ШКОЛЯРІ ЗАВІТАЛИ ДО КЛИШОНОГИХ

У Національному природному парку “Синевир” пройшло захоплююче екозаняття для учнів 2- 4 класів Синевирського ліцею, яке організували фахівчині відділу еколого-освітньої роботи парку разом із вчителями. Темою заняття – “Правила поведінки в лісі”, що дозволило дітям поринути у чарівний світ природи рідного краю. Захід відбувся у Реабілітаційному центрі бурого ведмедя.
Метою заходу було ознайомлення із правилами поведінки в лісі. Під час зустрічі вони дізналися про те, чому не можна разпалювати вогнища в невідведених місцях, пошкоджувати гілки дерев, забруднювати ліс сміттям, руйнувати домівки мурашок тощо. Наразі з дітками провели екскурсії по парку під час яких розповіли про знаходження клишоногих в реабілітаційному центрі бурого ведмедя, пташок, рослин які зростають на території ПЗФ.
Водночас фахівчині проводили заняття у формі інтерактивної гри, яка називається «Все почути, нічого не забути». Під час ігор дітки брали активну участь у різноманітних заняттях.
Відтак, всі присутні ознайомилися з природним середовищем ПЗФ, милувалися різнобарвними відтінками золотої осені гірських вершин та околиць цікавих місцин парку. Як кожен може допомогти фауні і флорі для збереження навколишнього середовища рідного краю.
Захід проходив жваво і радісно, обговорення були цікавими і змістовними. Кожен із учнів зрозумів, як можна стати справжнім другом для природи та зробити світ кращим місцем для життя не лише для людей, а й і для всіх живих істот.

Новини

ШАНОВНІ КРАЯНИ!

Від імені колективу Національного природного парку “Синевир” та від себе особисто, як депутата Закарпатської обласної ради, щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України! Цього дня ми відзначаємо прийняття Основного Закону, який став наріжним каменем нашої державності, гарантом прав і свобод кожного громадянина. Конституція – це не просто збірка статей, це наш […]

  • Без категорії

УНІКАЛЬНІ ОРХІДЕЇ СИНЕВИРА

Фахівці наукового відділу Національного природного парку “Синевир” провели важливі флористичні дослідження на околицях села Синевир, що належить до Негровецького ПНДВ, а саме в кварталі №9, виділі №7. Метою досліджень було детальне вивчення видового складу рослинності цієї унікальної території. Під час досліджень було ідентифіковано кілька рідкісних видів рослин, що мають особливе природоохоронне значення. Серед них варто […]

  • Без категорії

ЗАПРОВАДЖЕННЯ МОНІТОРИНГУ ВОДНО-БОЛОТНИХ УГІДЬ МІЖНАРОДНОГО ЗНАЧЕННЯ

В рамках транскордонної програми HUSKROUA VI-A NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна триває важлива робота із запровадження моніторингу водно-болотних угідь міжнародного значення в Карпатському регіоні. Цей проєкт є значним кроком у збереженні унікальних природних екосистем, що мають ключове значення для біорізноманіття та водного балансу регіону. Одними з ключових учасників проєкту з української сторони є Національний природний парк «Синевир» та […]

  • Без категорії