Працівники НПП «Синевир» закликали школярів підгодовувати птахів

Птахи, як і ми, потребують їжі та житла. Але не всі пернаті здатні створити для себе такі умови, які б уберегли  їх від голодної і холодної смерті в люті морози, тож й потребують нашої допомоги.

Існує багато способів, як це зробити. До прикладу, один із них: варто змайструвати годівничку, розмістити її в саду, бажано біля доріжки, щоб легко було долати сніг, і час від часу приносити корм та засипати в годівничку.

Улюбленим кормом птахів є несмажене насіння соняшника, дині, плоди горобини… Сире, несолене м’ясо чи сало, підвішене на мотузці до гілки дерева запримітять дуже скоро горобці та синиці.

У вільний час, пройшовшись зимовим садом, можна робити   спостереження за птахами. Зазвичай, до улюблених годівничок пташки навідуються досить часто.

Про те, як кожен з нас може допомогти птахам у зимовий період, працівники НПП «Синевир» розповіли школярам Синевирсько-Полянського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів.

Під час заходу діти більше дізналися про птахів НПП «Синевир», а також про те, як допомогти  вижити в непростий голодний час тим пернатим, які не залишають наш край взимку. Школярі особисто долучилися до підгодівлі птахів. Практичний вчинок став ключовим моментом заняття, якому передували інтерактивні вправи і цікаве спілкування.

 

Новини

БУКОВІ ПРАЛІСИ НПП «СИНЕВИР» – Всесвітня природна Спадщина ЮНЕСКО

Важливим історичним рішенням, яке спрямоване на збереження унікальних природних цінностей, стало включення букових пралісів НПП «Синевир» на засіданні Комітету Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО 07.07.2017 року (41 СОМ 8В.7) у м. Краків (Польша) до спільного об’єкту «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи». Відповідно до Конвенції «Про охорону Всесвітньої культурної та природної Спадщини», на […]

  • Без категорії

100 ДНІВ ДОПОМОГИ ТВАРИНАМ: АДАПТАЦІЯ ТА УТРИМАННЯ

У листопаді минулого року на території Квасовецького природоохоронного науково-дослідного відділення (ПНДВ) Національного природного парку «Синевир» було створено Реабілітаційний центр диких тварин (РЦДТ) «Квасовець». Його основна мета – допомога тваринам, які постраждали від людської діяльності, травм або природних факторів, з подальшим випуском їх в дику природу. Центр займає площу 3,67 га, яка поділена на окремі вольєри […]

  • Без категорії

СТАЛИЙ РОЗВИТОК ПЗФ: виклики, міжнародна співпраця та перспективи

Нещодавно представники Національного природного парку “Синевир” взяли участь у триденному семінарі-практикумі, який проходив на базі Карпатського НПП і був організований в партнерстві з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Карпатським національним природним парком та Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета». Програма заходу була розроблена з урахуванням сучасних викликів у сфері охорони довкілля, глобальних екологічних тенденцій […]

  • Без категорії