Надана допомога від AHT GROUP AG (Німеччина, м. Ессен) – вагома підтримка для НПП «Синевир»

На підставі довгострокового укладеного договору між НПП «Синевир» та AHT GROUP AG «Про реалізацію програми з міжнародної технічної допомоги» по «Проєкту підтримки природно-заповідних територій       в Україні» регулярно надається вагома підтримка природоохоронній установі – НПП «Синевир».

Лише за минулий рік і першу декаду цього року, AHT GROUP AG реалізувало ряд заходів інвестиційного характеру для ефективної природоохоронної діяльності нацпарку. Впродовж зазначеного періоду до установи НПП «Синевир» від  німецьких партнерів надійшло чимало гуманітарного вантажу для підтримки тимчасово переселених осіб, а також забезпечено новітніми технічними засобами, які покращують управління та ефективність не лише працівників підпорядкованих відділів апарату але й співробітників ПНДВ.

У рамках реалізації проєкту щодо підтримки операційних витрат природоохоронних установ, було надано технічну підтримку у впровадженні новітніх технологій щодо систематичного проведення моніторингу на територіях та об’єктах ПЗФ парку. У свою чергу, отримано фотопастки, які  фіксують плин життя у лісі за допомогою фото- і відео зйомки, забезпечено інспекторів ПНДВ смартфонами, завдяки яких здійснюються патрулювання та спостереження за природою та охороною природи тощо.

Вагому підтримку у діяльності природоохоронної установи становили і будівельні та паливно-мастильні матеріали, технічне обладнання, а також сприяння у проведенні технічного обслуговування транспортних засобів, що отримані завдяки реалізації проєкту.

Керівництво парку запевняє, що така цільова і технічна допомога від німецьких партнерів, дає видимі результати в управлінні діяльністю природоохоронною установою, які йдуть лише на користь навколишньому природному середовищу та покращенню інфраструктури парку (наприклад, транспорт для інспекторів, гостьові будинки, туристичні локації, інфо-центри і т.д.).

«Від імені всього колективу НПП «Синевир», висловлюю щиру вдячність усім співробітникам AHT GROUP AG, їх Уповноваженому Представнику – Міхаелю  Бромбахеру за всебічну і практичну підтримку в такий нелегкий воєнний час. Ця підтримка охоплює широкий спектр напрямів природоохоронної діяльності і її надання тільки сприяє управлінню та матеріально-технічним потребам» – говорить директор Микола Дербак.

Новини

ПРАЛІСИ ЄВРОПИ – ВСЕСВІТНЯ ПРИРОДНА СПАДЩИНА ЮНЕСКО

Букові праліси представляють повне серійне різноманіття, яке притаманне для Європи та мають достатній розмір, щоб підтримувати природні процеси розвитку, необхідні для забезпечення довгострокової екологічної життєздатності лісових екосистем в цілому. Вони довершують спектр букових лісів та додають останні суттєві за площею залишки букових пралісів Європи. Праліси репрезентують найбільш завершені й повні екологічні моделі, де відображено процеси, […]

  • Без категорії

Спільний проєкт ліцею і нацпарку до Міжнародного дня Землі «Що я можу зробити для майбутнього планети?»

Щороку 20 квітня жителі нашої планети відзначають Міжнародний день Землі. Це чудова нагода вкотре замислитися над проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об’єднатися заради благополуччя нашого подальшого існування на планеті. Учні початкової ланки Синевирського ліцею разом зі своїм вчителем також долучилися до відзначення Всесвітнього дня Землі. Зокрема, було проведено спільний […]

  • Без категорії

Микола ДЕРБАК: НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК – ЦЕ СИНЕРГІЯ ПРИРОДИ, ЛЮДИНИ, КУЛЬТУРИ

Микола Юрійович Дербак народився 28 листопада 1968 року у селі Колочава Mіжгірського району (нині – Хустський район). У 2002 році закінчив біологічний факультет УжНУ. Кандидат філософських наук. Заслужений природоохоронець України. Із 2010 року – директор Національного природного парку «Синевир». Завдяки його зусиллям у 2017 році майже 3 тисячі гектарів пралісів Нацпарку включені до списку Світової […]

  • Без категорії