Житло від парку

Національний природний парк має можливість розмістити у себе понад 40 туристів. Зокрема, в номерах мотелю "Остріки" – 12 осіб, в рекреаційному містечку "Рабачинка" (будиночки сімейного типу) – 27 осіб, у мотелі "Синевирська Поляна" – 4 відпочивальників.

Одне з найцікавіших місць – мотель "Остріки". Вдале розміщення на розгалуженні річки Тереблі робить його острівковим, що разом із дзюркотом кришталевої води надає неповторної екзотики, відчуття припливу енергії та спокою. Заклад може розмістити 12 осіб. Біля річки можна відпочити в альтанках, подихати свіжим повітрям та насолодитися музикою природи. До мотелю є під’їзна автомобільна дорога з твердим покриттям.

Вартість проживання у мотелі "Остріки" – 150 грн на добу з особи у кімнаті на 2 осіб. Всього доступні 4 двомісні кімнати та 1 одномісна.

Люкс у мотелі "Остріки" коштує 350 грн на добу за кімнату для 2 осіб.

З питань бронювання звертайтесь:

+38 097 74 16 799; +38 096 959 17 57; +38 097 410 5874

Електронна пошта: [email protected]

Графік роботи: з 08:00 до 17:00 год.

Мотель "Остріки"

Рекреаційне містечко "Рабачинка" розташоване в однойменному урочищі, неподалік Реабілітаційного центру бурих ведмедів. Тут є 9 окремих будиночків для відпочинку. Кожен будинок складається з двох кімнат та санвузла. На території містечка є альтанки та облаштовані місця зі смачною джерельною водою.

Містечко досить популярне серед художників, тому в окремі періоди "Рабачинка" перетворюється на арт-резиденцію. До мотелю веде під’їзна автомобільна дорога з твердим покриттям.

Вартість ночівлі у містечку Рабачинка – 450 грн на добу за будинок для трьох осіб.

Загалом доступні 10 будиночків.

З питань бронювання звертайтесь:

+380977416799; +38 098 88 33 587.

Електронна пошта: [email protected]

Графік роботи: з 08:00 до 17:00 год.

Рекреаційне містечко "Рабачинка"

Мотель "Синевирська Поляна" розташований у однойменному селі поблизу озера Синевир. Приміщення дерев’яне, у бойківському стилі. Поряд із мотелем – дендрарій. З вікон відкриваються мальовничі ландшафти з краєвидом на гори Кам’янка і Канч. Біля мотелю "Синевирська поляна" проходить автомобільна дорога з твердим покриттям.

Мотель "Синевирська Поляна" – 240 грн на добу за кімнату для двох осіб. Загалом доступні дві двомісні кімнати.

З питань бронювання звертайтесь:

+38 097 74 16 799; +38 097 105 61 50.

Електронна пошта: [email protected]

Графік роботи: з 08:00 до 17:00 год.

Мотель "Синевирська Поляна"

Будинок відпочинку „Бункер” споруджений на об’єкті колишньої оборонної системи „Лінії Арпада” біля центральної автодороги Міжгір’я – Синевирське озеро. За часів війни на цьому об’єкті розміщувалась хлібопекарня для забезпечення хлібом військових союзників Німеччини.

Перед будинком, зведеного в народному стилі з хвойного бруса в два поверхи і оригінальним дахом, покритим дранкою, постає панорама дзюркотливої гірської річки Тереблі та краєвиди, що їх створюють величні ліси та гори. Від будинку відпочинку «Бункер» бере початок туристичний маршрут «Остріки – Дике озеро» протяжністю три кілометри.

Будинок має 4 кімнати, з них 2-одномісні і 2-трьохмісні. На кожному поверсі є санвузол та душова кабінка. Внутрішня обробка стін вагонкою надає незвичайного вигляду. В підвальному приміщенні (бункері) розміщено зал для приготування їжі. Поряд знаходяться 2 бесідки для відпочинку.

Вдале розміщення біля центральної автодороги дозволяє безперешкодно відвідувати це чудове місце на будь якому виді транспорту.

З питань бронювання звертайтесь:

+38 097 74 16 799; +38 0974105874.

Електронна пошта: [email protected]

Графік роботи: з 08:00 до 17:00 год.

Мотель "Бункер"

Із домашнім затишком

У долині національного природного парку "Синевир" мандрівників радо зустрічають "зелені садиби". Саме тут домашній затишок та місцевий колорит створюють особливу атмосферу. Ви наче приїжджаєте до давніх друзів у гості і поринаєте у справжній відпочинок. Адже хто, як не місцеві мешканці, відкриють для вас їхній рідний край, почастують смачними стравами та влаштують цікаві розваги. Крім того, зупиняючись у "зеленій садибі", ви також підтримуєте розвиток малого бізнесу та сільського туризму.

Ціни за ніч у садибах Синевирської Поляни стартують від 600 гривень за кімнату для двох. Окремий дерев’яний будиночок можна зняти за 1100 гривень. Втім, ціни коливаються залежно від сезону.

Найкращі садиби можна обрати, прочитавши відгуки та забронювавши на сайтах:

https://www.karpaty.info/

https://www.booking.com/

www.airbnb.com