У НПП «Синевир» триває планове навчання з питань охорони праці

 

Упродовж 04-07 квітня, у НПП «Синевир» проходить один із заходів, запланованих з метою дотримання безпечних та здорових умов праці – дистанційне онлайн-навчання із загальних питань охорони праці. Зустріч співробітників парку відбувається у дистанційному форматі з викладачами Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, а також представниками Держпраці.

Таке навчання та перевірку знань з питань охорони праці пройдуть усі начальники ПНДВ та їх помічники, керівники підпорядкованих відділів апарату, керівники основних виробничих та технічних служб, які безпосередньо пов’язані з організацією безпечного ведення робіт. Зараз проходить навчання близько 60 працівників природоохоронної установи.

У ході проходження загального курсу з охорони праці акцентовано увагу на таких основних питаннях як: працеохоронному законодавстві в Україні, розслідуванні нещасних випадків на виробництві, електробезпеці, організації забезпечення протипожежних заходів, психологічних аспектах у воєнний час та ін.

 

Також йшлося про дотримання техніки безпеки, проведення інструктажів з охорони праці. Зосереджено увагу питанням профілактики професійних захворювань та цивільного захисту тощо.

За підсумками онлайн-навчання усі його учасники складуть іспити на знання та засвоєння матеріальної частини з прочитаних лекцій. За результатом успішного складання іспиту, учасники навчання отримають іменні сертифікати, посвідчення, які підтверджуватимуть проходження відповідного навчання.

Впевнені, що проведений захід додасть працівникам парку знань щодо особистої безпеки і здоров’я під час виконання будь-яких робіт, допоможе виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, правила поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами колективного та індивідуального захисту.

Новини

ШЕСТИРІЧНИЙ ВЕДМІДЬ БАЛУ ПРИБУВ ІЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ДО СИНЕВИРА…

Саме з понеділка на вівторок до Реабілітаційного центру бурого ведмедя НПП «Синевир», доправлено із зоокутка хмельницького парку імені М.Чекмана шестирічного бурого ведмедя Балу. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Міндовкілля, місцевої влади та Центру реабілітації бурого ведмедя (РЦБВ) нацпарку. Нагадаємо, що за дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця були перевірені умови […]

  • Без категорії

Біологічні та екологічні особливості дрібних хижаків лісових екосистем родини MUSTELIDAE на території НПП «Синевир»

В лісових екосистемах Національного природного парку «Синевир» (440 – 1680 м.в.н.р.м.) найпоширенішими видами із родини Куницеві (Mustelidae Fischer, 1817), являються Куниця лісова (звичайна) (Martes martes Linnaeus, 1758); Куниця кам’яна (M. foina Erxleben, 1777); Горностай (Mustela erminea Linnaeus, 1758); Ласка (M. nivalis Linnacus, 1766); Тріх лісовий (темний) (M. [Putorius] putorius Linnaeus, 1758); Борсук (звичайний) лісовий (Meles […]

  • Без категорії

ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК: УНІКАЛЬНЕ ПРИСТАНОВИЩЕ ДЛЯ 30 ВЕДМЕДІВ

Ведмежі притулки стали місцем надії для численних тварин, які стали жертвами нелюдського утримання та знущань. Ці установи створені для того, щоб надати ведмедям безпечне місце, де вони можуть жити в природних умовах, отримуючи належну опіку та догляд від кваліфікованого персоналу. Один з найбільших ведмежих притулків в Україні розташований в Національному природному парку «Синевир», де ведмеді […]

  • Без категорії