Ще один інформаційний центр для туристів

Національний природний парк «Синевир» будує туристично-інформаційний центр (ТІЦ) у селі Вільшани Хустського району. Цей населений пункт має хороші перспективи для розвитку туризму. Тут мальовнича природа, а неподалік ще й унікальні букові праліси. Новий заклад матиме за мету сприяти розвитку туризму в національному природному парку «Синевир», надавати вичерпну інформацію туристам про рекреаційну інфраструктуру та можливості відпочинку в регіоні. Особливі сподівання місцеві жителі і природоохоронці покладають на те, що в наступному році буде відремонтована дорога на відрізку «Синевир – Колочава – Буштино», що надасть додаткового поштовху для розвитку туристичної сфери.

Центр поширюватиме інформацію про регіон задля залучення якомога більшої кількості відпочиваючих і дбатиме про формування привабливого туристичного іміджу краю. ТІЦ відіграватиме й еколого-освітню функцію.

До слова, НПП «Синевир» раніше уже створив 2 туристично-інформаційні центри у селах Синевир (урочище Остріки) і Негровець (урочище Глуханя). Ці заклади показали свою ефективність у справі розвитку туризму і екоосвіти, тож розширення мережі ТІЦів у межах парку продовжуватиметься, повідомляють у Національному парку “Синевир”.

Новини

Вирощування екочаїв в НПП “Синевир”

  В 2023 році працівники наукового відділу НПП «Синевир»  продовжують роботи по вирощуванню екочаїв на стаціонарній плантації. В цьому році екочаї почали сходити в третій декаді квітня місяця, досить нерівномірно, оскільки весна була досить холодною. Проте, ми маємо надію на хороший урожай!

  • Без категорії

Пташиний дивограй. Міграція птахів

«У рослин і тварин немає адвокатів, їм нема куди писати і скаржитися, за них нікому заступитися, окрім нас, людей,  котрі разом з ними заселяють цю планету»  Дж. Даррел Сумно, але факт: нині ми опинилися в стані екологічної кризи, яка загрожує всій нашій планеті. І щоб вийти з неї, щоб не допустити можливої катастрофи, потрібні негайні […]

  • Без категорії

Вишиванка – це любов! Вишивати – оберігати, вірити, чекати.

Вишивати – це оберігати. Існує велика кількість традицій та обрядів, у яких вишита сорочка виконує роль оберега. Та найбільше сакралізували вишиванку сучасні українці. Сотні майстрів та майстринь вишивки по всій Україні вишивають сорочки захисникам з лобов’ю і надією, що вишиванки захистять наших воїнів від ворожих куль. А військові одягають їх як духовну броню.          Вишивати […]

  • Без категорії