НПП «Синевир» запровадив систему безконтактних платежів

Нещодавно до озера Синевир на контрольно-пропускному пункті, запущено процес безготівкових, безконтактних платежів, які повинні спростити процедуру оплати за відвідування рекреаційних зон та об’єктів НПП «Синевир».

Сам механізм безготівкового розрахунку полягає в тому, що оплата за відвідування природного об’єкту озера Синевир туристами чи просто подорожуючими, здійснюватиметься банківською карткою або шляхом сканування QR-коду. Ціни за проїзд чи піший вхід, а також QR-код, розміщено на стендах біля КПП.

При розрахунку за вхід чи в’їзд на бажану територію – списання коштів з картки відбувається одразу і відвідувач отримує сповіщення про здійснену оплату.

Якщо людина бажає оплатити послугу за відвідування ще за когось, то власник картки, звісно, може заплатити за кількох осіб.

Для подальшого пропуску на територію, відвідувач повинен наочно показати  черговому пропускного пункту фактичну суму оплати, після чого може продовжувати свій рух.

Така система безконтактних платежів запроваджується на всьому ринку України і парк не є винятком. До кінця року безконтактна оплата має запрацювати повноцінно на всіх рекреаційних об’єктах парку.

Новини

ВЕСНЯНЕ ПРОБУДЖЕННЯ У ВЕДМЕЖОМУ ПРИТУЛКУ

Із приходом весни, перших проблисків сонячного проміння зимовий сон ведмедів завершується, вони виходять зі своїх укриттів і Реабілітаційний центр бурого ведмедя Національного природного парку «Синевир» знов і знов кількісно збільшується цими прекрасними клишоногими тваринами. Саме тут, ці велетні знаходять пристановище впродовж круглого року, а під час холодних місяців інколи впадають у зимовий сон. Нагадаємо, що […]

  • Без категорії

РЕЙДОВІ ГРУПИ ПОЧАЛИ ДІЯТИ

На виконання вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про Червону книгу України», «Про природно-заповідний фонд України» та з метою збереження підчас вегетаційного періоду ранньовесняної флори таких Червонокнижних видів, як: Шафран Гейфелів, підсніжник звичайний, нарцис вузьколистий, білоцвіт весняний, білоцвіт літній, НПП «Синевир» щорічно забезпечує захист цієї важливої складової екосистеми, у зв’язку […]

  • Без категорії

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ!

Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні! Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово “Воля”. І нехай цей прапор і надалі гордо майорить поміж прапорів європейських держав як символ країни, що обрала демократичний шлях розвитку! Війна розпочалася […]

  • Без категорії