Система безконтактних платежів на території НПП «Синевир» діє ефективно

У сучасному світі технології швидко розвиваються, забезпечуючи нам нові інструменти для спрощення повсякденних справ. Однією з таких інновацій є технологія оплати через QR-код .

Вже більше двох місяців як на території НПП «Синевир» запроваджено систему безконтактних платежів, яка представляє собою процес безготівкової оплати за надання туристичних послуг.

QR-код, що є абревіатурою від “Quick Response” (швидка відповідь), представляє собою двовимірний штрих-код, який можна зберегти у мобільному пристрої. Він містить інформацію про конкретну послугу, включаючи ціну і реквізити платежу. Користувачі можуть сканувати цей код за допомогою спеціальних програм або камер своїх смартфонів, що дозволяє їм миттєво здійснювати оплату без необхідності використання готівки або кредитних карток.

Цей метод став для туристів парку досить популярним, дозволяючи подорожнім миттєво, зручно і безпечно сплачувати за послуги, а для працівників парку – відмінним інструментом, який спростив процедуру оплати за відвідування тих чи інших місць відпочинку.

Сам механізм безготівкового розрахунку полягає в тому, що оплата за відвідування рекреаційних об’єктів природно-заповідного фонду туристами чи просто подорожуючими, здійснюється банківською карткою через Приват 24 або шляхом сканування QR-коду.

Ціни за проїзд чи піший вхід, а також QR-код, розміщено на стендах біля кожного входу чи в’їзду на бажану рекреаційну територію. Списання коштів з картки відбувається одразу і відвідувач отримує сповіщення про здійснену оплату.

Хочеться наголосити на переліку послуг за які здійснюються платежі – насамперед за проїзд та вхід на території визначених туристичних зон, куди входять послуги за представлені екскурсії, користування туалетами та місцями відпочинку, проїзд та стоянки автотранспорту тощо.

Не варто сюди відносити сплату за паркування автотранспорту на стоянці у підніжжі до озера Синевир, так як її територія належить до територіальної громади – Синевирської сільської ради і адміністрація парку відношення до них ніякого немає.

Оплата через систему безконтактних платежів ефективно сприяла швидкості та зручності процесу. Таким чином, всі учасники транзакції можуть бути впевнені в тому, що їхні гроші використовуються відповідно до запланованих цілей.

Зібрані кошти від сплати за вищеназвані послуги спрямовуються на відновлення рекреаційних зон відпочинку, відновлення та ремонт доріг, покращення інфраструктури місць відпочинку, а також на оплату працівників з якими укладено відповідні договори.

Переконані, що такий інноваційний метод сплати дозволяє залучати фінансування від громадськості швидко, зручно і прозоро, а саме головне – дозволяє уникнути непорозумінь, забезпечити точність фінансових транзакцій та підвищити довіру між учасниками.

 

Новини

ОХОРОНА І ЗБЕРЕЖЕННЯ ВЕЛИКИХ ССАВЦІВ НА ТЕРИТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «СИНЕВИР»

Національний природний парк «Синевир» сприяє збереженню природних комплексів та об’єктів, що дозволяє сформувати  і зберегти цілісну гірську екосистему з регульованим природоохоронним режимом та створити  більш сприятливі умови для збереження рослинного і тваринного світу східних Карпат в цілому. В цьому контексті важливою є можливість збереження цінних природних лісових біотопів, а також різноманіття видів фауни, що їх […]

  • Без категорії

Легенда про хранительку пралісів

В НПП «Синевир» триває проєкт «Створення арт-об’єктів та фотолокацій на території Синевирської та Колочавської ОТГ», що включає облаштування чотирьох фотозон та трьох арт-об’єктів для розвитку туризму на території Синевирської і Колочавської громади та привернення уваги до цікавих локацій парку.  Ця ініціатива реалізовується завдяки співпраці ГО «Кришталеве джерело» з національним природним парком «Синевир». Кошти виділені проєктом […]

  • Без категорії

Характеристика Червонокнижних видів птахів, що є осілими на території НПП «Синевир».

Птахи (AVES) мають найбільший ареал поширення, що налічує близько 10 тисяч видів, їх можна зустріти від Північного полюсу до Антарктики у будь-яких природних умовах: лісах, степах, безводних пустелях, на океанічних островах, в тундрі, тайзі, а окремі види в Гімалайських горах на висоті понад 7000 метрів. У фауні України птахів нараховується майже 416 видів а на […]

  • Без категорії