ПРОВЕДЕНО РЕМОНТ ГРУНТОВИХ ДОРІГ

Ремонт грунтових доріг є важливою частиною збереження природних ресурсів та забезпечення безпеки для користувачів. Особливо важливо це для НПП «Синевир, який забезпечує місця для відпочинку та збереження біорізноманіття.

Одним із таких туристичних магнітів парку є урочище «Чорна Ріка». Саме на території цього урочища часто виникають проблемні питання з руйнування проїзних доріг та туристичних маршрутів. За результатом проведеного огляду доріг, спеціалістами парку було виявлено пошкодження грунтового покриття та затоплення, які щороку створюють потенційні проблеми для проїзду.

Для збереження природи та забезпечення безпечності проїзду транспорту, керівництвом парку вжито певних заходів щодо проведення ремонту дорожнього покриття, а сме такі роботи як: насипання та замощення дорожнього покриття, а також очистка захаращених канав від листя та сміття. Загалом відремонтовано 10 км. дороги протипожежного значення.

Враховуючи той факт, що дороги у парку є важливим елементом інфраструктури, який забезпечує доступ до важливих місць природно заповідного фонду парку, сьогодні пошкоджені місця доріг відремонтовано та забезпечено проїзд для безпечної подорожі, як працівників парку так і відвідувачів.

P.S. Роботи проводилися під наглядом спеціалістів екологів, щоб дотримати максимальну безпеку для довкілля та біорізноманіття.

Новини

ПРАЛІСИ ЄВРОПИ – ВСЕСВІТНЯ ПРИРОДНА СПАДЩИНА ЮНЕСКО

Букові праліси представляють повне серійне різноманіття, яке притаманне для Європи та мають достатній розмір, щоб підтримувати природні процеси розвитку, необхідні для забезпечення довгострокової екологічної життєздатності лісових екосистем в цілому. Вони довершують спектр букових лісів та додають останні суттєві за площею залишки букових пралісів Європи. Праліси репрезентують найбільш завершені й повні екологічні моделі, де відображено процеси, […]

  • Без категорії

Спільний проєкт ліцею і нацпарку до Міжнародного дня Землі «Що я можу зробити для майбутнього планети?»

Щороку 20 квітня жителі нашої планети відзначають Міжнародний день Землі. Це чудова нагода вкотре замислитися над проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об’єднатися заради благополуччя нашого подальшого існування на планеті. Учні початкової ланки Синевирського ліцею разом зі своїм вчителем також долучилися до відзначення Всесвітнього дня Землі. Зокрема, було проведено спільний […]

  • Без категорії

Микола ДЕРБАК: НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК – ЦЕ СИНЕРГІЯ ПРИРОДИ, ЛЮДИНИ, КУЛЬТУРИ

Микола Юрійович Дербак народився 28 листопада 1968 року у селі Колочава Mіжгірського району (нині – Хустський район). У 2002 році закінчив біологічний факультет УжНУ. Кандидат філософських наук. Заслужений природоохоронець України. Із 2010 року – директор Національного природного парку «Синевир». Завдяки його зусиллям у 2017 році майже 3 тисячі гектарів пралісів Нацпарку включені до списку Світової […]

  • Без категорії