ЕКОАКЦІЯ

Слова «Оберігати природу!…» – сьогодні ми чуємо все частіше. Вони турбують мільйонів людей, бо проблема екології та охорони навколишнього середовища є надзвичайно актуальною. Любов до природи повинна стати нашим світоглядом, мораллю, способом життя з самого дитинства. Ми (дорослі) систематично повинні виховувати у підростаючого покоління екологічну культуру та гуманне ставлення до всього живого, цим створюючи стабільне і світле майбутнє у країні.

Невід’ємною частиною природи і її окрасою є птахи. Не можна уявити собі ліс чи сад беззвучним. Нам весело спостерігати за метушливими горобцями та синичками, винахідливими сороками і воронами.

Птахи – наші вірні помічники, захисники лісів, полів, садів від шкідників і гризунів. Тому їх потрібно охороняти й берегти. Про них потрібно піклуватися й допомагати їм у важку хвилину.

З початком зими для птахів, які не відлітають в теплі краї, настають найважчі часи: голод і холод. Існує дуже багато різновидів зимуючих птахів: від горобця до снігуря, які потребують допомоги взимку. Маючи велике бажання бути корисними для наших пернатих друзів, працівники НПП «Синевир» оголошують ЕКОакцію «Врятуй пташку – створи годівничку» і запрошують всіх охочих «від малого до старого» приєднатися до нас та стати її учасниками.

Фахівчині відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» створили так зване «пташине меню», щоб ви знали чим можна годувати пташок. А трохи згодом буде продемонстровано вам майстер-клас зі створення годівнички.

У візит-центрі НПП “Синевир” нещодавно створено виставку з актуальної проблеми «Природа просить порятунку!».

Закликаємо всіх, хто любить і цінує рідну природу, постійно дбати про її збагачення, зберігати і розумно використовувати її скарби.

Тож, допоможемо всі разом птахам взимку?!

Новини

Збір екочаїв в НПП «Синевир»

Науковий відділ НПП «Синевир» активно працює над збором екочаїв, використовуючи сприятливі кліматичні умови для збирання щедрого урожаю лікарських рослин. Завдяки висококваліфікованій роботі фахівців та відмінним умовам для росту рослин, цього року буде зібрано значну кількість цінних лікарських трав. Серед них: Меліса лікарська (Melissa officinalis) Меліса лікарська, відома своїми заспокійливими властивостями, є основним інгредієнтом багатьох трав’яних […]

  • Без категорії

Науково-дослідна робота НПП «Синевир»

Протягом липня 2024 року на території НПП «Синевир» проводились науково-дослідні роботи на таких об’єктах: – заповідне оліготрофне сфагнове болото «Глуханя» – облік рідкісних та Червонокнижних видів рослин на пробних площадках Негровецького природоохоронного науково-дослідного відділення (ПНДВ). – облік грибів макроміцетів на пробних площадках в буковому насадженні Квасовецького ПНДВ в ялиновому лісі, також в буково-ялицево-ялиновому лісі Остріцького […]

  • Без категорії

40-РІЧЧЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СКУЛЬПТУРИ «СИНЬ І ВИР» НА ОЗЕРІ СИНЕВИР

Цього року, Національний природний парк “Синевир” відзначає важливу подію – 40-річчя встановлення знаменитої статуї «Синь і Вир», яка стала одним із символів верховинського мальовничого куточка Карпат. Озеро Синевир, одно із семи чудес України, є однією із головних туристичних атракцій Закарпаття. Його часто називають “Морським оком”, яке оточують вікові смереки і розташоване на висоті 989 метрів […]

  • Без категорії