НПП “СИНЕВИР” ПРОВОДИТЬ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ПАРКУ

Національний природний парк “Синевир» активно здійснює будівельні роботи для покращення інфраструктури парку. Ці заходи спрямовані на підвищення комфорту та безпеки відвідувачів, а також на збереження унікальних природних ресурсів.

Однією з головних задач є ремонт проїзних мостів через річки та потічки. Ці мости є критично важливими для забезпечення доступу до різних частин парку, як для відвідувачів так і для працівників служби державної охорони.

Сьогодні вже повністю відновлено дерев’яний настил на проїзному мості через річку Теребля. Цей міст є критично важливим об’єктом, оскільки забезпечує проїзд до Квасовецького та Вільшанського природоохоронних науково-дослідних відділень (ПНДВ), де проводяться наукові дослідження та заходи з охорони природи.

Відновлений міст має довжину 48 метрів та ширину 5 метрів, що дозволяє сьогодні комфортно пересуватись не лише службовому транспорту але й відвідувачам парку, а також жителям Колочавської громади. Міст виконаний з дерева, що гармонійно вписується у природний ландшафт та відповідає екологічним стандартам.

Другий важливий об’єкт – встановлення нового мосту в урочищі «Квасовець», через який забезпечується зручний та безпечний проїзд до адмінбудівлі Квасовецького ПНДВ та реабілітаційного центру хижих птахів «Сапсан».

Новий міст сприятиме безперебійній роботі науковців та працівників парку, покращить доступ до природних об’єктів, де проводяться дослідження і моніторинг стану природних ресурсів, а також слугуватиме збільшенню туристичного потоку, що позитивно вплине на розвиток регіону в цілому.

Зазначимо, що заходи включають у себе ряд робіт – відновлення несучих конструкцій, заміну дерев’яних елементів, посилення опор та балок, захист від гнилі тощо. Все це не лише поліпшить інфраструктуру парку, але й підвищить рівень безпеки та комфорту для всіх відвідувачів та працівників.

Відтак варто наголосити, що всі будівельні роботи на вищезазначених об’єктах були проведені господарським способом, що свідчить про високий рівень професійності та самоорганізації колективу національного парку. Також усі витрати були покриті за рахунок власних коштів парку, без залучення додаткового фінансування.

 

Новини

ПРОВЕДЕНО НАУКОВО-ДОСЛІДНІ РОБОТИ

31 травня 2024 року на озері Синевир виконувались науково-дослідні роботи, де взяли участь декан географічного факультету УжНУ, к.т.н. доцент кафедри геодезії землеустрою та геоінформатики Іван Калинич, заступник декана викладач кафедри геодезії, землеустрою та геоінформатики Вадим Луцьо, та студент по спеціальності «Геодезія та землеустрій» Емільян Бабинець. Від НПП «Синевир» у виконанні робіт взяв участь начальник наукового […]

  • Без категорії

ОПТИМІЗАЦІЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ НПП «СИНЕВИР»

Завершується розроблення третього «Проекту організації території Національного природного парку «Синевир», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів» в рамках виконання Українсько-Карпатської програми за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Україна-Німеччина), який розпочато у 2023 році. У розроблення даного проекту включаються  виконання комплексу робіт, щодо охорони і збереження природних екосистем та їх загального видового […]

  • Без категорії

СПІВПРАЦЯ З УжНУ ВІДКРИВАЄ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ

Майбутні вчителі географії з Ужгородського національного університету (УжНУ) отримали унікальну можливість відкрити для себе красу та природні багатства Національного природного парку “Синевир”. Завдяки тісній співпраці нацпарку з відомим університетом, яка триває понад десятиріччя, адміністрація установи завжди сприяє студентам та їх наставникам у організації перебування та проведення екскурсій по цікавих туристичних об’єктах парку. Щораз такі подорожі […]

  • Без категорії