевир» щорічно забезпечує захист цієї важливої складової екосистеми, у зв’язку […]

  • Без категорії

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ!

Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні! Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово “Воля”. І нехай цей прапор і надалі гордо майорить поміж прапорів європейських держав як символ країни, що обрала демократичний шлях розвитку! Війна розпочалася […]

  • Без категорії