Спільний проєкт ліцею і нацпарку до Міжнародного дня Землі «Що я можу зробити для майбутнього планети?»

Щороку 20 квітня жителі нашої планети відзначають Міжнародний день Землі. Це чудова нагода вкотре замислитися над проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об’єднатися заради благополуччя нашого подальшого існування на планеті.

Учні початкової ланки Синевирського ліцею разом зі своїм вчителем також долучилися до відзначення Всесвітнього дня Землі. Зокрема, було проведено спільний урок-проєкт «Що я можу зробити для майбутнього планети».

А ще учні презентували міні-проект «Моя обіцянка Землі» та колективну творчу роботу «Ми любимо свою планету, створювали аплікацію на тему «Життя планети у моїх руках» (3-Б клас, вчитель – Печкан М.І.), грали у цікаву та загадкову ековікторину «Добрі вчинки – для планети».

Проведений захід дуже зацікавив дітей, сприяв поглибленню їхніх екологічних знань, розвитку творчої уяви, спонукав учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, а також відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.

Протидіяти екологічним проблемам — це не обов’язково здійснювати героїчні вчинки. Почніть з маленьких кроків: посадіть дерево, підніміть обгортку з асфальту, дізнайтеся, як економити електроенергію. А згодом Ваша уважність до довкілля стане стилем життя, який надихатиме інших!

Новини

ПРАЛІСИ ЄВРОПИ – ВСЕСВІТНЯ ПРИРОДНА СПАДЩИНА ЮНЕСКО

Букові праліси представляють повне серійне різноманіття, яке притаманне для Європи та мають достатній розмір, щоб підтримувати природні процеси розвитку, необхідні для забезпечення довгострокової екологічної життєздатності лісових екосистем в цілому. Вони довершують спектр букових лісів та додають останні суттєві за площею залишки букових пралісів Європи. Праліси репрезентують найбільш завершені й повні екологічні моделі, де відображено процеси, […]

  • Без категорії

Микола ДЕРБАК: НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК – ЦЕ СИНЕРГІЯ ПРИРОДИ, ЛЮДИНИ, КУЛЬТУРИ

Микола Юрійович Дербак народився 28 листопада 1968 року у селі Колочава Mіжгірського району (нині – Хустський район). У 2002 році закінчив біологічний факультет УжНУ. Кандидат філософських наук. Заслужений природоохоронець України. Із 2010 року – директор Національного природного парку «Синевир». Завдяки його зусиллям у 2017 році майже 3 тисячі гектарів пралісів Нацпарку включені до списку Світової […]

  • Без категорії

СЬОГОДНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЛІСІВ. ЛІСИ – НАЙБІЛЬШЕ ПРИРОДНЕ БАГАТСТВО НПП «СИНЕВИР»

Ліси національного природного парку «Синевир» – це унікальний природний комплекс біорізноманіття, що сформувався упродовж багатьох століть. Ліси зростають на території парку від прирічкових долин до верхньої межі. Охорона і збереження природних екосистем де переважають лісові формації є першочерговим завданням ПЗФ. Загальна площа вкрита лісом становить 31746,1 га або 73,7% від загальної площі парку – це […]

  • Без категорії