НПП «Синевир» запровадив систему безконтактних платежів

Нещодавно до озера Синевир на контрольно-пропускному пункті, запущено процес безготівкових, безконтактних платежів, які повинні спростити процедуру оплати за відвідування рекреаційних зон та об’єктів НПП «Синевир».

Сам механізм безготівкового розрахунку полягає в тому, що оплата за відвідування природного об’єкту озера Синевир туристами чи просто подорожуючими, здійснюватиметься банківською карткою або шляхом сканування QR-коду. Ціни за проїзд чи піший вхід, а також QR-код, розміщено на стендах біля КПП.

При розрахунку за вхід чи в’їзд на бажану територію – списання коштів з картки відбувається одразу і відвідувач отримує сповіщення про здійснену оплату.

Якщо людина бажає оплатити послугу за відвідування ще за когось, то власник картки, звісно, може заплатити за кількох осіб.

Для подальшого пропуску на територію, відвідувач повинен наочно показати  черговому пропускного пункту фактичну суму оплати, після чого може продовжувати свій рух.

Така система безконтактних платежів запроваджується на всьому ринку України і парк не є винятком. До кінця року безконтактна оплата має запрацювати повноцінно на всіх рекреаційних об’єктах парку.

Новини

ПРОВЕДЕНО НАУКОВО-ДОСЛІДНІ РОБОТИ

31 травня 2024 року на озері Синевир виконувались науково-дослідні роботи, де взяли участь декан географічного факультету УжНУ, к.т.н. доцент кафедри геодезії землеустрою та геоінформатики Іван Калинич, заступник декана викладач кафедри геодезії, землеустрою та геоінформатики Вадим Луцьо, та студент по спеціальності «Геодезія та землеустрій» Емільян Бабинець. Від НПП «Синевир» у виконанні робіт взяв участь начальник наукового […]

  • Без категорії

ОПТИМІЗАЦІЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ НПП «СИНЕВИР»

Завершується розроблення третього «Проекту організації території Національного природного парку «Синевир», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів» в рамках виконання Українсько-Карпатської програми за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Україна-Німеччина), який розпочато у 2023 році. У розроблення даного проекту включаються  виконання комплексу робіт, щодо охорони і збереження природних екосистем та їх загального видового […]

  • Без категорії

НПП “СИНЕВИР” ПРОВОДИТЬ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ПАРКУ

Національний природний парк “Синевир» активно здійснює будівельні роботи для покращення інфраструктури парку. Ці заходи спрямовані на підвищення комфорту та безпеки відвідувачів, а також на збереження унікальних природних ресурсів. Однією з головних задач є ремонт проїзних мостів через річки та потічки. Ці мости є критично важливими для забезпечення доступу до різних частин парку, як для відвідувачів […]

  • Без категорії