Переможні колядки та вінчування лунають скрізь…

 

 

Другий робочий тиждень січня у працівників Національного природного парку «Синевир» завжди розпочинається з приємних моментів.

Із Різдвяною колядою та вифлеємською зіркою до установи парку завітали церковні колядники – мешканці з високогірного села Слобода Синевирської громади разом зі священнослужителем Спасо-Преображенського храму села Слобода – Ігорем Бембилом, які подарували дивовижні відчуття святкової радості.

Вочевидь зрозуміло, що колядники завчасно готувалися – були гарно одягнені у народне вбрання, добре вивчили колядки та вінчування.

За чудові колядки та щирі привітання, директор парку Микола Юрійович та весь колектив апарату віддячили завзятих й дзвінкоголосих колядників солодкими подарунками та словами вдячності.

Дякуємо Богу та воїнам ЗСУ, що дають нам можливість і надалі прославляти народження Сина Божого!

Кажуть, якщо багато колядників, то й рік буде щасливим.

Віримо, 2023 буде для всієї України щедрим, бо буде Перемога!

Христос народився!

Славімо його!

Новини

Вирощування екочаїв в НПП “Синевир”

  В 2023 році працівники наукового відділу НПП «Синевир»  продовжують роботи по вирощуванню екочаїв на стаціонарній плантації. В цьому році екочаї почали сходити в третій декаді квітня місяця, досить нерівномірно, оскільки весна була досить холодною. Проте, ми маємо надію на хороший урожай!

  • Без категорії

Пташиний дивограй. Міграція птахів

«У рослин і тварин немає адвокатів, їм нема куди писати і скаржитися, за них нікому заступитися, окрім нас, людей,  котрі разом з ними заселяють цю планету»  Дж. Даррел Сумно, але факт: нині ми опинилися в стані екологічної кризи, яка загрожує всій нашій планеті. І щоб вийти з неї, щоб не допустити можливої катастрофи, потрібні негайні […]

  • Без категорії

Вишиванка – це любов! Вишивати – оберігати, вірити, чекати.

Вишивати – це оберігати. Існує велика кількість традицій та обрядів, у яких вишита сорочка виконує роль оберега. Та найбільше сакралізували вишиванку сучасні українці. Сотні майстрів та майстринь вишивки по всій Україні вишивають сорочки захисникам з лобов’ю і надією, що вишиванки захистять наших воїнів від ворожих куль. А військові одягають їх як духовну броню.          Вишивати […]

  • Без категорії