Конкурс!

Любі діти! Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі ялинкових прикрас, виготовлених власноруч!

НПП «Синевир» оголошує найцікавіший конкурс цього року – виготовлення новорічної еко-ялинки. Всі представлені роботи будуть використані для міні-виставки у нашому Візит-центрі.

Участь у ньому можуть взяти діти дошкільного і шкільного віку, сімї або творчі колективи Тереблянської долини.

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу на кращу новорічну еко-ялинку

на території НПП «Синевир»

У рамках проведення підготовки до новорічно-різдвяних свят нацпарк «Синевир» оголошує конкурс на кращу еко-ялинку, а решта робіт буде використана для міні-виставки у нашому Візит-центрі.

 

І. Загальні положення.

 1. конкурс на кращу новорічну еко-ялинку (ділі Конкурс) ініціюється та проводиться з метою привернення уваги громадськості до проблеми знищення хвойних дерев, створення святкової атмосфери для мешканців і гостей парку в новорічні та різдвяні свята, а також з метою підтримки обдарованої молоді.
 2. Положення про Конкурс розповсюджується через офіційний сайт, відділ розвитку культури та туризму, відділ освіти, молоді та спорту всіх ОТГ, що входять до складу НПП «Синевир», засоби масової інформації, соціальні мережі.

ІІ. Умови і порядок проведення Конкурсу

 1. Конкурс проводиться до 13 грудня 2023 року.
 2. До участі у Конкурсі залучаються заклади культури та освіти.
 3. Вироби (композиції, прикраси, атрибути) на участь у Конкурсі приймаються до 13 грудня 2023 року. Достатньо чітко сфотографувати ваш виріб і надіслати нам його на електронну пошту: [email protected] , або на вайбер: 0982912943.
 4. Вироби, що надійшли після 14 грудня до участі в Конкурсі не беруться, але можуть бути використані нашими фахівцями для виставки робіт.
 5. Вимоги до робіт:

Усі «еко-ялинки», новорічні композиції з ними мають бути здатні витримати погодні умови (сніг, дощ, вітер).

Ялинки можуть бути плоскими двосторонніми або об’ємними, розфарбованими відповідно до новорічно-різдвяної тематики.

Розмір ялинки має бути від 25 см до 35 см.

Обов’язковим елементом кожної конкурсної роботи є кріплення для того, щоб вона трималась і не падала, довжиною не менше 20-30 см.

Не використовувати у виготовленні виробів колючі та ріжучі предмети, голки, шпильки, бите скло тощо. Конкурсні вироби не повертаються!

 1. До кожної конкурсної роботи додається обов’язково етикетка (Додаток 1).

III. Критерії оцінювання

 1. Роботи оцінюватимуться за такими критеріями:

– авторська техніка виконання;

– креативність та інноваційний підхід до створення новорічної ялинки, як атрибуту свята;

– презентабельність, естетичність, оригінальність.

 1. Підведення підсумків та визначення переможців
 2. Підведення підсумків огляду-конкурсу здійснюється членами конкурсної комісії після проведення конкурсу.
 3. Нагородження переможців відбудеться у центральному корпусі НПП «Синевир» 14 грудня 2023 року. Усім трьом призерам і їхньому класу, в якому де вони навчаються, буде організовано екскурсію до Реабілітаційного центру бурих ведмедів та на водоспад Білий Звір. За 1-е місце призер отримає ще й нашу «фірмову» еко-ялинку.

Додаток 1

Етикетка до експонату
Назва роботи:
Автор (П.І. або назва колективу):
Вік:
Керівник:
Гурток:
Навчальний заклад (повна назва)

 

 

Бажаємо творчих успіхів!

 

Новини

ПРОВЕДЕНО НАУКОВО-ДОСЛІДНІ РОБОТИ

31 травня 2024 року на озері Синевир виконувались науково-дослідні роботи, де взяли участь декан географічного факультету УжНУ, к.т.н. доцент кафедри геодезії землеустрою та геоінформатики Іван Калинич, заступник декана викладач кафедри геодезії, землеустрою та геоінформатики Вадим Луцьо, та студент по спеціальності «Геодезія та землеустрій» Емільян Бабинець. Від НПП «Синевир» у виконанні робіт взяв участь начальник наукового […]

 • Без категорії

ОПТИМІЗАЦІЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ НПП «СИНЕВИР»

Завершується розроблення третього «Проекту організації території Національного природного парку «Синевир», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів» в рамках виконання Українсько-Карпатської програми за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Україна-Німеччина), який розпочато у 2023 році. У розроблення даного проекту включаються  виконання комплексу робіт, щодо охорони і збереження природних екосистем та їх загального видового […]

 • Без категорії

НПП “СИНЕВИР” ПРОВОДИТЬ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ПАРКУ

Національний природний парк “Синевир» активно здійснює будівельні роботи для покращення інфраструктури парку. Ці заходи спрямовані на підвищення комфорту та безпеки відвідувачів, а також на збереження унікальних природних ресурсів. Однією з головних задач є ремонт проїзних мостів через річки та потічки. Ці мости є критично важливими для забезпечення доступу до різних частин парку, як для відвідувачів […]

 • Без категорії