Охорона довкілля для дітей. Вільшанські школярі провели день з національним парком

Не лише гуляти, але й вчитися. Працівники Національного природного парку “Синевир” провели еколого-освітній захід “День з національним парком” для учнів Вільшанської загальоносвітньої школи.

Окрім відвідин озера Синевир, школярі побували у візит-центрі парку та здійснили віртуальну подорож екологічними, науково-пізнавальними стежками. За допомогою фотогалереї, виставки, стендів ознайомились з рослинним і тваринним світом парку, в тому числі червонокнижними видами.

Оглянули також експозицію музею лісосплаву, яка знайомить з історією спорудження греблі на Чорній Ріці, процесом розробки, спуску та сплаву деревини гірськими річками.

Еколого-освітній захід мав за мету продемонструвати дітям важливі складові діяльності нацпарку, розкрити природні цінності території, залучити молодь до активних дій зі збереження довкілля. Школярі поглибили свої знання про природу, дізналися більше про роль національних парків.

Додамо, працівники парку регулярно влаштовують еколого-освітні акції для школярів. Зокрема, у квітні разом з учнями і вчителями Синевирсько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів висаджували дерева на гірських схилах – там, де вони важко приживаються через кам’янистий грунт.

Новини

ОХОРОНА І ЗБЕРЕЖЕННЯ ВЕЛИКИХ ССАВЦІВ НА ТЕРИТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «СИНЕВИР»

Національний природний парк «Синевир» сприяє збереженню природних комплексів та об’єктів, що дозволяє сформувати  і зберегти цілісну гірську екосистему з регульованим природоохоронним режимом та створити  більш сприятливі умови для збереження рослинного і тваринного світу східних Карпат в цілому. В цьому контексті важливою є можливість збереження цінних природних лісових біотопів, а також різноманіття видів фауни, що їх […]

  • Без категорії

Легенда про хранительку пралісів

В НПП «Синевир» триває проєкт «Створення арт-об’єктів та фотолокацій на території Синевирської та Колочавської ОТГ», що включає облаштування чотирьох фотозон та трьох арт-об’єктів для розвитку туризму на території Синевирської і Колочавської громади та привернення уваги до цікавих локацій парку.  Ця ініціатива реалізовується завдяки співпраці ГО «Кришталеве джерело» з національним природним парком «Синевир». Кошти виділені проєктом […]

  • Без категорії

Характеристика Червонокнижних видів птахів, що є осілими на території НПП «Синевир».

Птахи (AVES) мають найбільший ареал поширення, що налічує близько 10 тисяч видів, їх можна зустріти від Північного полюсу до Антарктики у будь-яких природних умовах: лісах, степах, безводних пустелях, на океанічних островах, в тундрі, тайзі, а окремі види в Гімалайських горах на висоті понад 7000 метрів. У фауні України птахів нараховується майже 416 видів а на […]

  • Без категорії