РОЗПОЧАВСЯ СЕЗОН ТИШІ У НПП “СИНЕВИР”

Щороку з 1 квітня по 15 червня на території Національного природного парку “Синевир” оголошується сезон тиші. Це період, коли суворо обмежується будь-яка діяльність, що може спричинити занепокоєння для диких тварин у час їхнього розмноження та вигодовування потомства.
Саме протягом весняного періоду багато видів ссавців та птахів народжують і виховують потомство. Гучні звуки, активний рух транспорту, вирубка дерев та інші втручання в дику природу можуть негативно вплинути на цих тварин, спричинивши їхній стрес або навіть змусивши залишити свої гнізда та лігва.
На території НПП “Синевир” у сезон тиші діють обмеження, де забороняється проводити лісозаготівельні роботи, обмежується рух транспорту та гучна діяльність.
Відвідувачів лісових масивів закликають дотримуватися тиші, не створювати шуму та не наближатися до місць гніздування птахів і лігв тварин.
Кожен відвідувач лісових масивів парку може зробити свій внесок у збереження природного балансу. Головне – дотримуватися встановлених правил перебування у заповідних зонах та оберігати дику природу і не порушувати спокій тварин.
Сезон тиші у НПП “Синевир” є важливим заходом для охорони та збереження унікальної фауни цього регіону.

Новини

ШАНОВНІ КРАЯНИ!

Від імені колективу Національного природного парку “Синевир” та від себе особисто, як депутата Закарпатської обласної ради, щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України! Цього дня ми відзначаємо прийняття Основного Закону, який став наріжним каменем нашої державності, гарантом прав і свобод кожного громадянина. Конституція – це не просто збірка статей, це наш […]

  • Без категорії

УНІКАЛЬНІ ОРХІДЕЇ СИНЕВИРА

Фахівці наукового відділу Національного природного парку “Синевир” провели важливі флористичні дослідження на околицях села Синевир, що належить до Негровецького ПНДВ, а саме в кварталі №9, виділі №7. Метою досліджень було детальне вивчення видового складу рослинності цієї унікальної території. Під час досліджень було ідентифіковано кілька рідкісних видів рослин, що мають особливе природоохоронне значення. Серед них варто […]

  • Без категорії

ЗАПРОВАДЖЕННЯ МОНІТОРИНГУ ВОДНО-БОЛОТНИХ УГІДЬ МІЖНАРОДНОГО ЗНАЧЕННЯ

В рамках транскордонної програми HUSKROUA VI-A NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна триває важлива робота із запровадження моніторингу водно-болотних угідь міжнародного значення в Карпатському регіоні. Цей проєкт є значним кроком у збереженні унікальних природних екосистем, що мають ключове значення для біорізноманіття та водного балансу регіону. Одними з ключових учасників проєкту з української сторони є Національний природний парк «Синевир» та […]

  • Без категорії