ВІДБУЛАСЬ РАДІСНА ЗУСТРІЧ ШКОЛЯРИКІВ ІЗ ВЕДМЕДЯМИ

Із приходом теплих днів весни, вчителі початкових класів Синевирського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів – Наталія Гаштур та Мар’яна Печкан, продовжують вчити дітей бачити красу навколишнього світу та знайомити їх із рослинним й тваринним світом НПП «Синевир».

Цього разу за участю екскурсоводів відділу еколого-освітньої роботи парку,  для 17 школяриків організовано безкоштовну екскурсію та проведено з ними екологічну вікторину на знання рослин і тварин, що зростають та знаходяться на території нашого краю.

Метою проведення таких заходів є виховання позитивного ставлення до Богом даної природи, розвивати у діток любов, уважність, спостережливість, логічне мислення.

У реабілітаційному центрі школярики мали можливість на власні очі побачити найбільших хижаків України, спостерігати за їх поведінкою та дізнатися багато інформації про їх життя та перебування у притулку.

Малеча була у захваті від побачених по той бік огорожі ведмедів. Всі вони перебували у піднесеному настрої, отримали багато позитивних емоцій та вражень, які залишаться із ними на усе життя.

Також під час екскурсії, школярики відвідали зелений клас, в якому екскурсоводи наочно продемонстрували ілюстровані стенди на яких зображено флору і фауну нацпарку, яка занесена до Червоної книги України. Із захопленням слухали розповіді вчителів та завзято відповідали на запитання.

На завершення екскурсії емоції малечі розділили й організатори екскурсії, які вручили всім діткам листи-подяки за їхню сумлінність, знання про тваринний і рослинний світ гірського краю.

Такі екскурсії підтримують інтерес учнів до навчання, до пізнання навколишнього світу та бережливого ставлення до нього.

Враження, отримане від природи в дитинстві, запам’ятовується назавжди.

Новини

Вирощування екочаїв в НПП “Синевир”

  В 2023 році працівники наукового відділу НПП «Синевир»  продовжують роботи по вирощуванню екочаїв на стаціонарній плантації. В цьому році екочаї почали сходити в третій декаді квітня місяця, досить нерівномірно, оскільки весна була досить холодною. Проте, ми маємо надію на хороший урожай!

  • Без категорії

Пташиний дивограй. Міграція птахів

«У рослин і тварин немає адвокатів, їм нема куди писати і скаржитися, за них нікому заступитися, окрім нас, людей,  котрі разом з ними заселяють цю планету»  Дж. Даррел Сумно, але факт: нині ми опинилися в стані екологічної кризи, яка загрожує всій нашій планеті. І щоб вийти з неї, щоб не допустити можливої катастрофи, потрібні негайні […]

  • Без категорії

Вишиванка – це любов! Вишивати – оберігати, вірити, чекати.

Вишивати – це оберігати. Існує велика кількість традицій та обрядів, у яких вишита сорочка виконує роль оберега. Та найбільше сакралізували вишиванку сучасні українці. Сотні майстрів та майстринь вишивки по всій Україні вишивають сорочки захисникам з лобов’ю і надією, що вишиванки захистять наших воїнів від ворожих куль. А військові одягають їх як духовну броню.          Вишивати […]

  • Без категорії