Охорона довкілля для дітей. Вільшанські школярі провели день з національним парком

Не лише гуляти, але й вчитися. Працівники Національного природного парку “Синевир” провели еколого-освітній захід “День з національним парком” для учнів Вільшанської загальоносвітньої школи.

Окрім відвідин озера Синевир, школярі побували у візит-центрі парку та здійснили віртуальну подорож екологічними, науково-пізнавальними стежками. За допомогою фотогалереї, виставки, стендів ознайомились з рослинним і тваринним світом парку, в тому числі червонокнижними видами.

Оглянули також експозицію музею лісосплаву, яка знайомить з історією спорудження греблі на Чорній Ріці, процесом розробки, спуску та сплаву деревини гірськими річками.

Еколого-освітній захід мав за мету продемонструвати дітям важливі складові діяльності нацпарку, розкрити природні цінності території, залучити молодь до активних дій зі збереження довкілля. Школярі поглибили свої знання про природу, дізналися більше про роль національних парків.

Додамо, працівники парку регулярно влаштовують еколого-освітні акції для школярів. Зокрема, у квітні разом з учнями і вчителями Синевирсько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів висаджували дерева на гірських схилах – там, де вони важко приживаються через кам’янистий грунт.

Новини

ШАНОВНІ КРАЯНИ!

Від імені колективу Національного природного парку “Синевир” та від себе особисто, як депутата Закарпатської обласної ради, щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України! Цього дня ми відзначаємо прийняття Основного Закону, який став наріжним каменем нашої державності, гарантом прав і свобод кожного громадянина. Конституція – це не просто збірка статей, це наш […]

  • Без категорії

УНІКАЛЬНІ ОРХІДЕЇ СИНЕВИРА

Фахівці наукового відділу Національного природного парку “Синевир” провели важливі флористичні дослідження на околицях села Синевир, що належить до Негровецького ПНДВ, а саме в кварталі №9, виділі №7. Метою досліджень було детальне вивчення видового складу рослинності цієї унікальної території. Під час досліджень було ідентифіковано кілька рідкісних видів рослин, що мають особливе природоохоронне значення. Серед них варто […]

  • Без категорії

ЗАПРОВАДЖЕННЯ МОНІТОРИНГУ ВОДНО-БОЛОТНИХ УГІДЬ МІЖНАРОДНОГО ЗНАЧЕННЯ

В рамках транскордонної програми HUSKROUA VI-A NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна триває важлива робота із запровадження моніторингу водно-болотних угідь міжнародного значення в Карпатському регіоні. Цей проєкт є значним кроком у збереженні унікальних природних екосистем, що мають ключове значення для біорізноманіття та водного балансу регіону. Одними з ключових учасників проєкту з української сторони є Національний природний парк «Синевир» та […]

  • Без категорії