У НПП «Синевир» відбулись практичні навчання

Інноваційні підходи до організації процесу роботи сьогодні, у час війни, стають особливо важливими для України. Саме завдяки новим рішенням, що передбачають діджиталізацію та її прояви у формах змішаного та гібридного навчання, освіта стає доступною для слухачів із найрізноманітнішими потребами, зокрема лісівниками. Водночас нові методики навчання є корисними і для працівників ПЗФ, адже дозволяють ділитися своїм досвідом та даними у більш зручний спосіб. Саме на побудову таких рішень націлена Співпраця із ФЗТ (Франкфуртське зоологічне товариство), а зокрема робота із програмним забезпеченням SMART.

Сьогодні, 28 червня, проведено організаційну зустріч-навчання, яка передбачала обговорення плану дій із проведення моніторингу ссавців у літній період SMART, націленого на  впровадження кращих практик європейського досвіду в організації роботи фотопасток, орієнтованого на потреби установи. Учасник зустрічі, Польовий технік із моніторингу навколишнього середовища – Української Карпатської Програми ФЗТ –  Роман Лазарович, зазначає: “Наша країна, як ніколи раніше, потребує інноваційних рішень, а за роки пандемії та війни ми неодноразово довели, що вміємо і можемо їх впроваджувати. Тож ми прагнемо зробити зараз все, аби якісні знання можна було здобувати з використанням найсучасніших зручних практик та сервісів, зокрема  SMART-навчання”.

Дана модель програми SMART дозволить працівникам парку, використовуючи цифрові технології та виходячи з індивідуальних можливостей, розвивати свої навички у роботі з ними. Також вона допоможе самостійно оцінювати власні досягнення, збільшить мотивацію до самоконтролю та полегшить процес роботи. Додатково модель створить можливості полегшення шляху отримання якісних фото із віддалених точок парку.

Важливим елементом активності у проєкті є посилення взаємодії всіх зацікавлених сторін (роботодавців, звичайного працівника) для створення гнучкого механізму адаптації результатів навчання до змін у сучасних технологіях.

Констатуємо, що НПП «Синевир» став частинкою масштабного й затребуваного проєкту, націленого на  підвищення ефективності роботи у ХХІ столітті, яке повне нових викликів та несподіванок.

 

Новини

ДІТИ УЖГОРОДЩИНИ ВРЯТУВАЛИ БОРИВІТРА ЗВИЧАЙНОГО

Історія небайдужості Нещодавній випадок на Закарпатті вкотре доводить, що турбота про природу починається з малих вчинків та великих сердець. Діти Ужгородщини, виявивши пораненого птаха поблизу залізничного полотна в районі села Розівка, не залишилися байдужими та звернулися по допомогу до представника державного екологічного нагляду (контролю) лісів та рослинного світу – державного інспектора з охорони навколишнього природного […]

  • Без категорії

ЛІТНЄ ФЛОРИСТЕ РОЗМАЇТТЯ НПП «СИНЕВИР»

Рослинний світ національного природного парку «Синевир» різноманітний та неповторний. На його території нараховується понад 950 видів судинних рослин. Це разом взяті дерева, кущі і чагарники. Самий цікавий період у житті рослин це цвітіння, яке привертає до себе велику увагу людей, а особливо науковців. Різноманітність форм, багатство фарб та ароматів зробили квіти важливим атрибутом людського буття. […]

  • Без категорії

У НПП «СИНЕВИР» РОЗПОЧАВСЯ СЕЗОН ПОЛЬОВИХ НАУКОВИХ ПРАКТИК

Національний природний парк «Синевир», традиційно відкриває свої двері для студентів природничих факультетів українських вищих навчальних закладів. Цього року сезон польових наукових практик розпочався з візиту студентів 1-2 курсів географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Молоді дослідники прибули під керівництвом досвідчених наставників – доцента, кандидата географічних наук Мирослава Проскурняка та доцента, кандидата географічних наук […]

  • Без категорії