Сортуємо сміття правильно

 

Саме під такою назвою  на базі Син. Полянського  ОЗЗСО   відбувся еколого-освітній захід, який провели фахівці Національного природного парку «Синевир» з учнями початкових класів.

Його мета: привернути увагу дітей до збереження довкілля завдяки раціональному використанню природних ресурсів і навчитись правильно збирати і сортувати  відходи.

За  участю фахівчинь відділу еколого-освітньої  роботи Тетяни Тільняк і Любові Гречин учні дізнались як правильно збирати і сортувати сміття, як треба крок за кроком дотримуватись простих правил, щоб  сміття розділити і перетворити в ресурси.

У ході проведення  заняття учні мали змогу за допомогою вправи «Як почати сортувати сміття» навчитися правильно розділяти сміття по контейнерах, підготовляти сировину, зменшувати об’єм пакувального матеріалу тощо.

Всі активно  виконували  завдання, вміло застосовували отримані знання на практиці і  успішно справилися з поставленими задачами. Кожен учасник заходу усвідомив, що лише тоді, коли відходи розділені, вони є цінною сировиною, з якої можна отримати багато корисних речей.

В кінці заняття всі отримали листівки, газети та календарі, а для  книжкового куточку класу ще й замальовки та казочки на екологічну тематику.

На завершення фахівці парку подякували дирекції закладу за представлену можливість та співпрацю у  проведенні  таких  заходів.

Новини

ШЕСТИРІЧНИЙ ВЕДМІДЬ БАЛУ ПРИБУВ ІЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ДО СИНЕВИРА…

Саме з понеділка на вівторок до Реабілітаційного центру бурого ведмедя НПП «Синевир», доправлено із зоокутка хмельницького парку імені М.Чекмана шестирічного бурого ведмедя Балу. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Міндовкілля, місцевої влади та Центру реабілітації бурого ведмедя (РЦБВ) нацпарку. Нагадаємо, що за дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця були перевірені умови […]

  • Без категорії

Біологічні та екологічні особливості дрібних хижаків лісових екосистем родини MUSTELIDAE на території НПП «Синевир»

В лісових екосистемах Національного природного парку «Синевир» (440 – 1680 м.в.н.р.м.) найпоширенішими видами із родини Куницеві (Mustelidae Fischer, 1817), являються Куниця лісова (звичайна) (Martes martes Linnaeus, 1758); Куниця кам’яна (M. foina Erxleben, 1777); Горностай (Mustela erminea Linnaeus, 1758); Ласка (M. nivalis Linnacus, 1766); Тріх лісовий (темний) (M. [Putorius] putorius Linnaeus, 1758); Борсук (звичайний) лісовий (Meles […]

  • Без категорії

ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК: УНІКАЛЬНЕ ПРИСТАНОВИЩЕ ДЛЯ 30 ВЕДМЕДІВ

Ведмежі притулки стали місцем надії для численних тварин, які стали жертвами нелюдського утримання та знущань. Ці установи створені для того, щоб надати ведмедям безпечне місце, де вони можуть жити в природних умовах, отримуючи належну опіку та догляд від кваліфікованого персоналу. Один з найбільших ведмежих притулків в Україні розташований в Національному природному парку «Синевир», де ведмеді […]

  • Без категорії