ВІДБУЛАСЬ РАДІСНА ЗУСТРІЧ ШКОЛЯРИКІВ ІЗ ВЕДМЕДЯМИ

Із приходом теплих днів весни, вчителі початкових класів Синевирського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів – Наталія Гаштур та Мар’яна Печкан, продовжують вчити дітей бачити красу навколишнього світу та знайомити їх із рослинним й тваринним світом НПП «Синевир».

Цього разу за участю екскурсоводів відділу еколого-освітньої роботи парку,  для 17 школяриків організовано безкоштовну екскурсію та проведено з ними екологічну вікторину на знання рослин і тварин, що зростають та знаходяться на території нашого краю.

Метою проведення таких заходів є виховання позитивного ставлення до Богом даної природи, розвивати у діток любов, уважність, спостережливість, логічне мислення.

У реабілітаційному центрі школярики мали можливість на власні очі побачити найбільших хижаків України, спостерігати за їх поведінкою та дізнатися багато інформації про їх життя та перебування у притулку.

Малеча була у захваті від побачених по той бік огорожі ведмедів. Всі вони перебували у піднесеному настрої, отримали багато позитивних емоцій та вражень, які залишаться із ними на усе життя.

Також під час екскурсії, школярики відвідали зелений клас, в якому екскурсоводи наочно продемонстрували ілюстровані стенди на яких зображено флору і фауну нацпарку, яка занесена до Червоної книги України. Із захопленням слухали розповіді вчителів та завзято відповідали на запитання.

На завершення екскурсії емоції малечі розділили й організатори екскурсії, які вручили всім діткам листи-подяки за їхню сумлінність, знання про тваринний і рослинний світ гірського краю.

Такі екскурсії підтримують інтерес учнів до навчання, до пізнання навколишнього світу та бережливого ставлення до нього.

Враження, отримане від природи в дитинстві, запам’ятовується назавжди.

Новини

ВЕСНЯНЕ ПРОБУДЖЕННЯ У ВЕДМЕЖОМУ ПРИТУЛКУ

Із приходом весни, перших проблисків сонячного проміння зимовий сон ведмедів завершується, вони виходять зі своїх укриттів і Реабілітаційний центр бурого ведмедя Національного природного парку «Синевир» знов і знов кількісно збільшується цими прекрасними клишоногими тваринами. Саме тут, ці велетні знаходять пристановище впродовж круглого року, а під час холодних місяців інколи впадають у зимовий сон. Нагадаємо, що […]

  • Без категорії

РЕЙДОВІ ГРУПИ ПОЧАЛИ ДІЯТИ

На виконання вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про Червону книгу України», «Про природно-заповідний фонд України» та з метою збереження підчас вегетаційного періоду ранньовесняної флори таких Червонокнижних видів, як: Шафран Гейфелів, підсніжник звичайний, нарцис вузьколистий, білоцвіт весняний, білоцвіт літній, НПП «Синевир» щорічно забезпечує захист цієї важливої складової екосистеми, у зв’язку […]

  • Без категорії

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ!

Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні! Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово “Воля”. І нехай цей прапор і надалі гордо майорить поміж прапорів європейських держав як символ країни, що обрала демократичний шлях розвитку! Війна розпочалася […]

  • Без категорії