Працівники НПП «Синевир» закликали школярів підгодовувати птахів

Птахи, як і ми, потребують їжі та житла. Але не всі пернаті здатні створити для себе такі умови, які б уберегли  їх від голодної і холодної смерті в люті морози, тож й потребують нашої допомоги.

Існує багато способів, як це зробити. До прикладу, один із них: варто змайструвати годівничку, розмістити її в саду, бажано біля доріжки, щоб легко було долати сніг, і час від часу приносити корм та засипати в годівничку.

Улюбленим кормом птахів є несмажене насіння соняшника, дині, плоди горобини… Сире, несолене м’ясо чи сало, підвішене на мотузці до гілки дерева запримітять дуже скоро горобці та синиці.

У вільний час, пройшовшись зимовим садом, можна робити   спостереження за птахами. Зазвичай, до улюблених годівничок пташки навідуються досить часто.

Про те, як кожен з нас може допомогти птахам у зимовий період, працівники НПП «Синевир» розповіли школярам Синевирсько-Полянського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів.

Під час заходу діти більше дізналися про птахів НПП «Синевир», а також про те, як допомогти  вижити в непростий голодний час тим пернатим, які не залишають наш край взимку. Школярі особисто долучилися до підгодівлі птахів. Практичний вчинок став ключовим моментом заняття, якому передували інтерактивні вправи і цікаве спілкування.

 

Новини

МАГІЯ ВЕЧІРНЬОГО СЯЙВА

На початку зими НПП «СИНЕВИР» радує своєю неймовірною красою, але деякі моменти природа дарує лише тим, хто здатен їх побачити. Один із таких чарівних моментів зафіксували на вечірньому небосхилі над Національним природним парком «Синевир». Це фото — доказ того, що магія живе поряд, варто лише підняти очі до неба. На знімку відображено сутінкове сяйво, що […]

  • Без категорії

ІНСПЕКТОРИ НПП «СИНЕВИР» ПРОВОДЯТЬ ІНВЕНТАРИЗАЦІЮ ОСЕРЕДКІВ ШКІДНИКІВ ТА ХВОРОБ ЛІСУ

Інспектори природоохоронних науково-дослідних відділень Національного природного парку “Синевир” продовжують активну роботу з моніторингу стану лісів на своїй території. У листопаді інспектори ПНДВ посилили заходи щодо санітарного огляду лісових насаджень, аби вчасно зібрати дані про стан екосистем та виявити проблемні ділянки. Основною метою таких оглядів є виявлення загиблих дерев, заражених хворобами чи пошкоджених шкідниками. Це дозволяє […]

  • Без категорії

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З НАЛАШТУВАННЯ ФОТОПАСТОК І ЗИМИВОГО МОНІТОРИНГУ ХИЖАКІВ У НПП «СИНЕВИР»

У Національному природному парку «Синевир» відбулося важливе практичне заняття, спрямоване на підвищення кваліфікації інспекторів ІІ-ї категорії щодо моніторингу хижих ссавців у зимовий період. Цей тренінг об’єднав провідних експертів у сфері моніторингу біорізноманіття ФЗТ УКРАЇНА та працівників парку для спільного вдосконалення методик та інструментів дослідження дикої природи. Навчання організували й провели фахівці з багаторічним досвідом у […]

  • Без категорії