У НПП «Синевир» відбулося навчання працівників СДО

За дорученням Міндовкілля в НПП «Синевир» відбулося навчання з працівниками служби державної охорони, яке сприятиме підвищенню ефективності роботи під час несення служби.

Навчання включало ознайомлення із Законами України, Постановами КМУ щодо природно-заповідного фонду України, служби державної охорони ПЗФ України тощо. З ними їх ознайомив головний природознавець нацпарку Василь Шишига.

Під час проведення навчання, Василь Вікторович зосередив основну увагу працівників служби державної охорони на дотриманні вимог законодавства і відомчих нормативних документів під час складання протоколів адміністративного правопорушення та їх належне оформлення.

Детально з інструкціями з оформлення матеріалів про адміністративне правопорушення та спеціальними таксами для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд ознайомив присутніх начальник відділу охорони ПЗФ Василь Субота.

Начальник відділу юридичного та кадрового забезпечення Василь Росада ознайомив з Кодексом адміністративного судочинства України, розповів про види правопорушень, порядок складання протоколів, порядок обліку зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави та подальше володіння і розпорядження ним тощо.

З положенням Постанови КМУ про застосування вогнепальної зброї ознайомив працівників СДО провідний інженер відділу охорони ПЗФ Василь Барна. Він сконцентрував увагу на основних вимогах Постанови та вкотре нагадав присутнім про правила зберігання та використання довіреної їм зброї, а саме в яких випадках доцільно її застосовувати, які важливі аспекти слід враховувати, зважившись на такі чи інші рішення.

Про важливість посиленої охорони рослинного і тваринного світу нацпарку розповів заступник директора з НДР Юрій Тюх. Він звернув увагу на червонокнижні види рослин і тварин, які дії варто застосовувати при виявленні правопорушень, спричинених пошкодженнями, самовільними вирубками, браконьєрством тощо.

За результатом освоєння азів проведеного навчання, працівники СДО складатимуть заліковий іспит. В установі сподіваються, що отримані знання стануть в нагоді і покращать ефективність роботи працівників служби державної охорони.

Новини

Виготовлення «окопних свічок» для потреб фронту

    З початком повномасштабних бойових дій на території України зі сторони вторгнення агресора РФ, небайдужі громадяни докладають багато зусиль щоб підтримати воїнів-захисників на передових позиціях. Національний природний парк «Синевир» вкотре не залишається осторонь та всіляко допомагає ЗСУ. Зокрема з настанням більш суворих погодних умов та зниженням температури на сході України, зараз є актуальним для […]

  • Новини установи

Руслан Стрілець з робочим візитом відвідав нацпарки сходу України

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець разом із головою Державного агентства лісових ресурсів України Юрієм Болоховцем з робочим візитом відвідали національні природні парки сходу України. У робочій поїздці взяли участь представники Міндовкілля – радник Міністра Тетяна Тимочко, директор Департаменту природно-заповідного фонду та біорізноманіття Едуард Арустамян, а також керівники підпорядкованих відомств та установ. […]

  • Без категорії

Підписали договір про співпрацю

Нещодавно до Національного природнього парку «Синевир» з робочим візитом завітав науковий співробітник інституту бджільництва ім. П.І. Прокоповича – Віктор  Папп. За результатом цієї зустрічі було узгоджено та підписано договір про співпрацю між НПП «Синевир» та інститутом бджільництва  ім. П. І. Прокоповича. Договір укладено з метою співробітництва в природоохоронній та науковій сферах відповідно до Закону України […]

  • Новини установи