Надана допомога від AHT GROUP AG (Німеччина, м. Ессен) – вагома підтримка для НПП «Синевир»

На підставі довгострокового укладеного договору між НПП «Синевир» та AHT GROUP AG «Про реалізацію програми з міжнародної технічної допомоги» по «Проєкту підтримки природно-заповідних територій       в Україні» регулярно надається вагома підтримка природоохоронній установі – НПП «Синевир».

Лише за минулий рік і першу декаду цього року, AHT GROUP AG реалізувало ряд заходів інвестиційного характеру для ефективної природоохоронної діяльності нацпарку. Впродовж зазначеного періоду до установи НПП «Синевир» від  німецьких партнерів надійшло чимало гуманітарного вантажу для підтримки тимчасово переселених осіб, а також забезпечено новітніми технічними засобами, які покращують управління та ефективність не лише працівників підпорядкованих відділів апарату але й співробітників ПНДВ.

У рамках реалізації проєкту щодо підтримки операційних витрат природоохоронних установ, було надано технічну підтримку у впровадженні новітніх технологій щодо систематичного проведення моніторингу на територіях та об’єктах ПЗФ парку. У свою чергу, отримано фотопастки, які  фіксують плин життя у лісі за допомогою фото- і відео зйомки, забезпечено інспекторів ПНДВ смартфонами, завдяки яких здійснюються патрулювання та спостереження за природою та охороною природи тощо.

Вагому підтримку у діяльності природоохоронної установи становили і будівельні та паливно-мастильні матеріали, технічне обладнання, а також сприяння у проведенні технічного обслуговування транспортних засобів, що отримані завдяки реалізації проєкту.

Керівництво парку запевняє, що така цільова і технічна допомога від німецьких партнерів, дає видимі результати в управлінні діяльністю природоохоронною установою, які йдуть лише на користь навколишньому природному середовищу та покращенню інфраструктури парку (наприклад, транспорт для інспекторів, гостьові будинки, туристичні локації, інфо-центри і т.д.).

«Від імені всього колективу НПП «Синевир», висловлюю щиру вдячність усім співробітникам AHT GROUP AG, їх Уповноваженому Представнику – Міхаелю  Бромбахеру за всебічну і практичну підтримку в такий нелегкий воєнний час. Ця підтримка охоплює широкий спектр напрямів природоохоронної діяльності і її надання тільки сприяє управлінню та матеріально-технічним потребам» – говорить директор Микола Дербак.

Новини

40-РІЧЧЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СКУЛЬПТУРИ «СИНЬ І ВИР» НА ОЗЕРІ СИНЕВИР

Цього року, Національний природний парк “Синевир” відзначає важливу подію – 40-річчя встановлення знаменитої статуї «Синь і Вир», яка стала одним із символів верховинського мальовничого куточка Карпат. Озеро Синевир, одно із семи чудес України, є однією із головних туристичних атракцій Закарпаття. Його часто називають “Морським оком”, яке оточують вікові смереки і розташоване на висоті 989 метрів […]

  • Без категорії

ВРУЧЕННЯ ГРАМОТ ТА ПОДЯК ПРАЦІВНИКАМ НПП “СИНЕВИР”

Щороку, влітку, у НПП “Синевир” відзначають День працівників природоохоронної заповідної справи. Це свято покликане вшанувати тих, хто щоденно працює задля збереження природних багатств та біорізноманіття нашого краю. Цього року захід набув особливого значення завдяки врученню грамот та подяк від голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктора Микити, голови обласної ради Романа Сарая, а також директора парку […]

  • Без категорії

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Вітаю вас з Днем працівників природно-заповідної справи! Це свято є символом нашої відданості та праці на благо збереження природного багатства рідної країни. Цей день є чудовою нагодою висловити щиру вдячність за вашу плідну працю у розвитку та збереженні природних скарбів нашого парку. Щодня ви докладаєте максимум зусиль для охорони унікальних екосистем і ваша відданість, професіоналізм […]

  • Без категорії