У НПП «Синевир» триває планове навчання з питань охорони праці

 

Упродовж 04-07 квітня, у НПП «Синевир» проходить один із заходів, запланованих з метою дотримання безпечних та здорових умов праці – дистанційне онлайн-навчання із загальних питань охорони праці. Зустріч співробітників парку відбувається у дистанційному форматі з викладачами Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, а також представниками Держпраці.

Таке навчання та перевірку знань з питань охорони праці пройдуть усі начальники ПНДВ та їх помічники, керівники підпорядкованих відділів апарату, керівники основних виробничих та технічних служб, які безпосередньо пов’язані з організацією безпечного ведення робіт. Зараз проходить навчання близько 60 працівників природоохоронної установи.

У ході проходження загального курсу з охорони праці акцентовано увагу на таких основних питаннях як: працеохоронному законодавстві в Україні, розслідуванні нещасних випадків на виробництві, електробезпеці, організації забезпечення протипожежних заходів, психологічних аспектах у воєнний час та ін.

 

Також йшлося про дотримання техніки безпеки, проведення інструктажів з охорони праці. Зосереджено увагу питанням профілактики професійних захворювань та цивільного захисту тощо.

За підсумками онлайн-навчання усі його учасники складуть іспити на знання та засвоєння матеріальної частини з прочитаних лекцій. За результатом успішного складання іспиту, учасники навчання отримають іменні сертифікати, посвідчення, які підтверджуватимуть проходження відповідного навчання.

Впевнені, що проведений захід додасть працівникам парку знань щодо особистої безпеки і здоров’я під час виконання будь-яких робіт, допоможе виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, правила поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами колективного та індивідуального захисту.

Новини

Вирощування екочаїв в НПП “Синевир”

  В 2023 році працівники наукового відділу НПП «Синевир»  продовжують роботи по вирощуванню екочаїв на стаціонарній плантації. В цьому році екочаї почали сходити в третій декаді квітня місяця, досить нерівномірно, оскільки весна була досить холодною. Проте, ми маємо надію на хороший урожай!

  • Без категорії

Пташиний дивограй. Міграція птахів

«У рослин і тварин немає адвокатів, їм нема куди писати і скаржитися, за них нікому заступитися, окрім нас, людей,  котрі разом з ними заселяють цю планету»  Дж. Даррел Сумно, але факт: нині ми опинилися в стані екологічної кризи, яка загрожує всій нашій планеті. І щоб вийти з неї, щоб не допустити можливої катастрофи, потрібні негайні […]

  • Без категорії

Вишиванка – це любов! Вишивати – оберігати, вірити, чекати.

Вишивати – це оберігати. Існує велика кількість традицій та обрядів, у яких вишита сорочка виконує роль оберега. Та найбільше сакралізували вишиванку сучасні українці. Сотні майстрів та майстринь вишивки по всій Україні вишивають сорочки захисникам з лобов’ю і надією, що вишиванки захистять наших воїнів від ворожих куль. А військові одягають їх як духовну броню.          Вишивати […]

  • Без категорії