НПП «Синевир» запровадив систему безконтактних платежів

Нещодавно до озера Синевир на контрольно-пропускному пункті, запущено процес безготівкових, безконтактних платежів, які повинні спростити процедуру оплати за відвідування рекреаційних зон та об’єктів НПП «Синевир».

Сам механізм безготівкового розрахунку полягає в тому, що оплата за відвідування природного об’єкту озера Синевир туристами чи просто подорожуючими, здійснюватиметься банківською карткою або шляхом сканування QR-коду. Ціни за проїзд чи піший вхід, а також QR-код, розміщено на стендах біля КПП.

При розрахунку за вхід чи в’їзд на бажану територію – списання коштів з картки відбувається одразу і відвідувач отримує сповіщення про здійснену оплату.

Якщо людина бажає оплатити послугу за відвідування ще за когось, то власник картки, звісно, може заплатити за кількох осіб.

Для подальшого пропуску на територію, відвідувач повинен наочно показати  черговому пропускного пункту фактичну суму оплати, після чого може продовжувати свій рух.

Така система безконтактних платежів запроваджується на всьому ринку України і парк не є винятком. До кінця року безконтактна оплата має запрацювати повноцінно на всіх рекреаційних об’єктах парку.

Новини

Цікава знахідка гриба Трюфеля білого

На території НПП «Синевир» в Чорноріцькому природоохоронному науково-дослідному відділені, територія якого належить до заповідної зони, було виявлено плодові тіла гриба, які з ґрунту вирили дикі свині. За деякими систематичними ознаками, фахівці наукового відділу нацпарку прийшли до висновку, що це плодові тіла, які можуть належати до виду Трюфеля білого. Цей Трюфель – земляний гриб, регіонально рідкісний, […]

  • Без категорії

На 78-му році пішов із життя колишній директор НПП «Синевир» ЦЮБИК МИРОН МИХАЙЛОВИЧ

Сьогодні, 03 березня 2023 року, на 78-му році життя відійшов у засвіти чесний, поважний, добрий порадник і мудрий учитель, біолог, колишній директор Національного природного парку «Синевир», начальник Управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, один з провідних природоохоронців України Мирон Михайлович Цюбик. За роки роботи Мирон Михайлович відзначався високим професіоналізмом, компетентністю, надихав колег власними […]

  • Без категорії

3-го БЕРЕЗНЯ – Всесвітній день дикої природи

    Всесвітній день дикої природи – це свято, яке щорічно відзначається третього дня початку весни з метою збереження та охорони дикої природи. НПП «Синевир» не став винятком і також долучився до відзначення цього дня. З цього приводу здійснюються заходи, спрямовані на популяризацію і охорону дикої природи. Наприклад, сьогодні проводяться безкоштовні екскурсії по туристичним об’єктам […]

  • Без категорії