Парк “Синевир” – у ТОП-10

НОВІ ВИСОТИ ДЛЯ НПП “СИНЕВИР”

Туристично-інформаційний центр Закарпаття (http://tourinform.org.ua) підвів підсумки сезону та сформував рейтинг – Туристичні відзнаки 2023 року по Закарпатській області, за версією Турінформ.

У рейтинг потрапили проекти різних організацій, виконавців, у напрямку розвитку культури, традицій та індустрії туризму Закарпаття за 2023 рік. Експерти “Турінформ Закарпаття” провели узагальнення, взявши до уваги масову інформацію, оцінку впливу. До уваги брались показники впливу на розвиток інфраструктури, привабливості території Закарпатської області.

Національний природний парк “Синевир” вразив своїм досягненням, ввійшовши у ТОП-10 у номінації за розвиток інфраструктури та будівництво дороги до озера Синевир. Парк, який розташований у живописному куточку Карпат, під керівництвом директора Миколи Дербака, визначився як справжній лідер у сфері охорони природи та розвитку туризму.

Одним із основних досягнень парку стало вдосконалення інфраструктури, що сприяє комфортному перебуванню відвідувачів. Встановлення туристичних майданчиків, прогулянкових доріжок та рекреаційних зон стало кроком у напрямку покращення туристичного середовища.

Озеро Синевир, яке є однією з найпривабливіших природних перлин регіону, стало доступнішим завдяки будівництву нової дороги. Ініціатива покликана полегшити доступ до озера для відвідувачів та забезпечити зручний шлях для дослідження природної краси.

Реалізація таких амбітних проектів стала можливою завдяки рішучості та лідерському підходу директора парку – Миколи Дербака. Його діяльність стала важливим моментом у розвитку парку, спрямовуючи його на шлях сталого та екологічного туризму.

Покращення інфраструктури та нова дорога до озера не тільки привертають увагу туристів, але й стимулюють розвиток місцевої економіки. Місцеві підприємці та жителі регіону відчувають позитивні ефекти зростання туристичного потоку.

НПП “Синевир” залишається вірним своїй місії охорони природи, пропагуючи сталість та екологічний туризм. Плани на майбутнє включають в себе розширення освітніх програм, створення нових екологічних маршрутів та збільшення обсягів природоохоронних заходів.

Увійшовши у ТОП-10 в номінації за розвиток туристичної інфраструктури Закарпаття, НПП “Синевир” демонструє свою визнану роль у збереженні природного надбання регіону та розвитку екологічної свідомості серед відвідувачів та місцевих громад.

Новини

ВЕСНЯНЕ ПРОБУДЖЕННЯ У ВЕДМЕЖОМУ ПРИТУЛКУ

Із приходом весни, перших проблисків сонячного проміння зимовий сон ведмедів завершується, вони виходять зі своїх укриттів і Реабілітаційний центр бурого ведмедя Національного природного парку «Синевир» знов і знов кількісно збільшується цими прекрасними клишоногими тваринами. Саме тут, ці велетні знаходять пристановище впродовж круглого року, а під час холодних місяців інколи впадають у зимовий сон. Нагадаємо, що […]

  • Без категорії

РЕЙДОВІ ГРУПИ ПОЧАЛИ ДІЯТИ

На виконання вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про Червону книгу України», «Про природно-заповідний фонд України» та з метою збереження підчас вегетаційного періоду ранньовесняної флори таких Червонокнижних видів, як: Шафран Гейфелів, підсніжник звичайний, нарцис вузьколистий, білоцвіт весняний, білоцвіт літній, НПП «Синевир» щорічно забезпечує захист цієї важливої складової екосистеми, у зв’язку […]

  • Без категорії

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ!

Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні! Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово “Воля”. І нехай цей прапор і надалі гордо майорить поміж прапорів європейських держав як символ країни, що обрала демократичний шлях розвитку! Війна розпочалася […]

  • Без категорії