ВЕСЕЛА КОЛЯДА СЕРЕД КАРПАТСЬКИХ ВЕРШИН

Різдвяно-новорічні свята – це час, коли серця наповнюються бажаннями і теплом, а атмосфера наповнюється чарівністю. І що може бути кращим, ніж коляда в обіймах природи?

Саме до Національного природного парку «Синевир», який поглиблений у зимову красу, нині здійснили свій візит колядники Синевирської громади Спасо-Преображенського храму села Свобода, які своїм Різдвяним виступом продемонстрували особливе святкове дійство, даруючи душевне тепло та магію свят.

Вони були веселі та милозвучні, святково вбрані в яскраві костюми, прикрашені різдвяними прикрасами, що і додало особливий шарм цьому Різдвяно-новорічному заходу.

Колядники виголосили старовинні різдвяні пісні та віншування, які з давніх-давен передавалися від покоління до покоління. Унікальний і веселий спів колядок, ніби прокидав природу від зимового сну та робив серця працівників парку теплішими, створюючи велику родину святкового настрою.

Їхній візит у природний парк, черговий раз став подарунком для всіх. Святкові звуки, щирі побажання та радість, надихали на нові досягнення та здійснення задуманих бажань.

За гарні привітання та голосну коляду, директор парку Микола Дербак разом із своїм колективом апарату, щиро віддячили дзвінкоголосих колядників.

Христос рождається!

Славімо його!

Новини

ВЕСНЯНЕ ПРОБУДЖЕННЯ У ВЕДМЕЖОМУ ПРИТУЛКУ

Із приходом весни, перших проблисків сонячного проміння зимовий сон ведмедів завершується, вони виходять зі своїх укриттів і Реабілітаційний центр бурого ведмедя Національного природного парку «Синевир» знов і знов кількісно збільшується цими прекрасними клишоногими тваринами. Саме тут, ці велетні знаходять пристановище впродовж круглого року, а під час холодних місяців інколи впадають у зимовий сон. Нагадаємо, що […]

  • Без категорії

РЕЙДОВІ ГРУПИ ПОЧАЛИ ДІЯТИ

На виконання вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про Червону книгу України», «Про природно-заповідний фонд України» та з метою збереження підчас вегетаційного періоду ранньовесняної флори таких Червонокнижних видів, як: Шафран Гейфелів, підсніжник звичайний, нарцис вузьколистий, білоцвіт весняний, білоцвіт літній, НПП «Синевир» щорічно забезпечує захист цієї важливої складової екосистеми, у зв’язку […]

  • Без категорії

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ!

Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні! Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово “Воля”. І нехай цей прапор і надалі гордо майорить поміж прапорів європейських держав як символ країни, що обрала демократичний шлях розвитку! Війна розпочалася […]

  • Без категорії