У НПП «Синевир» триває планове навчання з питань охорони праці

 

Упродовж 04-07 квітня, у НПП «Синевир» проходить один із заходів, запланованих з метою дотримання безпечних та здорових умов праці – дистанційне онлайн-навчання із загальних питань охорони праці. Зустріч співробітників парку відбувається у дистанційному форматі з викладачами Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, а також представниками Держпраці.

Таке навчання та перевірку знань з питань охорони праці пройдуть усі начальники ПНДВ та їх помічники, керівники підпорядкованих відділів апарату, керівники основних виробничих та технічних служб, які безпосередньо пов’язані з організацією безпечного ведення робіт. Зараз проходить навчання близько 60 працівників природоохоронної установи.

У ході проходження загального курсу з охорони праці акцентовано увагу на таких основних питаннях як: працеохоронному законодавстві в Україні, розслідуванні нещасних випадків на виробництві, електробезпеці, організації забезпечення протипожежних заходів, психологічних аспектах у воєнний час та ін.

 

Також йшлося про дотримання техніки безпеки, проведення інструктажів з охорони праці. Зосереджено увагу питанням профілактики професійних захворювань та цивільного захисту тощо.

За підсумками онлайн-навчання усі його учасники складуть іспити на знання та засвоєння матеріальної частини з прочитаних лекцій. За результатом успішного складання іспиту, учасники навчання отримають іменні сертифікати, посвідчення, які підтверджуватимуть проходження відповідного навчання.

Впевнені, що проведений захід додасть працівникам парку знань щодо особистої безпеки і здоров’я під час виконання будь-яких робіт, допоможе виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, правила поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами колективного та індивідуального захисту.

Новини

40-РІЧЧЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СКУЛЬПТУРИ «СИНЬ І ВИР» НА ОЗЕРІ СИНЕВИР

Цього року, Національний природний парк “Синевир” відзначає важливу подію – 40-річчя встановлення знаменитої статуї «Синь і Вир», яка стала одним із символів верховинського мальовничого куточка Карпат. Озеро Синевир, одно із семи чудес України, є однією із головних туристичних атракцій Закарпаття. Його часто називають “Морським оком”, яке оточують вікові смереки і розташоване на висоті 989 метрів […]

  • Без категорії

ВРУЧЕННЯ ГРАМОТ ТА ПОДЯК ПРАЦІВНИКАМ НПП “СИНЕВИР”

Щороку, влітку, у НПП “Синевир” відзначають День працівників природоохоронної заповідної справи. Це свято покликане вшанувати тих, хто щоденно працює задля збереження природних багатств та біорізноманіття нашого краю. Цього року захід набув особливого значення завдяки врученню грамот та подяк від голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктора Микити, голови обласної ради Романа Сарая, а також директора парку […]

  • Без категорії

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Вітаю вас з Днем працівників природно-заповідної справи! Це свято є символом нашої відданості та праці на благо збереження природного багатства рідної країни. Цей день є чудовою нагодою висловити щиру вдячність за вашу плідну працю у розвитку та збереженні природних скарбів нашого парку. Щодня ви докладаєте максимум зусиль для охорони унікальних екосистем і ваша відданість, професіоналізм […]

  • Без категорії