ОСТАННІЙ ДЗВОНИК У КОЛОЧАВСЬКОМУ ЗЗСО №1 — свято дитинства, мрій і нових звершень…

У Колочавському ЗЗСО І–ІІІ ступенів №1 відбулося урочисте свято Останнього дзвоника — хвилюючий і незабутній день для школярів, учителів, батьків та випускників. Цьогоріч до святкових урочистостей долучився директор Національного природного парку «Синевир» Микола Дербак.
Під час заходу Микола Юрійович звернувся до присутніх із теплими словами привітання, побажавши школярам мирного неба, щасливого дитинства, нових знань та успіхів у житті. Особливу увагу він приділив випускникам, для яких цей день став символічним прощанням зі шкільними роками та початком нового життєвого етапу.
«Нехай знання, отримані у школі, стануть міцним фундаментом для ваших майбутніх звершень, а любов до рідного краю та природи завжди живе у ваших серцях», — зазначив у своєму виступі директор НПП «Синевир».
Не залишилися без уваги й наймолодші школярі — першокласники, які успішно завершили свій перший навчальний рік. Для них Національний природний парк «Синевир» підготував особливий сюрприз — подарункові сертифікати на велику літню пригоду.
Сертифікати засвідчують, що маленькі учні гідно подолали свій перший шкільний рік, стали дорослішими, мудрішими та заслужили на незабутній відпочинок. На першокласників чекає безкоштовна екскурсійна поїздка мальовничими локаціями НПП «Синевир», знайомство з природою рідного краю, зустріч із ведмедями, оленями, козулями та птахами у реабілітаційних центрах та захопливі розповіді екскурсоводів про природні скарби парку.
Також під час урочистостей Микола Дербак нагородив грамотами директора навчального закладу та педагогічних працівників за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий внесок у виховання молодого покоління та активну співпрацю з Національним природним парком «Синевир».
Окрім цього, вчителі й школярі отримали подарунки та пізнавальну літературу про Національний природний парк «Синевир», його унікальне біорізноманіття, природні багатства та необхідність збереження довкілля.
Натомість директор навчального закладу Михайло Кий звернувся зі словами глибокої поваги та вдячності до багаторічного партнерства.
Дирекція школи від імені всього педагогічного колективу, учнів та батьків щиро подякувала Миколі Дербаку за багаторічну та плідну співпрацю, яка протягом багатьох років допомагала закладу розвиватися та підкорювати нові вершини, постійну підтримку й допомогу у вирішенні нагальних потреб школи, покращенні матеріально-технічної бази та створенні комфортних умов для навчання дітей.
«Справжня підтримка пізнається в діях та роках спільної праці. Микола Юрійович — це людина, яка ніколи не залишалася осторонь наших проблем і завжди підставляла надійне плече. Його внесок у розвиток нашого закладу — неоціненний — наголосив директор ЗЗСО Михайло Кий».
На знак вдячності Миколі Дербаку вручили символічні відзнаки та побажали міцного здоров’я, невичерпної енергії, мирного неба та нових звершень на благо рідного краю.
Свято Останнього дзвоника вкотре стало яскравим прикладом єдності освіти, виховання та екологічної просвіти, адже саме любов до рідної природи й повага до знань формують свідоме майбутнє нашого краю.

Новини

ПРАКТИКА НА СИНЕВИРІ – НЕЗАБУТНІ ЕМОЦІЇ ПРО ГІРСЬКИЙ КРАЙ

Співпраця між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова (під патронатом ректора Віктора Андрущенка) та Національним природним парком «Синевир» (директор Микола Дербак) вкотре доводить, що справжня наука виходить далеко за межі студентських аудиторій. Цього року 22 студенти 2-3 курсів географічного факультету проходять комплексну польову практику на своїй навчально-науковій базі, що розташована на території мальовничого Квасовецького природоохоронного […]

  • Без категорії

ЮНІ ПРИРОДОДОСЛІДНИКИ ВІДКРИВАЮТЬ ТАЄМНИЦІ ДИКОГО ОЗЕРА

Учні Синевирського ліцею 3-Б класу, в супроводі класного керівника Василини Шпілька, здійснили захопливий екологічний похід до Дикого озера, яке є однією з мальовничих природних перлин Національного природного парку «Синевир». Справжньою провідницею у таємниче царство флори та фауни для дітей стала фахівець відділу екоосвітньої роботи парку Марина Печкан. Її розповіді, що лунали просто неба під шелест […]

  • Без категорії

ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ ОЛЕНІВ

Реабілітаційний центр диких тварин «Квасовець» є справжнім прихистком для тварин, які з різних причин потребують допомоги людини. Тут створено максимально наближені до природних умови проживання, що дозволяє мешканцям центру почуватися безпечно, комфортно та природно. Яскравим підтвердженням цього є один звичайний літній день із життя благородних оленів, який вдалося зафіксувати за допомогою фотопасток та відеокамер спостереження. […]

  • Без категорії