МЕНТОРСЬКА ПРОГРАМА «ПОКОЛІННЯ ПЕРЕМОГИ» – НАДІЯ НА МАЙБУТНЄ

В Україні, де війна, конфлікти та небезпеки залишають свій відбиток на житті молодого покоління, ініціативи, спрямовані на підтримку та розвиток школярів, мають особливе значення.

Освітня фундація GoGlobal за сприяння та підтримки донорів реалізує менторську програму “Покоління перемоги”, яка є частиною проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри” – UСBI. 

Ця програма стала помічною для 138 юнаків і дівчат, які проживають у громадах, що межують із росією та білоруссю – Сумській, Чернігівській та Харківській областях. Саме з огляду на погіршення безпекової ситуації в цих регіонах, учні прибули у дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Синевирське озеро», що знаходиться на території НПП «Синевир».

Менторська програма допомагає юнакам та дівчатам перетворити навколишню нестабільність у можливості для розвитку та зміцнення. Віра у майбутнє та підтримка один одного — ось те, що робить цю програму такою важливою та успішною в умовах війни та конфлікту.

Головна задача програми — допомогти юнакам та дівчатам розвинути необхідні їм навички та якості, стати більш резильєнтними, покращити свій емоційний стан та знайти можливості й натхнення розвиватись і будувати своє життя в Україні. 

Через взаємодію з менторами та учасниками програми формується атмосфера взаємопідтримки та розуміння. Молоді люди відчувають, що їхні думки й голоси важливі, а їхні ідеї можуть змінити світ навколо.

Взаємодіючи зі своїми менторами, учасники отримують можливість розвивати власні навички, відкривати нові горизонти та засвоювати цінні життєві уроки.

Крім того, програма активно використовує інноваційні методи навчання та комунікації, такі як вебінари, майстер-класи та онлайн-платформи, що дозволяє залучити учасників з різних регіонів та забезпечити доступ до знань та досвіду в будь-який час із будь-якої точки світу.

Ця менторська програма не обмежується лише класними кімнатами та уроками. Вона ставить за мету познайомити молодих людей з красою світу, показати їм нові перспективи та можливості, допомагає створити позитивне майбутнє, побудоване на взаєморозумінні, повазі до різноманітності та вірі в потенціал кожної людини.

Учасники програми відвідали  захоплюючі туристичні об’єкти  Національного природного парку “Синевир”, де отримали можливість побачити унікальну природну красу Карпат, доторкнутися до історії цієї гірської місцевості та дізнатися багато цікавого про її унікальність та значення для екосистеми. 

Подорож по прекрасним куточкам природи була не лише прогулянкою та відпочинком, але й навчанням у результаті якого учні отримали можливість для особистісного росту та розвитку, стали більш обізнаними та екологічно свідомими громадянами.

Новини

ПРОВЕДЕНО НАУКОВО-ДОСЛІДНІ РОБОТИ

31 травня 2024 року на озері Синевир виконувались науково-дослідні роботи, де взяли участь декан географічного факультету УжНУ, к.т.н. доцент кафедри геодезії землеустрою та геоінформатики Іван Калинич, заступник декана викладач кафедри геодезії, землеустрою та геоінформатики Вадим Луцьо, та студент по спеціальності «Геодезія та землеустрій» Емільян Бабинець. Від НПП «Синевир» у виконанні робіт взяв участь начальник наукового […]

  • Без категорії

ОПТИМІЗАЦІЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ НПП «СИНЕВИР»

Завершується розроблення третього «Проекту організації території Національного природного парку «Синевир», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів» в рамках виконання Українсько-Карпатської програми за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Україна-Німеччина), який розпочато у 2023 році. У розроблення даного проекту включаються  виконання комплексу робіт, щодо охорони і збереження природних екосистем та їх загального видового […]

  • Без категорії

НПП “СИНЕВИР” ПРОВОДИТЬ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ПАРКУ

Національний природний парк “Синевир» активно здійснює будівельні роботи для покращення інфраструктури парку. Ці заходи спрямовані на підвищення комфорту та безпеки відвідувачів, а також на збереження унікальних природних ресурсів. Однією з головних задач є ремонт проїзних мостів через річки та потічки. Ці мости є критично важливими для забезпечення доступу до різних частин парку, як для відвідувачів […]

  • Без категорії