У НПП «СИНЕВИР» ПРОХОДИТЬ ВИСТАВКА «ВІЙНА У МЕТАЛІ. ВІЙНА ЯК ВОНА Є»

Цими вихідними до НПП «Синевир» завітали військові волонтери Богдан Колодницький, Валерій та Тетяна Поповичі з мобільною виставкою «Війна у металі. Війна як вона є».

Виставка проходить у суботу та неділю 29-30 липня у селі Синевирська Поляна на в’їзді до озера Синевир.

Волонтери привезли з собою різноманітну військову амуніцію, подаровані військовими трофеї, уламки ракет і снарядів та інші експонати, аби нагадати громадськості, що війна триває, й наші воїни, котрі щодня проливають кров і віддають своє життя за нашу свободу, потребують допомоги й підтримки.

Окремими експонатами виставки є світлини з бійцями з передової, а також стіна пам’яті загиблих героїв, серед яких військовослужбовці окремого стрілецького батальйону «Карпатська Січ» та 72 ОМБр імені Чорних Запорожців.

Метою виставки є збір коштів для потреб Збройних Сил України.

За словами родини Поповичів, ця мобільна виставка мандрує Україною ще з 2016 року. Ініціатором її створення і натхненником був закарпатець Віталій Бенчак (псевдо “Тур”), доброволець, боєць батальйону «Карпатська Січ», котрий героїчно загинув 01.10.2022 на Донеччині.

«Зігріти серця тих, хто героїчно стоїть на захисті нашої Батьківщини, а також зібрати кошти для наших військових – завдання, що стоїть перед нами сьогодні, – розповідає про виставку Богдан Колодницький. Ми хочемо показати свою повагу та підтримку тим, хто віддає все заради миру та свободи нашої країни».

«Зібрані кошти допоможуть придбати необхідне для бійців ЗСУ, поліпшити умови перебування на передовій, а також надати медичну допомогу тим, хто її потребує», – зазначає Тетяна Попович.

За декілька годин від моменту відкриття виставку вже встигло відвідати чимало небайдужих туристів, які охоче роздивляються виставлені експонати, та долучаються до благодійної акції.

«Перебуваючи тут за сотні кілометрів від фронту ми не повинні забувати, що наші воїни у цей момент захищають нашу країну не передовій, – прокоментував директор НПП «Синевир» Микола Дербак. Завдяки їхній відвазі і героїзму ми маємо можливість насолодитися тутешньою природою. Ця виставка – гарна нагода допомогти військовим, відвідуючи туристичні локації НПП «Синевир».

Новини

ОХОРОНА І ЗБЕРЕЖЕННЯ ВЕЛИКИХ ССАВЦІВ НА ТЕРИТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «СИНЕВИР»

Національний природний парк «Синевир» сприяє збереженню природних комплексів та об’єктів, що дозволяє сформувати  і зберегти цілісну гірську екосистему з регульованим природоохоронним режимом та створити  більш сприятливі умови для збереження рослинного і тваринного світу східних Карпат в цілому. В цьому контексті важливою є можливість збереження цінних природних лісових біотопів, а також різноманіття видів фауни, що їх […]

  • Без категорії

Легенда про хранительку пралісів

В НПП «Синевир» триває проєкт «Створення арт-об’єктів та фотолокацій на території Синевирської та Колочавської ОТГ», що включає облаштування чотирьох фотозон та трьох арт-об’єктів для розвитку туризму на території Синевирської і Колочавської громади та привернення уваги до цікавих локацій парку.  Ця ініціатива реалізовується завдяки співпраці ГО «Кришталеве джерело» з національним природним парком «Синевир». Кошти виділені проєктом […]

  • Без категорії

Характеристика Червонокнижних видів птахів, що є осілими на території НПП «Синевир».

Птахи (AVES) мають найбільший ареал поширення, що налічує близько 10 тисяч видів, їх можна зустріти від Північного полюсу до Антарктики у будь-яких природних умовах: лісах, степах, безводних пустелях, на океанічних островах, в тундрі, тайзі, а окремі види в Гімалайських горах на висоті понад 7000 метрів. У фауні України птахів нараховується майже 416 видів а на […]

  • Без категорії