У НПП «Синевир» відбулись практичні навчання

Інноваційні підходи до організації процесу роботи сьогодні, у час війни, стають особливо важливими для України. Саме завдяки новим рішенням, що передбачають діджиталізацію та її прояви у формах змішаного та гібридного навчання, освіта стає доступною для слухачів із найрізноманітнішими потребами, зокрема лісівниками. Водночас нові методики навчання є корисними і для працівників ПЗФ, адже дозволяють ділитися своїм досвідом та даними у більш зручний спосіб. Саме на побудову таких рішень націлена Співпраця із ФЗТ (Франкфуртське зоологічне товариство), а зокрема робота із програмним забезпеченням SMART.

Сьогодні, 28 червня, проведено організаційну зустріч-навчання, яка передбачала обговорення плану дій із проведення моніторингу ссавців у літній період SMART, націленого на  впровадження кращих практик європейського досвіду в організації роботи фотопасток, орієнтованого на потреби установи. Учасник зустрічі, Польовий технік із моніторингу навколишнього середовища – Української Карпатської Програми ФЗТ –  Роман Лазарович, зазначає: “Наша країна, як ніколи раніше, потребує інноваційних рішень, а за роки пандемії та війни ми неодноразово довели, що вміємо і можемо їх впроваджувати. Тож ми прагнемо зробити зараз все, аби якісні знання можна було здобувати з використанням найсучасніших зручних практик та сервісів, зокрема  SMART-навчання”.

Дана модель програми SMART дозволить працівникам парку, використовуючи цифрові технології та виходячи з індивідуальних можливостей, розвивати свої навички у роботі з ними. Також вона допоможе самостійно оцінювати власні досягнення, збільшить мотивацію до самоконтролю та полегшить процес роботи. Додатково модель створить можливості полегшення шляху отримання якісних фото із віддалених точок парку.

Важливим елементом активності у проєкті є посилення взаємодії всіх зацікавлених сторін (роботодавців, звичайного працівника) для створення гнучкого механізму адаптації результатів навчання до змін у сучасних технологіях.

Констатуємо, що НПП «Синевир» став частинкою масштабного й затребуваного проєкту, націленого на  підвищення ефективності роботи у ХХІ столітті, яке повне нових викликів та несподіванок.

 

Новини

ПРОВЕДЕНО ВЕСНЯНУ ТОЛОКУ

З настанням весни працівники Національного природного парку “Синевир” традиційно долучилися до прибирання територій, щоб навести лад після зими. Цього року акція з прибирання стала ще масштабнішою, оскільки кожне природоохоронне науково-дослідне відділення, а також співробітники реабілітаційних центрів та центрального апарату парку провели роботи на своїх закріплених територіях. Головною метою толоки стало очищення територій від сміття, сухого […]

  • Без категорії

РОБОЧИЙ ВІЗИТ МІНІСТРА ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ СВІТЛАНИ ГРИНЧУК ДО НПП «СИНЕВИР»

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Світлана Гринчук здійснила робочий візит до Національного природного парку “Синевир”, де провела нараду з керівниками національних парків і заповідників Карпатського регіону. У нараді також взяли участь – Народний депутат Верховної Ради України Михайло Лаба, заступник міністра із питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Власенко, директор департаменту […]

  • Без категорії

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІСУ

Щороку 21 березня світ відзначає Міжнародний день лісів — свято, що нагадує про надзвичайну важливість лісових екосистем для життя на Землі. Ліси — це легені планети, вони очищують повітря, регулюють клімат, забезпечують біорізноманіття та є домівкою для багатьох видів тварин і рослин. Національний природний парк “Синевир” — один із найцінніших природних скарбів України. Його лісові […]

  • Без категорії