Система безконтактних платежів на території НПП «Синевир» діє ефективно

У сучасному світі технології швидко розвиваються, забезпечуючи нам нові інструменти для спрощення повсякденних справ. Однією з таких інновацій є технологія оплати через QR-код .

Вже більше двох місяців як на території НПП «Синевир» запроваджено систему безконтактних платежів, яка представляє собою процес безготівкової оплати за надання туристичних послуг.

QR-код, що є абревіатурою від “Quick Response” (швидка відповідь), представляє собою двовимірний штрих-код, який можна зберегти у мобільному пристрої. Він містить інформацію про конкретну послугу, включаючи ціну і реквізити платежу. Користувачі можуть сканувати цей код за допомогою спеціальних програм або камер своїх смартфонів, що дозволяє їм миттєво здійснювати оплату без необхідності використання готівки або кредитних карток.

Цей метод став для туристів парку досить популярним, дозволяючи подорожнім миттєво, зручно і безпечно сплачувати за послуги, а для працівників парку – відмінним інструментом, який спростив процедуру оплати за відвідування тих чи інших місць відпочинку.

Сам механізм безготівкового розрахунку полягає в тому, що оплата за відвідування рекреаційних об’єктів природно-заповідного фонду туристами чи просто подорожуючими, здійснюється банківською карткою через Приват 24 або шляхом сканування QR-коду.

Ціни за проїзд чи піший вхід, а також QR-код, розміщено на стендах біля кожного входу чи в’їзду на бажану рекреаційну територію. Списання коштів з картки відбувається одразу і відвідувач отримує сповіщення про здійснену оплату.

Хочеться наголосити на переліку послуг за які здійснюються платежі – насамперед за проїзд та вхід на території визначених туристичних зон, куди входять послуги за представлені екскурсії, користування туалетами та місцями відпочинку, проїзд та стоянки автотранспорту тощо.

Не варто сюди відносити сплату за паркування автотранспорту на стоянці у підніжжі до озера Синевир, так як її територія належить до територіальної громади – Синевирської сільської ради і адміністрація парку відношення до них ніякого немає.

Оплата через систему безконтактних платежів ефективно сприяла швидкості та зручності процесу. Таким чином, всі учасники транзакції можуть бути впевнені в тому, що їхні гроші використовуються відповідно до запланованих цілей.

Зібрані кошти від сплати за вищеназвані послуги спрямовуються на відновлення рекреаційних зон відпочинку, відновлення та ремонт доріг, покращення інфраструктури місць відпочинку, а також на оплату працівників з якими укладено відповідні договори.

Переконані, що такий інноваційний метод сплати дозволяє залучати фінансування від громадськості швидко, зручно і прозоро, а саме головне – дозволяє уникнути непорозумінь, забезпечити точність фінансових транзакцій та підвищити довіру між учасниками.

 

Новини

ПРАЛІСИ ЄВРОПИ – ВСЕСВІТНЯ ПРИРОДНА СПАДЩИНА ЮНЕСКО

Букові праліси представляють повне серійне різноманіття, яке притаманне для Європи та мають достатній розмір, щоб підтримувати природні процеси розвитку, необхідні для забезпечення довгострокової екологічної життєздатності лісових екосистем в цілому. Вони довершують спектр букових лісів та додають останні суттєві за площею залишки букових пралісів Європи. Праліси репрезентують найбільш завершені й повні екологічні моделі, де відображено процеси, […]

  • Без категорії

Спільний проєкт ліцею і нацпарку до Міжнародного дня Землі «Що я можу зробити для майбутнього планети?»

Щороку 20 квітня жителі нашої планети відзначають Міжнародний день Землі. Це чудова нагода вкотре замислитися над проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об’єднатися заради благополуччя нашого подальшого існування на планеті. Учні початкової ланки Синевирського ліцею разом зі своїм вчителем також долучилися до відзначення Всесвітнього дня Землі. Зокрема, було проведено спільний […]

  • Без категорії

Микола ДЕРБАК: НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК – ЦЕ СИНЕРГІЯ ПРИРОДИ, ЛЮДИНИ, КУЛЬТУРИ

Микола Юрійович Дербак народився 28 листопада 1968 року у селі Колочава Mіжгірського району (нині – Хустський район). У 2002 році закінчив біологічний факультет УжНУ. Кандидат філософських наук. Заслужений природоохоронець України. Із 2010 року – директор Національного природного парку «Синевир». Завдяки його зусиллям у 2017 році майже 3 тисячі гектарів пралісів Нацпарку включені до списку Світової […]

  • Без категорії