ВЕСЕЛА КОЛЯДА СЕРЕД КАРПАТСЬКИХ ВЕРШИН

Різдвяно-новорічні свята – це час, коли серця наповнюються бажаннями і теплом, а атмосфера наповнюється чарівністю. І що може бути кращим, ніж коляда в обіймах природи?

Саме до Національного природного парку «Синевир», який поглиблений у зимову красу, нині здійснили свій візит колядники Синевирської громади Спасо-Преображенського храму села Свобода, які своїм Різдвяним виступом продемонстрували особливе святкове дійство, даруючи душевне тепло та магію свят.

Вони були веселі та милозвучні, святково вбрані в яскраві костюми, прикрашені різдвяними прикрасами, що і додало особливий шарм цьому Різдвяно-новорічному заходу.

Колядники виголосили старовинні різдвяні пісні та віншування, які з давніх-давен передавалися від покоління до покоління. Унікальний і веселий спів колядок, ніби прокидав природу від зимового сну та робив серця працівників парку теплішими, створюючи велику родину святкового настрою.

Їхній візит у природний парк, черговий раз став подарунком для всіх. Святкові звуки, щирі побажання та радість, надихали на нові досягнення та здійснення задуманих бажань.

За гарні привітання та голосну коляду, директор парку Микола Дербак разом із своїм колективом апарату, щиро віддячили дзвінкоголосих колядників.

Христос рождається!

Славімо його!

Новини

ПРОВЕДЕНО НАУКОВО-ДОСЛІДНІ РОБОТИ

31 травня 2024 року на озері Синевир виконувались науково-дослідні роботи, де взяли участь декан географічного факультету УжНУ, к.т.н. доцент кафедри геодезії землеустрою та геоінформатики Іван Калинич, заступник декана викладач кафедри геодезії, землеустрою та геоінформатики Вадим Луцьо, та студент по спеціальності «Геодезія та землеустрій» Емільян Бабинець. Від НПП «Синевир» у виконанні робіт взяв участь начальник наукового […]

  • Без категорії

ОПТИМІЗАЦІЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ НПП «СИНЕВИР»

Завершується розроблення третього «Проекту організації території Національного природного парку «Синевир», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів» в рамках виконання Українсько-Карпатської програми за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Україна-Німеччина), який розпочато у 2023 році. У розроблення даного проекту включаються  виконання комплексу робіт, щодо охорони і збереження природних екосистем та їх загального видового […]

  • Без категорії

НПП “СИНЕВИР” ПРОВОДИТЬ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ПАРКУ

Національний природний парк “Синевир» активно здійснює будівельні роботи для покращення інфраструктури парку. Ці заходи спрямовані на підвищення комфорту та безпеки відвідувачів, а також на збереження унікальних природних ресурсів. Однією з головних задач є ремонт проїзних мостів через річки та потічки. Ці мости є критично важливими для забезпечення доступу до різних частин парку, як для відвідувачів […]

  • Без категорії