НПП «Синевир» запровадив систему безконтактних платежів

Нещодавно до озера Синевир на контрольно-пропускному пункті, запущено процес безготівкових, безконтактних платежів, які повинні спростити процедуру оплати за відвідування рекреаційних зон та об’єктів НПП «Синевир».

Сам механізм безготівкового розрахунку полягає в тому, що оплата за відвідування природного об’єкту озера Синевир туристами чи просто подорожуючими, здійснюватиметься банківською карткою або шляхом сканування QR-коду. Ціни за проїзд чи піший вхід, а також QR-код, розміщено на стендах біля КПП.

При розрахунку за вхід чи в’їзд на бажану територію – списання коштів з картки відбувається одразу і відвідувач отримує сповіщення про здійснену оплату.

Якщо людина бажає оплатити послугу за відвідування ще за когось, то власник картки, звісно, може заплатити за кількох осіб.

Для подальшого пропуску на територію, відвідувач повинен наочно показати  черговому пропускного пункту фактичну суму оплати, після чого може продовжувати свій рух.

Така система безконтактних платежів запроваджується на всьому ринку України і парк не є винятком. До кінця року безконтактна оплата має запрацювати повноцінно на всіх рекреаційних об’єктах парку.

Новини

ОХОРОНА І ЗБЕРЕЖЕННЯ ВЕЛИКИХ ССАВЦІВ НА ТЕРИТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «СИНЕВИР»

Національний природний парк «Синевир» сприяє збереженню природних комплексів та об’єктів, що дозволяє сформувати  і зберегти цілісну гірську екосистему з регульованим природоохоронним режимом та створити  більш сприятливі умови для збереження рослинного і тваринного світу східних Карпат в цілому. В цьому контексті важливою є можливість збереження цінних природних лісових біотопів, а також різноманіття видів фауни, що їх […]

  • Без категорії

Легенда про хранительку пралісів

В НПП «Синевир» триває проєкт «Створення арт-об’єктів та фотолокацій на території Синевирської та Колочавської ОТГ», що включає облаштування чотирьох фотозон та трьох арт-об’єктів для розвитку туризму на території Синевирської і Колочавської громади та привернення уваги до цікавих локацій парку.  Ця ініціатива реалізовується завдяки співпраці ГО «Кришталеве джерело» з національним природним парком «Синевир». Кошти виділені проєктом […]

  • Без категорії

Характеристика Червонокнижних видів птахів, що є осілими на території НПП «Синевир».

Птахи (AVES) мають найбільший ареал поширення, що налічує близько 10 тисяч видів, їх можна зустріти від Північного полюсу до Антарктики у будь-яких природних умовах: лісах, степах, безводних пустелях, на океанічних островах, в тундрі, тайзі, а окремі види в Гімалайських горах на висоті понад 7000 метрів. У фауні України птахів нараховується майже 416 видів а на […]

  • Без категорії