У НПП «Синевир» відбулись практичні навчання

Інноваційні підходи до організації процесу роботи сьогодні, у час війни, стають особливо важливими для України. Саме завдяки новим рішенням, що передбачають діджиталізацію та її прояви у формах змішаного та гібридного навчання, освіта стає доступною для слухачів із найрізноманітнішими потребами, зокрема лісівниками. Водночас нові методики навчання є корисними і для працівників ПЗФ, адже дозволяють ділитися своїм досвідом та даними у більш зручний спосіб. Саме на побудову таких рішень націлена Співпраця із ФЗТ (Франкфуртське зоологічне товариство), а зокрема робота із програмним забезпеченням SMART.

Сьогодні, 28 червня, проведено організаційну зустріч-навчання, яка передбачала обговорення плану дій із проведення моніторингу ссавців у літній період SMART, націленого на  впровадження кращих практик європейського досвіду в організації роботи фотопасток, орієнтованого на потреби установи. Учасник зустрічі, Польовий технік із моніторингу навколишнього середовища – Української Карпатської Програми ФЗТ –  Роман Лазарович, зазначає: “Наша країна, як ніколи раніше, потребує інноваційних рішень, а за роки пандемії та війни ми неодноразово довели, що вміємо і можемо їх впроваджувати. Тож ми прагнемо зробити зараз все, аби якісні знання можна було здобувати з використанням найсучасніших зручних практик та сервісів, зокрема  SMART-навчання”.

Дана модель програми SMART дозволить працівникам парку, використовуючи цифрові технології та виходячи з індивідуальних можливостей, розвивати свої навички у роботі з ними. Також вона допоможе самостійно оцінювати власні досягнення, збільшить мотивацію до самоконтролю та полегшить процес роботи. Додатково модель створить можливості полегшення шляху отримання якісних фото із віддалених точок парку.

Важливим елементом активності у проєкті є посилення взаємодії всіх зацікавлених сторін (роботодавців, звичайного працівника) для створення гнучкого механізму адаптації результатів навчання до змін у сучасних технологіях.

Констатуємо, що НПП «Синевир» став частинкою масштабного й затребуваного проєкту, націленого на  підвищення ефективності роботи у ХХІ столітті, яке повне нових викликів та несподіванок.

 

Новини

ПРОВЕДЕНО НАУКОВО-ДОСЛІДНІ РОБОТИ

31 травня 2024 року на озері Синевир виконувались науково-дослідні роботи, де взяли участь декан географічного факультету УжНУ, к.т.н. доцент кафедри геодезії землеустрою та геоінформатики Іван Калинич, заступник декана викладач кафедри геодезії, землеустрою та геоінформатики Вадим Луцьо, та студент по спеціальності «Геодезія та землеустрій» Емільян Бабинець. Від НПП «Синевир» у виконанні робіт взяв участь начальник наукового […]

  • Без категорії

ОПТИМІЗАЦІЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ НПП «СИНЕВИР»

Завершується розроблення третього «Проекту організації території Національного природного парку «Синевир», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів» в рамках виконання Українсько-Карпатської програми за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Україна-Німеччина), який розпочато у 2023 році. У розроблення даного проекту включаються  виконання комплексу робіт, щодо охорони і збереження природних екосистем та їх загального видового […]

  • Без категорії

НПП “СИНЕВИР” ПРОВОДИТЬ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ПАРКУ

Національний природний парк “Синевир» активно здійснює будівельні роботи для покращення інфраструктури парку. Ці заходи спрямовані на підвищення комфорту та безпеки відвідувачів, а також на збереження унікальних природних ресурсів. Однією з головних задач є ремонт проїзних мостів через річки та потічки. Ці мости є критично важливими для забезпечення доступу до різних частин парку, як для відвідувачів […]

  • Без категорії