Музей лісу і сплаву – Озірце (Дике озеро)

Екостежка
  • Складність

    простий
  • Протяжність

    4 км
  • Тривалість

    1,5 - 2 години
  • Музей лісу і сплаву

    img

    Маршрут починається від історичної пам’ятки – Музею лісу і сплаву, історія якого сягає середини ХІХ століття. Тоді в урочищі Соколовець на річці Чорна Ріка австрійські інженери побудували греблю-кляузу, що служила для сплаву лісу аж до самої Тиси. Таким небезпечним методом ліс сплавляли майже сто років, до 1954.

    Координати:

    Google maps

  • Гірський потічок

    img

    Смачна гірська вода додасть сили та втамує спрагу. А ще не поспішайте і роззирніться з тутешнього містка. Послухайте, як тишу пронизує спів пташок на фоні монотонного дзюркоту води.

    Координати:

    Google maps

  • Криниця

    img

    Продовжуючи подорож та пройшовши один кілометр, стежкою вийдете на автомобільну дорогу, але автомобіль тут можна побачити вкрай рідко. Вийшовши на дорогу, побачите безліч панорам та чудових краєвидів, це і густа стіна молодого ялинового лісу, і особливо красивий вид на г. Кам’янка.

    Координати:

    Google maps

  • Дике озеро (Озірце)

    img

    Заховане серед гірського спокою і тиші, яку порушує хіба що спів птахів. Напевно, саме за цим люди сюди і приходять – щоб відчути душею ту насолоду, яку дає природа. На озері є оглядовий майданчик, неподалік – стіл та лавиці, де можна присісти, відпочити та пообідати після подорожі. Є також місце для розведення вогню.

    Координати:

    Google maps

На території національного парку забороняється:

Відхилення від маршруту.

Пошкодження об’єктів природи.

Розведення вогнищ в невідведених для цього місцях, куріння при проходженні через лісові масиви.

Рубка і пошкодження дерев зривання квітів, збір лікарських рослин.

Полювання на тварин, руйнування місць їх проживання.

Відлов риби будь-якими способами.

Перебування з вогнестрільною зброєю.

Засмічення території, шум.

Повідом МНС що ти йдеш в гори

Повідом МНС перед тим як йтимеш в похід, для того щоб рятувальники швидко і вчасно вас знайшли якщо щось трапиться. Для цього потрібно зробити всього лише два кроки:

  • Заповніть онлайн форму

    Заповни онлайн-форму для інформування гірських пошуково-рятувальних підрозділів про заплановані туристами мандрівки гірською місцевістю

    Онлайн форма
  • Збережіть контакти рятувальних підрозділів

    Занотуйте собі в мобільні телефони гірських пошуково-рятувальних підрозділів того району, в якому ви збираєтесь подорожувати.

    Контакти підрозділів