У НПП «Синевир» відбулись практичні навчання

Інноваційні підходи до організації процесу роботи сьогодні, у час війни, стають особливо важливими для України. Саме завдяки новим рішенням, що передбачають діджиталізацію та її прояви у формах змішаного та гібридного навчання, освіта стає доступною для слухачів із найрізноманітнішими потребами, зокрема лісівниками. Водночас нові методики навчання є корисними і для працівників ПЗФ, адже дозволяють ділитися своїм досвідом та даними у більш зручний спосіб. Саме на побудову таких рішень націлена Співпраця із ФЗТ (Франкфуртське зоологічне товариство), а зокрема робота із програмним забезпеченням SMART.

Сьогодні, 28 червня, проведено організаційну зустріч-навчання, яка передбачала обговорення плану дій із проведення моніторингу ссавців у літній період SMART, націленого на  впровадження кращих практик європейського досвіду в організації роботи фотопасток, орієнтованого на потреби установи. Учасник зустрічі, Польовий технік із моніторингу навколишнього середовища – Української Карпатської Програми ФЗТ –  Роман Лазарович, зазначає: “Наша країна, як ніколи раніше, потребує інноваційних рішень, а за роки пандемії та війни ми неодноразово довели, що вміємо і можемо їх впроваджувати. Тож ми прагнемо зробити зараз все, аби якісні знання можна було здобувати з використанням найсучасніших зручних практик та сервісів, зокрема  SMART-навчання”.

Дана модель програми SMART дозволить працівникам парку, використовуючи цифрові технології та виходячи з індивідуальних можливостей, розвивати свої навички у роботі з ними. Також вона допоможе самостійно оцінювати власні досягнення, збільшить мотивацію до самоконтролю та полегшить процес роботи. Додатково модель створить можливості полегшення шляху отримання якісних фото із віддалених точок парку.

Важливим елементом активності у проєкті є посилення взаємодії всіх зацікавлених сторін (роботодавців, звичайного працівника) для створення гнучкого механізму адаптації результатів навчання до змін у сучасних технологіях.

Констатуємо, що НПП «Синевир» став частинкою масштабного й затребуваного проєкту, націленого на  підвищення ефективності роботи у ХХІ столітті, яке повне нових викликів та несподіванок.

 

Новини

ПІДБИТО ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ НПП «СИНЕВИР» ЗА 2024 РІК

Науково-технічна рада Національного природного парку “Синевир” стала важливою подією для обговорення досягнень та перспектив розвитку природоохоронної діяльності гірського краю. Відкриття засідання ознаменувалося доповіддю директора парку — Миколи Дербака, яка привернула значну увагу присутніх. Микола Дербак розпочав свій виступ із привітання колег та запрошених з нагоди Дня заснування Національного природного парку «Синевир» – 36 років невтомної […]

  • Без категорії

«Джипінг» у природно-заповідному фонді відтепер заборонено

Верховна Рада України схвалила у другому читанні проєкт Закону № 11024 «Про внесення змін до Закону України “Про природно-заповідний фонд України» щодо забезпечення збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду». Народні депутати віддали 246 голосів «За». Заборона «джипінгу» – без перебільшення нова сторінка нашого природоохоронного менеджменту. Шлях до прийняття цього Закону офіційно стартував після запуску петиції […]

  • Без категорії

ШАНОВНІ КРАЯНИ, ДОРОГІ КОЛЕГИ!

У цей непростий для нас рік, коли наша країна героїчно боронить свою свободу, щиро вітаю кожного з Вас із світлим святом Різдва Христового та прийдешнім Новим роком! Рік, що минає, був сповнений багатьма викликами, але завдячуючи нашим воїнам, їх мужності та героїчним подвигам, разом ми вистояли, зміцнили нашу згуртованість і наполегливо працювали і продовжуємо це […]

  • Без категорії