Охорона довкілля для дітей. Вільшанські школярі провели день з національним парком

Не лише гуляти, але й вчитися. Працівники Національного природного парку “Синевир” провели еколого-освітній захід “День з національним парком” для учнів Вільшанської загальоносвітньої школи.

Окрім відвідин озера Синевир, школярі побували у візит-центрі парку та здійснили віртуальну подорож екологічними, науково-пізнавальними стежками. За допомогою фотогалереї, виставки, стендів ознайомились з рослинним і тваринним світом парку, в тому числі червонокнижними видами.

Оглянули також експозицію музею лісосплаву, яка знайомить з історією спорудження греблі на Чорній Ріці, процесом розробки, спуску та сплаву деревини гірськими річками.

Еколого-освітній захід мав за мету продемонструвати дітям важливі складові діяльності нацпарку, розкрити природні цінності території, залучити молодь до активних дій зі збереження довкілля. Школярі поглибили свої знання про природу, дізналися більше про роль національних парків.

Додамо, працівники парку регулярно влаштовують еколого-освітні акції для школярів. Зокрема, у квітні разом з учнями і вчителями Синевирсько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів висаджували дерева на гірських схилах – там, де вони важко приживаються через кам’янистий грунт.

Новини

Збір екочаїв в НПП «Синевир»

Науковий відділ НПП «Синевир» активно працює над збором екочаїв, використовуючи сприятливі кліматичні умови для збирання щедрого урожаю лікарських рослин. Завдяки висококваліфікованій роботі фахівців та відмінним умовам для росту рослин, цього року буде зібрано значну кількість цінних лікарських трав. Серед них: Меліса лікарська (Melissa officinalis) Меліса лікарська, відома своїми заспокійливими властивостями, є основним інгредієнтом багатьох трав’яних […]

  • Без категорії

Науково-дослідна робота НПП «Синевир»

Протягом липня 2024 року на території НПП «Синевир» проводились науково-дослідні роботи на таких об’єктах: – заповідне оліготрофне сфагнове болото «Глуханя» – облік рідкісних та Червонокнижних видів рослин на пробних площадках Негровецького природоохоронного науково-дослідного відділення (ПНДВ). – облік грибів макроміцетів на пробних площадках в буковому насадженні Квасовецького ПНДВ в ялиновому лісі, також в буково-ялицево-ялиновому лісі Остріцького […]

  • Без категорії

40-РІЧЧЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СКУЛЬПТУРИ «СИНЬ І ВИР» НА ОЗЕРІ СИНЕВИР

Цього року, Національний природний парк “Синевир” відзначає важливу подію – 40-річчя встановлення знаменитої статуї «Синь і Вир», яка стала одним із символів верховинського мальовничого куточка Карпат. Озеро Синевир, одно із семи чудес України, є однією із головних туристичних атракцій Закарпаття. Його часто називають “Морським оком”, яке оточують вікові смереки і розташоване на висоті 989 метрів […]

  • Без категорії