Конкурс!

Любі діти! Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі ялинкових прикрас, виготовлених власноруч!

НПП «Синевир» оголошує найцікавіший конкурс цього року – виготовлення новорічної еко-ялинки. Всі представлені роботи будуть використані для міні-виставки у нашому Візит-центрі.

Участь у ньому можуть взяти діти дошкільного і шкільного віку, сімї або творчі колективи Тереблянської долини.

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу на кращу новорічну еко-ялинку

на території НПП «Синевир»

У рамках проведення підготовки до новорічно-різдвяних свят нацпарк «Синевир» оголошує конкурс на кращу еко-ялинку, а решта робіт буде використана для міні-виставки у нашому Візит-центрі.

 

І. Загальні положення.

  1. конкурс на кращу новорічну еко-ялинку (ділі Конкурс) ініціюється та проводиться з метою привернення уваги громадськості до проблеми знищення хвойних дерев, створення святкової атмосфери для мешканців і гостей парку в новорічні та різдвяні свята, а також з метою підтримки обдарованої молоді.
  2. Положення про Конкурс розповсюджується через офіційний сайт, відділ розвитку культури та туризму, відділ освіти, молоді та спорту всіх ОТГ, що входять до складу НПП «Синевир», засоби масової інформації, соціальні мережі.

ІІ. Умови і порядок проведення Конкурсу

  1. Конкурс проводиться до 13 грудня 2023 року.
  2. До участі у Конкурсі залучаються заклади культури та освіти.
  3. Вироби (композиції, прикраси, атрибути) на участь у Конкурсі приймаються до 13 грудня 2023 року. Достатньо чітко сфотографувати ваш виріб і надіслати нам його на електронну пошту: [email protected] , або на вайбер: 0982912943.
  4. Вироби, що надійшли після 14 грудня до участі в Конкурсі не беруться, але можуть бути використані нашими фахівцями для виставки робіт.
  5. Вимоги до робіт:

Усі «еко-ялинки», новорічні композиції з ними мають бути здатні витримати погодні умови (сніг, дощ, вітер).

Ялинки можуть бути плоскими двосторонніми або об’ємними, розфарбованими відповідно до новорічно-різдвяної тематики.

Розмір ялинки має бути від 25 см до 35 см.

Обов’язковим елементом кожної конкурсної роботи є кріплення для того, щоб вона трималась і не падала, довжиною не менше 20-30 см.

Не використовувати у виготовленні виробів колючі та ріжучі предмети, голки, шпильки, бите скло тощо. Конкурсні вироби не повертаються!

  1. До кожної конкурсної роботи додається обов’язково етикетка (Додаток 1).

III. Критерії оцінювання

  1. Роботи оцінюватимуться за такими критеріями:

– авторська техніка виконання;

– креативність та інноваційний підхід до створення новорічної ялинки, як атрибуту свята;

– презентабельність, естетичність, оригінальність.

  1. Підведення підсумків та визначення переможців
  2. Підведення підсумків огляду-конкурсу здійснюється членами конкурсної комісії після проведення конкурсу.
  3. Нагородження переможців відбудеться у центральному корпусі НПП «Синевир» 14 грудня 2023 року. Усім трьом призерам і їхньому класу, в якому де вони навчаються, буде організовано екскурсію до Реабілітаційного центру бурих ведмедів та на водоспад Білий Звір. За 1-е місце призер отримає ще й нашу «фірмову» еко-ялинку.

Додаток 1

Етикетка до експонату
Назва роботи:
Автор (П.І. або назва колективу):
Вік:
Керівник:
Гурток:
Навчальний заклад (повна назва)

 

 

Бажаємо творчих успіхів!

 

Новини

Збір екочаїв в НПП «Синевир»

Науковий відділ НПП «Синевир» активно працює над збором екочаїв, використовуючи сприятливі кліматичні умови для збирання щедрого урожаю лікарських рослин. Завдяки висококваліфікованій роботі фахівців та відмінним умовам для росту рослин, цього року буде зібрано значну кількість цінних лікарських трав. Серед них: Меліса лікарська (Melissa officinalis) Меліса лікарська, відома своїми заспокійливими властивостями, є основним інгредієнтом багатьох трав’яних […]

  • Без категорії

Науково-дослідна робота НПП «Синевир»

Протягом липня 2024 року на території НПП «Синевир» проводились науково-дослідні роботи на таких об’єктах: – заповідне оліготрофне сфагнове болото «Глуханя» – облік рідкісних та Червонокнижних видів рослин на пробних площадках Негровецького природоохоронного науково-дослідного відділення (ПНДВ). – облік грибів макроміцетів на пробних площадках в буковому насадженні Квасовецького ПНДВ в ялиновому лісі, також в буково-ялицево-ялиновому лісі Остріцького […]

  • Без категорії

40-РІЧЧЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СКУЛЬПТУРИ «СИНЬ І ВИР» НА ОЗЕРІ СИНЕВИР

Цього року, Національний природний парк “Синевир” відзначає важливу подію – 40-річчя встановлення знаменитої статуї «Синь і Вир», яка стала одним із символів верховинського мальовничого куточка Карпат. Озеро Синевир, одно із семи чудес України, є однією із головних туристичних атракцій Закарпаття. Його часто називають “Морським оком”, яке оточують вікові смереки і розташоване на висоті 989 метрів […]

  • Без категорії