СПІВРОБІТНИКАМ НПП «СИНЕВИР» РОЗПОВІЛИ ПРО НОВОСТВОРЕНІ ВОЄНІЗОВАНЯ БРИГАДИ

   

   

Як відомо з середини січня в Україні проходить національна кампанія із формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Ці підрозділи складатимуться винятково із добровольців та вмотивованих патріотів України, котрі хочуть якнайшвидше звільнити нашу землю від ворога.

На Закарпатті, як і по всій території України, така програма працює ефективно і зараз продовжується набір до шести новостворених воєнізованих підрозділів, а саме: «Лють», «АЗОВ», «Червона калина», «Рубіж», «Кара-Даг», «Спартан».

У рамках цього, сьогодні за участю Голови Хустської районної державної адміністрації Віктора Сабадоша, заступника начальника відділення поліції №2 Хустського РУП Василя Гречина, відбулася робоча зустріч з керівництвом НПП «Синевир» та співробітниками природоохоронної установи.

Темою зустрічі стало інформування співробітників парку про вступ до воєнізованих бригад, проходження рекрутингової кампанії у Хустському районі та Закарпатті в цілому.

Очільник Хустського району Віктор Сабадош, розповів з якого часу на Закарпатті стартувала національна кампанія і яких успіхів вже досягнуто в наборі бажаючих служити. Наголосив на тому, що це не є мобілізація, а створення якісних резервів військовослужбовців для швидшої Перемоги та звільнення окупованих територій. Участь у наступальних операціях вони братимуть лише після інтенсивної підготовки й навчання із подальшим бойовим злагодженням нових підрозділів.

Під час зустрічі Василь Гречин розповів про умови вступу до спецпідрозділу «Лють», де зазначив, що цей підрозділ поліції нового зразка і створений для відсічі збройної агресії росії проти нашої держави. Також зупинився на структурі, грошовій винагороді та завданнях й матеріально-технічному забезпеченні такого підрозділу. Основним критерієм відбору до спецпідрозділу є мотивація. Головне, щоб претендент хотів і був готовий до виконання бойових задач.

Представник Національної гвардії, полковник Олег Володимирович, детально розповів про історію створення таких формувань. Закликав долучатись до цих бригад та інформувати знайомих і бажаючих. Адже, основу бригад складають саме офіцери та солдати, які мають бойовий досвід і проявили себе якнайкраще на фронті. Тому кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

Усі, хто готовий звільняти наші території, можуть вступати до спеціальних бригад Національної поліції України, Державної прикордонної служби та Національної гвардії.

Разом до Перемоги!

Новини

Цікава знахідка гриба Трюфеля білого

На території НПП «Синевир» в Чорноріцькому природоохоронному науково-дослідному відділені, територія якого належить до заповідної зони, було виявлено плодові тіла гриба, які з ґрунту вирили дикі свині. За деякими систематичними ознаками, фахівці наукового відділу нацпарку прийшли до висновку, що це плодові тіла, які можуть належати до виду Трюфеля білого. Цей Трюфель – земляний гриб, регіонально рідкісний, […]

  • Без категорії

На 78-му році пішов із життя колишній директор НПП «Синевир» ЦЮБИК МИРОН МИХАЙЛОВИЧ

Сьогодні, 03 березня 2023 року, на 78-му році життя відійшов у засвіти чесний, поважний, добрий порадник і мудрий учитель, біолог, колишній директор Національного природного парку «Синевир», начальник Управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, один з провідних природоохоронців України Мирон Михайлович Цюбик. За роки роботи Мирон Михайлович відзначався високим професіоналізмом, компетентністю, надихав колег власними […]

  • Без категорії

3-го БЕРЕЗНЯ – Всесвітній день дикої природи

    Всесвітній день дикої природи – це свято, яке щорічно відзначається третього дня початку весни з метою збереження та охорони дикої природи. НПП «Синевир» не став винятком і також долучився до відзначення цього дня. З цього приводу здійснюються заходи, спрямовані на популяризацію і охорону дикої природи. Наприклад, сьогодні проводяться безкоштовні екскурсії по туристичним об’єктам […]

  • Без категорії