СПІВРОБІТНИКАМ НПП «СИНЕВИР» РОЗПОВІЛИ ПРО НОВОСТВОРЕНІ ВОЄНІЗОВАНЯ БРИГАДИ

   

   

Як відомо з середини січня в Україні проходить національна кампанія із формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Ці підрозділи складатимуться винятково із добровольців та вмотивованих патріотів України, котрі хочуть якнайшвидше звільнити нашу землю від ворога.

На Закарпатті, як і по всій території України, така програма працює ефективно і зараз продовжується набір до шести новостворених воєнізованих підрозділів, а саме: «Лють», «АЗОВ», «Червона калина», «Рубіж», «Кара-Даг», «Спартан».

У рамках цього, сьогодні за участю Голови Хустської районної державної адміністрації Віктора Сабадоша, заступника начальника відділення поліції №2 Хустського РУП Василя Гречина, відбулася робоча зустріч з керівництвом НПП «Синевир» та співробітниками природоохоронної установи.

Темою зустрічі стало інформування співробітників парку про вступ до воєнізованих бригад, проходження рекрутингової кампанії у Хустському районі та Закарпатті в цілому.

Очільник Хустського району Віктор Сабадош, розповів з якого часу на Закарпатті стартувала національна кампанія і яких успіхів вже досягнуто в наборі бажаючих служити. Наголосив на тому, що це не є мобілізація, а створення якісних резервів військовослужбовців для швидшої Перемоги та звільнення окупованих територій. Участь у наступальних операціях вони братимуть лише після інтенсивної підготовки й навчання із подальшим бойовим злагодженням нових підрозділів.

Під час зустрічі Василь Гречин розповів про умови вступу до спецпідрозділу «Лють», де зазначив, що цей підрозділ поліції нового зразка і створений для відсічі збройної агресії росії проти нашої держави. Також зупинився на структурі, грошовій винагороді та завданнях й матеріально-технічному забезпеченні такого підрозділу. Основним критерієм відбору до спецпідрозділу є мотивація. Головне, щоб претендент хотів і був готовий до виконання бойових задач.

Представник Національної гвардії, полковник Олег Володимирович, детально розповів про історію створення таких формувань. Закликав долучатись до цих бригад та інформувати знайомих і бажаючих. Адже, основу бригад складають саме офіцери та солдати, які мають бойовий досвід і проявили себе якнайкраще на фронті. Тому кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

Усі, хто готовий звільняти наші території, можуть вступати до спеціальних бригад Національної поліції України, Державної прикордонної служби та Національної гвардії.

Разом до Перемоги!

Новини

ОХОРОНА І ЗБЕРЕЖЕННЯ ВЕЛИКИХ ССАВЦІВ НА ТЕРИТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «СИНЕВИР»

Національний природний парк «Синевир» сприяє збереженню природних комплексів та об’єктів, що дозволяє сформувати  і зберегти цілісну гірську екосистему з регульованим природоохоронним режимом та створити  більш сприятливі умови для збереження рослинного і тваринного світу східних Карпат в цілому. В цьому контексті важливою є можливість збереження цінних природних лісових біотопів, а також різноманіття видів фауни, що їх […]

  • Без категорії

Легенда про хранительку пралісів

В НПП «Синевир» триває проєкт «Створення арт-об’єктів та фотолокацій на території Синевирської та Колочавської ОТГ», що включає облаштування чотирьох фотозон та трьох арт-об’єктів для розвитку туризму на території Синевирської і Колочавської громади та привернення уваги до цікавих локацій парку.  Ця ініціатива реалізовується завдяки співпраці ГО «Кришталеве джерело» з національним природним парком «Синевир». Кошти виділені проєктом […]

  • Без категорії

Характеристика Червонокнижних видів птахів, що є осілими на території НПП «Синевир».

Птахи (AVES) мають найбільший ареал поширення, що налічує близько 10 тисяч видів, їх можна зустріти від Північного полюсу до Антарктики у будь-яких природних умовах: лісах, степах, безводних пустелях, на океанічних островах, в тундрі, тайзі, а окремі види в Гімалайських горах на висоті понад 7000 метрів. У фауні України птахів нараховується майже 416 видів а на […]

  • Без категорії