ПРОВЕДЕНО РЕМОНТ ГРУНТОВИХ ДОРІГ

Ремонт грунтових доріг є важливою частиною збереження природних ресурсів та забезпечення безпеки для користувачів. Особливо важливо це для НПП «Синевир, який забезпечує місця для відпочинку та збереження біорізноманіття.

Одним із таких туристичних магнітів парку є урочище «Чорна Ріка». Саме на території цього урочища часто виникають проблемні питання з руйнування проїзних доріг та туристичних маршрутів. За результатом проведеного огляду доріг, спеціалістами парку було виявлено пошкодження грунтового покриття та затоплення, які щороку створюють потенційні проблеми для проїзду.

Для збереження природи та забезпечення безпечності проїзду транспорту, керівництвом парку вжито певних заходів щодо проведення ремонту дорожнього покриття, а сме такі роботи як: насипання та замощення дорожнього покриття, а також очистка захаращених канав від листя та сміття. Загалом відремонтовано 10 км. дороги протипожежного значення.

Враховуючи той факт, що дороги у парку є важливим елементом інфраструктури, який забезпечує доступ до важливих місць природно заповідного фонду парку, сьогодні пошкоджені місця доріг відремонтовано та забезпечено проїзд для безпечної подорожі, як працівників парку так і відвідувачів.

P.S. Роботи проводилися під наглядом спеціалістів екологів, щоб дотримати максимальну безпеку для довкілля та біорізноманіття.

Новини

Вирощування екочаїв в НПП “Синевир”

  В 2023 році працівники наукового відділу НПП «Синевир»  продовжують роботи по вирощуванню екочаїв на стаціонарній плантації. В цьому році екочаї почали сходити в третій декаді квітня місяця, досить нерівномірно, оскільки весна була досить холодною. Проте, ми маємо надію на хороший урожай!

  • Без категорії

Пташиний дивограй. Міграція птахів

«У рослин і тварин немає адвокатів, їм нема куди писати і скаржитися, за них нікому заступитися, окрім нас, людей,  котрі разом з ними заселяють цю планету»  Дж. Даррел Сумно, але факт: нині ми опинилися в стані екологічної кризи, яка загрожує всій нашій планеті. І щоб вийти з неї, щоб не допустити можливої катастрофи, потрібні негайні […]

  • Без категорії

Вишиванка – це любов! Вишивати – оберігати, вірити, чекати.

Вишивати – це оберігати. Існує велика кількість традицій та обрядів, у яких вишита сорочка виконує роль оберега. Та найбільше сакралізували вишиванку сучасні українці. Сотні майстрів та майстринь вишивки по всій Україні вишивають сорочки захисникам з лобов’ю і надією, що вишиванки захистять наших воїнів від ворожих куль. А військові одягають їх як духовну броню.          Вишивати […]

  • Без категорії