ВІДБУЛАСЬ РАДІСНА ЗУСТРІЧ ШКОЛЯРИКІВ ІЗ ВЕДМЕДЯМИ

Із приходом теплих днів весни, вчителі початкових класів Синевирського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів – Наталія Гаштур та Мар’яна Печкан, продовжують вчити дітей бачити красу навколишнього світу та знайомити їх із рослинним й тваринним світом НПП «Синевир».

Цього разу за участю екскурсоводів відділу еколого-освітньої роботи парку,  для 17 школяриків організовано безкоштовну екскурсію та проведено з ними екологічну вікторину на знання рослин і тварин, що зростають та знаходяться на території нашого краю.

Метою проведення таких заходів є виховання позитивного ставлення до Богом даної природи, розвивати у діток любов, уважність, спостережливість, логічне мислення.

У реабілітаційному центрі школярики мали можливість на власні очі побачити найбільших хижаків України, спостерігати за їх поведінкою та дізнатися багато інформації про їх життя та перебування у притулку.

Малеча була у захваті від побачених по той бік огорожі ведмедів. Всі вони перебували у піднесеному настрої, отримали багато позитивних емоцій та вражень, які залишаться із ними на усе життя.

Також під час екскурсії, школярики відвідали зелений клас, в якому екскурсоводи наочно продемонстрували ілюстровані стенди на яких зображено флору і фауну нацпарку, яка занесена до Червоної книги України. Із захопленням слухали розповіді вчителів та завзято відповідали на запитання.

На завершення екскурсії емоції малечі розділили й організатори екскурсії, які вручили всім діткам листи-подяки за їхню сумлінність, знання про тваринний і рослинний світ гірського краю.

Такі екскурсії підтримують інтерес учнів до навчання, до пізнання навколишнього світу та бережливого ставлення до нього.

Враження, отримане від природи в дитинстві, запам’ятовується назавжди.

Новини

ОХОРОНА І ЗБЕРЕЖЕННЯ ВЕЛИКИХ ССАВЦІВ НА ТЕРИТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «СИНЕВИР»

Національний природний парк «Синевир» сприяє збереженню природних комплексів та об’єктів, що дозволяє сформувати  і зберегти цілісну гірську екосистему з регульованим природоохоронним режимом та створити  більш сприятливі умови для збереження рослинного і тваринного світу східних Карпат в цілому. В цьому контексті важливою є можливість збереження цінних природних лісових біотопів, а також різноманіття видів фауни, що їх […]

  • Без категорії

Легенда про хранительку пралісів

В НПП «Синевир» триває проєкт «Створення арт-об’єктів та фотолокацій на території Синевирської та Колочавської ОТГ», що включає облаштування чотирьох фотозон та трьох арт-об’єктів для розвитку туризму на території Синевирської і Колочавської громади та привернення уваги до цікавих локацій парку.  Ця ініціатива реалізовується завдяки співпраці ГО «Кришталеве джерело» з національним природним парком «Синевир». Кошти виділені проєктом […]

  • Без категорії

Характеристика Червонокнижних видів птахів, що є осілими на території НПП «Синевир».

Птахи (AVES) мають найбільший ареал поширення, що налічує близько 10 тисяч видів, їх можна зустріти від Північного полюсу до Антарктики у будь-яких природних умовах: лісах, степах, безводних пустелях, на океанічних островах, в тундрі, тайзі, а окремі види в Гімалайських горах на висоті понад 7000 метрів. У фауні України птахів нараховується майже 416 видів а на […]

  • Без категорії