ПОДБАЙМО ПРО ПЕРНАТИХ ЗИМУВАЛЬНИКІВ…

 

 

Щороку взимку інспектори служби державної охорони (СДО) НПП «Синевир» виготовляють та розвішують годівнички для пернатих. Для цього нерідко заручаються допомогою учнів загальноосвітніх закладів та просто небайдужих громадян.

Загалом цього року власноруч працівники нацпарку змайстрували та розмістили на території парку близько сотні годівничок, які прикрашають дерева та радують птахів. В основному це місця біля рекреаційних зон відпочинку та поблизу адмінбудівель природоохоронних науково-дослідних відділень (ПНДВ).

Такі заходи не лише допомагають птахам пережити холодну зиму, а й залишають приємний спогад та відчуття відповідальності.

У свою чергу, щоб допомогти пернатим перезимувати, нещодавно інспектори СДО Остріцького ПНДВ виготовили 26 годівничок, які почепили у людних місцях, а також подвір’ї ПНДВ.

Проте виготовити годівничку, звісно, половина справи. Адже необхідно щоденно стежити, щоб там було чисто та вдосталь їжі. І в цьому інспекторам СДО найбільше допомагають діти та небайдужі подорожуючі.

То ж працівники парку закликають не лінуватися і підгодовувати пернатих зимувальників, щоб полегшити їх існування впродовж довгої зими.

Новини

ШАНОВНІ КРАЯНИ!

Від імені колективу Національного природного парку “Синевир” та від себе особисто, як депутата Закарпатської обласної ради, щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України! Цього дня ми відзначаємо прийняття Основного Закону, який став наріжним каменем нашої державності, гарантом прав і свобод кожного громадянина. Конституція – це не просто збірка статей, це наш […]

  • Без категорії

УНІКАЛЬНІ ОРХІДЕЇ СИНЕВИРА

Фахівці наукового відділу Національного природного парку “Синевир” провели важливі флористичні дослідження на околицях села Синевир, що належить до Негровецького ПНДВ, а саме в кварталі №9, виділі №7. Метою досліджень було детальне вивчення видового складу рослинності цієї унікальної території. Під час досліджень було ідентифіковано кілька рідкісних видів рослин, що мають особливе природоохоронне значення. Серед них варто […]

  • Без категорії

ЗАПРОВАДЖЕННЯ МОНІТОРИНГУ ВОДНО-БОЛОТНИХ УГІДЬ МІЖНАРОДНОГО ЗНАЧЕННЯ

В рамках транскордонної програми HUSKROUA VI-A NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна триває важлива робота із запровадження моніторингу водно-болотних угідь міжнародного значення в Карпатському регіоні. Цей проєкт є значним кроком у збереженні унікальних природних екосистем, що мають ключове значення для біорізноманіття та водного балансу регіону. Одними з ключових учасників проєкту з української сторони є Національний природний парк «Синевир» та […]

  • Без категорії