Працівники НПП «Синевир» закликали школярів підгодовувати птахів

Птахи, як і ми, потребують їжі та житла. Але не всі пернаті здатні створити для себе такі умови, які б уберегли  їх від голодної і холодної смерті в люті морози, тож й потребують нашої допомоги.

Існує багато способів, як це зробити. До прикладу, один із них: варто змайструвати годівничку, розмістити її в саду, бажано біля доріжки, щоб легко було долати сніг, і час від часу приносити корм та засипати в годівничку.

Улюбленим кормом птахів є несмажене насіння соняшника, дині, плоди горобини… Сире, несолене м’ясо чи сало, підвішене на мотузці до гілки дерева запримітять дуже скоро горобці та синиці.

У вільний час, пройшовшись зимовим садом, можна робити   спостереження за птахами. Зазвичай, до улюблених годівничок пташки навідуються досить часто.

Про те, як кожен з нас може допомогти птахам у зимовий період, працівники НПП «Синевир» розповіли школярам Синевирсько-Полянського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів.

Під час заходу діти більше дізналися про птахів НПП «Синевир», а також про те, як допомогти  вижити в непростий голодний час тим пернатим, які не залишають наш край взимку. Школярі особисто долучилися до підгодівлі птахів. Практичний вчинок став ключовим моментом заняття, якому передували інтерактивні вправи і цікаве спілкування.

 

Новини

ШАНОВНІ КРАЯНИ!

Від імені колективу Національного природного парку “Синевир” та від себе особисто, як депутата Закарпатської обласної ради, щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України! Цього дня ми відзначаємо прийняття Основного Закону, який став наріжним каменем нашої державності, гарантом прав і свобод кожного громадянина. Конституція – це не просто збірка статей, це наш […]

  • Без категорії

УНІКАЛЬНІ ОРХІДЕЇ СИНЕВИРА

Фахівці наукового відділу Національного природного парку “Синевир” провели важливі флористичні дослідження на околицях села Синевир, що належить до Негровецького ПНДВ, а саме в кварталі №9, виділі №7. Метою досліджень було детальне вивчення видового складу рослинності цієї унікальної території. Під час досліджень було ідентифіковано кілька рідкісних видів рослин, що мають особливе природоохоронне значення. Серед них варто […]

  • Без категорії

ЗАПРОВАДЖЕННЯ МОНІТОРИНГУ ВОДНО-БОЛОТНИХ УГІДЬ МІЖНАРОДНОГО ЗНАЧЕННЯ

В рамках транскордонної програми HUSKROUA VI-A NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна триває важлива робота із запровадження моніторингу водно-болотних угідь міжнародного значення в Карпатському регіоні. Цей проєкт є значним кроком у збереженні унікальних природних екосистем, що мають ключове значення для біорізноманіття та водного балансу регіону. Одними з ключових учасників проєкту з української сторони є Національний природний парк «Синевир» та […]

  • Без категорії