СПІВРОБІТНИКАМ НПП «СИНЕВИР» РОЗПОВІЛИ ПРО НОВОСТВОРЕНІ ВОЄНІЗОВАНЯ БРИГАДИ

   

   

Як відомо з середини січня в Україні проходить національна кампанія із формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Ці підрозділи складатимуться винятково із добровольців та вмотивованих патріотів України, котрі хочуть якнайшвидше звільнити нашу землю від ворога.

На Закарпатті, як і по всій території України, така програма працює ефективно і зараз продовжується набір до шести новостворених воєнізованих підрозділів, а саме: «Лють», «АЗОВ», «Червона калина», «Рубіж», «Кара-Даг», «Спартан».

У рамках цього, сьогодні за участю Голови Хустської районної державної адміністрації Віктора Сабадоша, заступника начальника відділення поліції №2 Хустського РУП Василя Гречина, відбулася робоча зустріч з керівництвом НПП «Синевир» та співробітниками природоохоронної установи.

Темою зустрічі стало інформування співробітників парку про вступ до воєнізованих бригад, проходження рекрутингової кампанії у Хустському районі та Закарпатті в цілому.

Очільник Хустського району Віктор Сабадош, розповів з якого часу на Закарпатті стартувала національна кампанія і яких успіхів вже досягнуто в наборі бажаючих служити. Наголосив на тому, що це не є мобілізація, а створення якісних резервів військовослужбовців для швидшої Перемоги та звільнення окупованих територій. Участь у наступальних операціях вони братимуть лише після інтенсивної підготовки й навчання із подальшим бойовим злагодженням нових підрозділів.

Під час зустрічі Василь Гречин розповів про умови вступу до спецпідрозділу «Лють», де зазначив, що цей підрозділ поліції нового зразка і створений для відсічі збройної агресії росії проти нашої держави. Також зупинився на структурі, грошовій винагороді та завданнях й матеріально-технічному забезпеченні такого підрозділу. Основним критерієм відбору до спецпідрозділу є мотивація. Головне, щоб претендент хотів і був готовий до виконання бойових задач.

Представник Національної гвардії, полковник Олег Володимирович, детально розповів про історію створення таких формувань. Закликав долучатись до цих бригад та інформувати знайомих і бажаючих. Адже, основу бригад складають саме офіцери та солдати, які мають бойовий досвід і проявили себе якнайкраще на фронті. Тому кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

Усі, хто готовий звільняти наші території, можуть вступати до спеціальних бригад Національної поліції України, Державної прикордонної служби та Національної гвардії.

Разом до Перемоги!

Новини

ПРАЛІСИ ЄВРОПИ – ВСЕСВІТНЯ ПРИРОДНА СПАДЩИНА ЮНЕСКО

Букові праліси представляють повне серійне різноманіття, яке притаманне для Європи та мають достатній розмір, щоб підтримувати природні процеси розвитку, необхідні для забезпечення довгострокової екологічної життєздатності лісових екосистем в цілому. Вони довершують спектр букових лісів та додають останні суттєві за площею залишки букових пралісів Європи. Праліси репрезентують найбільш завершені й повні екологічні моделі, де відображено процеси, […]

  • Без категорії

Спільний проєкт ліцею і нацпарку до Міжнародного дня Землі «Що я можу зробити для майбутнього планети?»

Щороку 20 квітня жителі нашої планети відзначають Міжнародний день Землі. Це чудова нагода вкотре замислитися над проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об’єднатися заради благополуччя нашого подальшого існування на планеті. Учні початкової ланки Синевирського ліцею разом зі своїм вчителем також долучилися до відзначення Всесвітнього дня Землі. Зокрема, було проведено спільний […]

  • Без категорії

Микола ДЕРБАК: НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК – ЦЕ СИНЕРГІЯ ПРИРОДИ, ЛЮДИНИ, КУЛЬТУРИ

Микола Юрійович Дербак народився 28 листопада 1968 року у селі Колочава Mіжгірського району (нині – Хустський район). У 2002 році закінчив біологічний факультет УжНУ. Кандидат філософських наук. Заслужений природоохоронець України. Із 2010 року – директор Національного природного парку «Синевир». Завдяки його зусиллям у 2017 році майже 3 тисячі гектарів пралісів Нацпарку включені до списку Світової […]

  • Без категорії