Надана допомога від AHT GROUP AG (Німеччина, м. Ессен) – вагома підтримка для НПП «Синевир»

На підставі довгострокового укладеного договору між НПП «Синевир» та AHT GROUP AG «Про реалізацію програми з міжнародної технічної допомоги» по «Проєкту підтримки природно-заповідних територій       в Україні» регулярно надається вагома підтримка природоохоронній установі – НПП «Синевир».

Лише за минулий рік і першу декаду цього року, AHT GROUP AG реалізувало ряд заходів інвестиційного характеру для ефективної природоохоронної діяльності нацпарку. Впродовж зазначеного періоду до установи НПП «Синевир» від  німецьких партнерів надійшло чимало гуманітарного вантажу для підтримки тимчасово переселених осіб, а також забезпечено новітніми технічними засобами, які покращують управління та ефективність не лише працівників підпорядкованих відділів апарату але й співробітників ПНДВ.

У рамках реалізації проєкту щодо підтримки операційних витрат природоохоронних установ, було надано технічну підтримку у впровадженні новітніх технологій щодо систематичного проведення моніторингу на територіях та об’єктах ПЗФ парку. У свою чергу, отримано фотопастки, які  фіксують плин життя у лісі за допомогою фото- і відео зйомки, забезпечено інспекторів ПНДВ смартфонами, завдяки яких здійснюються патрулювання та спостереження за природою та охороною природи тощо.

Вагому підтримку у діяльності природоохоронної установи становили і будівельні та паливно-мастильні матеріали, технічне обладнання, а також сприяння у проведенні технічного обслуговування транспортних засобів, що отримані завдяки реалізації проєкту.

Керівництво парку запевняє, що така цільова і технічна допомога від німецьких партнерів, дає видимі результати в управлінні діяльністю природоохоронною установою, які йдуть лише на користь навколишньому природному середовищу та покращенню інфраструктури парку (наприклад, транспорт для інспекторів, гостьові будинки, туристичні локації, інфо-центри і т.д.).

«Від імені всього колективу НПП «Синевир», висловлюю щиру вдячність усім співробітникам AHT GROUP AG, їх Уповноваженому Представнику – Міхаелю  Бромбахеру за всебічну і практичну підтримку в такий нелегкий воєнний час. Ця підтримка охоплює широкий спектр напрямів природоохоронної діяльності і її надання тільки сприяє управлінню та матеріально-технічним потребам» – говорить директор Микола Дербак.

Новини

ШЕСТИРІЧНИЙ ВЕДМІДЬ БАЛУ ПРИБУВ ІЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ДО СИНЕВИРА…

Саме з понеділка на вівторок до Реабілітаційного центру бурого ведмедя НПП «Синевир», доправлено із зоокутка хмельницького парку імені М.Чекмана шестирічного бурого ведмедя Балу. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Міндовкілля, місцевої влади та Центру реабілітації бурого ведмедя (РЦБВ) нацпарку. Нагадаємо, що за дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця були перевірені умови […]

  • Без категорії

Біологічні та екологічні особливості дрібних хижаків лісових екосистем родини MUSTELIDAE на території НПП «Синевир»

В лісових екосистемах Національного природного парку «Синевир» (440 – 1680 м.в.н.р.м.) найпоширенішими видами із родини Куницеві (Mustelidae Fischer, 1817), являються Куниця лісова (звичайна) (Martes martes Linnaeus, 1758); Куниця кам’яна (M. foina Erxleben, 1777); Горностай (Mustela erminea Linnaeus, 1758); Ласка (M. nivalis Linnacus, 1766); Тріх лісовий (темний) (M. [Putorius] putorius Linnaeus, 1758); Борсук (звичайний) лісовий (Meles […]

  • Без категорії

ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК: УНІКАЛЬНЕ ПРИСТАНОВИЩЕ ДЛЯ 30 ВЕДМЕДІВ

Ведмежі притулки стали місцем надії для численних тварин, які стали жертвами нелюдського утримання та знущань. Ці установи створені для того, щоб надати ведмедям безпечне місце, де вони можуть жити в природних умовах, отримуючи належну опіку та догляд від кваліфікованого персоналу. Один з найбільших ведмежих притулків в Україні розташований в Національному природному парку «Синевир», де ведмеді […]

  • Без категорії