Природа і комфорт: на “Синевирі” буде глемпінг

Національний природній парк «Синевир» – один із чотирьох парків України, який бере участь у проекті «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях».

Його реалізовують Асоціація Єврорегіон “Карпати-Україна” спільно з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів.

Що ж таке глемпінг? Дослівно з англійської глемпінг перекладається як гламурний кемпінг (злиття слів glamour та camping), який на практиці означає поєднання традиційного відпочинку в наметі з комфортними умовами готельного типу.
Від намету глемп відрізняється тим, що він обладнаний м’якими повноцінними ліжками, ванними кімнатами та туалетами, кондиціонером та кухнею, включаючи набір зручних меблів для відпочинку.
Головною особливістю глемпінгу є мінімізація шкоди для природи. Глемпи легко монтуються та не потребують при їх зведенні капітального втручання в навколишнє середовище.

Сучасний формат відпочинку у глемпінгах набув популярності у середині 2000-х у Великій Британії, коли під час літніх фестивалів почали використовувати комфортні кемпінги для вибагливих відвідувачів.
Для України це досить новий формат відпочинку. Втім у парку переконані – поєднуючись з іншими рекреаційними ресурсами «Синевиру», глемпінг привертатиме увагу туристів та матиме позитивну динаміку розвитку.

Новини

ДІТИ УЖГОРОДЩИНИ ВРЯТУВАЛИ БОРИВІТРА ЗВИЧАЙНОГО

Історія небайдужості Нещодавній випадок на Закарпатті вкотре доводить, що турбота про природу починається з малих вчинків та великих сердець. Діти Ужгородщини, виявивши пораненого птаха поблизу залізничного полотна в районі села Розівка, не залишилися байдужими та звернулися по допомогу до представника державного екологічного нагляду (контролю) лісів та рослинного світу – державного інспектора з охорони навколишнього природного […]

  • Без категорії

ЛІТНЄ ФЛОРИСТЕ РОЗМАЇТТЯ НПП «СИНЕВИР»

Рослинний світ національного природного парку «Синевир» різноманітний та неповторний. На його території нараховується понад 950 видів судинних рослин. Це разом взяті дерева, кущі і чагарники. Самий цікавий період у житті рослин це цвітіння, яке привертає до себе велику увагу людей, а особливо науковців. Різноманітність форм, багатство фарб та ароматів зробили квіти важливим атрибутом людського буття. […]

  • Без категорії

У НПП «СИНЕВИР» РОЗПОЧАВСЯ СЕЗОН ПОЛЬОВИХ НАУКОВИХ ПРАКТИК

Національний природний парк «Синевир», традиційно відкриває свої двері для студентів природничих факультетів українських вищих навчальних закладів. Цього року сезон польових наукових практик розпочався з візиту студентів 1-2 курсів географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Молоді дослідники прибули під керівництвом досвідчених наставників – доцента, кандидата географічних наук Мирослава Проскурняка та доцента, кандидата географічних наук […]

  • Без категорії