МЕНТОРСЬКА ПРОГРАМА «ПОКОЛІННЯ ПЕРЕМОГИ» – НАДІЯ НА МАЙБУТНЄ

В Україні, де війна, конфлікти та небезпеки залишають свій відбиток на житті молодого покоління, ініціативи, спрямовані на підтримку та розвиток школярів, мають особливе значення.

Освітня фундація GoGlobal за сприяння та підтримки донорів реалізує менторську програму “Покоління перемоги”, яка є частиною проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри” – UСBI. 

Ця програма стала помічною для 138 юнаків і дівчат, які проживають у громадах, що межують із росією та білоруссю – Сумській, Чернігівській та Харківській областях. Саме з огляду на погіршення безпекової ситуації в цих регіонах, учні прибули у дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Синевирське озеро», що знаходиться на території НПП «Синевир».

Менторська програма допомагає юнакам та дівчатам перетворити навколишню нестабільність у можливості для розвитку та зміцнення. Віра у майбутнє та підтримка один одного — ось те, що робить цю програму такою важливою та успішною в умовах війни та конфлікту.

Головна задача програми — допомогти юнакам та дівчатам розвинути необхідні їм навички та якості, стати більш резильєнтними, покращити свій емоційний стан та знайти можливості й натхнення розвиватись і будувати своє життя в Україні. 

Через взаємодію з менторами та учасниками програми формується атмосфера взаємопідтримки та розуміння. Молоді люди відчувають, що їхні думки й голоси важливі, а їхні ідеї можуть змінити світ навколо.

Взаємодіючи зі своїми менторами, учасники отримують можливість розвивати власні навички, відкривати нові горизонти та засвоювати цінні життєві уроки.

Крім того, програма активно використовує інноваційні методи навчання та комунікації, такі як вебінари, майстер-класи та онлайн-платформи, що дозволяє залучити учасників з різних регіонів та забезпечити доступ до знань та досвіду в будь-який час із будь-якої точки світу.

Ця менторська програма не обмежується лише класними кімнатами та уроками. Вона ставить за мету познайомити молодих людей з красою світу, показати їм нові перспективи та можливості, допомагає створити позитивне майбутнє, побудоване на взаєморозумінні, повазі до різноманітності та вірі в потенціал кожної людини.

Учасники програми відвідали  захоплюючі туристичні об’єкти  Національного природного парку “Синевир”, де отримали можливість побачити унікальну природну красу Карпат, доторкнутися до історії цієї гірської місцевості та дізнатися багато цікавого про її унікальність та значення для екосистеми. 

Подорож по прекрасним куточкам природи була не лише прогулянкою та відпочинком, але й навчанням у результаті якого учні отримали можливість для особистісного росту та розвитку, стали більш обізнаними та екологічно свідомими громадянами.

Новини

ДІТИ УЖГОРОДЩИНИ ВРЯТУВАЛИ БОРИВІТРА ЗВИЧАЙНОГО

Історія небайдужості Нещодавній випадок на Закарпатті вкотре доводить, що турбота про природу починається з малих вчинків та великих сердець. Діти Ужгородщини, виявивши пораненого птаха поблизу залізничного полотна в районі села Розівка, не залишилися байдужими та звернулися по допомогу до представника державного екологічного нагляду (контролю) лісів та рослинного світу – державного інспектора з охорони навколишнього природного […]

  • Без категорії

ЛІТНЄ ФЛОРИСТЕ РОЗМАЇТТЯ НПП «СИНЕВИР»

Рослинний світ національного природного парку «Синевир» різноманітний та неповторний. На його території нараховується понад 950 видів судинних рослин. Це разом взяті дерева, кущі і чагарники. Самий цікавий період у житті рослин це цвітіння, яке привертає до себе велику увагу людей, а особливо науковців. Різноманітність форм, багатство фарб та ароматів зробили квіти важливим атрибутом людського буття. […]

  • Без категорії

У НПП «СИНЕВИР» РОЗПОЧАВСЯ СЕЗОН ПОЛЬОВИХ НАУКОВИХ ПРАКТИК

Національний природний парк «Синевир», традиційно відкриває свої двері для студентів природничих факультетів українських вищих навчальних закладів. Цього року сезон польових наукових практик розпочався з візиту студентів 1-2 курсів географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Молоді дослідники прибули під керівництвом досвідчених наставників – доцента, кандидата географічних наук Мирослава Проскурняка та доцента, кандидата географічних наук […]

  • Без категорії