Надана допомога від AHT GROUP AG (Німеччина, м. Ессен) – вагома підтримка для НПП «Синевир»

На підставі довгострокового укладеного договору між НПП «Синевир» та AHT GROUP AG «Про реалізацію програми з міжнародної технічної допомоги» по «Проєкту підтримки природно-заповідних територій       в Україні» регулярно надається вагома підтримка природоохоронній установі – НПП «Синевир».

Лише за минулий рік і першу декаду цього року, AHT GROUP AG реалізувало ряд заходів інвестиційного характеру для ефективної природоохоронної діяльності нацпарку. Впродовж зазначеного періоду до установи НПП «Синевир» від  німецьких партнерів надійшло чимало гуманітарного вантажу для підтримки тимчасово переселених осіб, а також забезпечено новітніми технічними засобами, які покращують управління та ефективність не лише працівників підпорядкованих відділів апарату але й співробітників ПНДВ.

У рамках реалізації проєкту щодо підтримки операційних витрат природоохоронних установ, було надано технічну підтримку у впровадженні новітніх технологій щодо систематичного проведення моніторингу на територіях та об’єктах ПЗФ парку. У свою чергу, отримано фотопастки, які  фіксують плин життя у лісі за допомогою фото- і відео зйомки, забезпечено інспекторів ПНДВ смартфонами, завдяки яких здійснюються патрулювання та спостереження за природою та охороною природи тощо.

Вагому підтримку у діяльності природоохоронної установи становили і будівельні та паливно-мастильні матеріали, технічне обладнання, а також сприяння у проведенні технічного обслуговування транспортних засобів, що отримані завдяки реалізації проєкту.

Керівництво парку запевняє, що така цільова і технічна допомога від німецьких партнерів, дає видимі результати в управлінні діяльністю природоохоронною установою, які йдуть лише на користь навколишньому природному середовищу та покращенню інфраструктури парку (наприклад, транспорт для інспекторів, гостьові будинки, туристичні локації, інфо-центри і т.д.).

«Від імені всього колективу НПП «Синевир», висловлюю щиру вдячність усім співробітникам AHT GROUP AG, їх Уповноваженому Представнику – Міхаелю  Бромбахеру за всебічну і практичну підтримку в такий нелегкий воєнний час. Ця підтримка охоплює широкий спектр напрямів природоохоронної діяльності і її надання тільки сприяє управлінню та матеріально-технічним потребам» – говорить директор Микола Дербак.

Новини

Вирощування екочаїв в НПП “Синевир”

  В 2023 році працівники наукового відділу НПП «Синевир»  продовжують роботи по вирощуванню екочаїв на стаціонарній плантації. В цьому році екочаї почали сходити в третій декаді квітня місяця, досить нерівномірно, оскільки весна була досить холодною. Проте, ми маємо надію на хороший урожай!

  • Без категорії

Пташиний дивограй. Міграція птахів

«У рослин і тварин немає адвокатів, їм нема куди писати і скаржитися, за них нікому заступитися, окрім нас, людей,  котрі разом з ними заселяють цю планету»  Дж. Даррел Сумно, але факт: нині ми опинилися в стані екологічної кризи, яка загрожує всій нашій планеті. І щоб вийти з неї, щоб не допустити можливої катастрофи, потрібні негайні […]

  • Без категорії

Вишиванка – це любов! Вишивати – оберігати, вірити, чекати.

Вишивати – це оберігати. Існує велика кількість традицій та обрядів, у яких вишита сорочка виконує роль оберега. Та найбільше сакралізували вишиванку сучасні українці. Сотні майстрів та майстринь вишивки по всій Україні вишивають сорочки захисникам з лобов’ю і надією, що вишиванки захистять наших воїнів від ворожих куль. А військові одягають їх як духовну броню.          Вишивати […]

  • Без категорії