Працівники НПП «Синевир» закликали школярів підгодовувати птахів

Птахи, як і ми, потребують їжі та житла. Але не всі пернаті здатні створити для себе такі умови, які б уберегли  їх від голодної і холодної смерті в люті морози, тож й потребують нашої допомоги.

Існує багато способів, як це зробити. До прикладу, один із них: варто змайструвати годівничку, розмістити її в саду, бажано біля доріжки, щоб легко було долати сніг, і час від часу приносити корм та засипати в годівничку.

Улюбленим кормом птахів є несмажене насіння соняшника, дині, плоди горобини… Сире, несолене м’ясо чи сало, підвішене на мотузці до гілки дерева запримітять дуже скоро горобці та синиці.

У вільний час, пройшовшись зимовим садом, можна робити   спостереження за птахами. Зазвичай, до улюблених годівничок пташки навідуються досить часто.

Про те, як кожен з нас може допомогти птахам у зимовий період, працівники НПП «Синевир» розповіли школярам Синевирсько-Полянського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів.

Під час заходу діти більше дізналися про птахів НПП «Синевир», а також про те, як допомогти  вижити в непростий голодний час тим пернатим, які не залишають наш край взимку. Школярі особисто долучилися до підгодівлі птахів. Практичний вчинок став ключовим моментом заняття, якому передували інтерактивні вправи і цікаве спілкування.

 

Новини

ОХОРОНА І ЗБЕРЕЖЕННЯ ВЕЛИКИХ ССАВЦІВ НА ТЕРИТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «СИНЕВИР»

Національний природний парк «Синевир» сприяє збереженню природних комплексів та об’єктів, що дозволяє сформувати  і зберегти цілісну гірську екосистему з регульованим природоохоронним режимом та створити  більш сприятливі умови для збереження рослинного і тваринного світу східних Карпат в цілому. В цьому контексті важливою є можливість збереження цінних природних лісових біотопів, а також різноманіття видів фауни, що їх […]

  • Без категорії

Легенда про хранительку пралісів

В НПП «Синевир» триває проєкт «Створення арт-об’єктів та фотолокацій на території Синевирської та Колочавської ОТГ», що включає облаштування чотирьох фотозон та трьох арт-об’єктів для розвитку туризму на території Синевирської і Колочавської громади та привернення уваги до цікавих локацій парку.  Ця ініціатива реалізовується завдяки співпраці ГО «Кришталеве джерело» з національним природним парком «Синевир». Кошти виділені проєктом […]

  • Без категорії

Характеристика Червонокнижних видів птахів, що є осілими на території НПП «Синевир».

Птахи (AVES) мають найбільший ареал поширення, що налічує близько 10 тисяч видів, їх можна зустріти від Північного полюсу до Антарктики у будь-яких природних умовах: лісах, степах, безводних пустелях, на океанічних островах, в тундрі, тайзі, а окремі види в Гімалайських горах на висоті понад 7000 метрів. У фауні України птахів нараховується майже 416 видів а на […]

  • Без категорії