ВІДБУЛАСЬ РАДІСНА ЗУСТРІЧ ШКОЛЯРИКІВ ІЗ ВЕДМЕДЯМИ

Із приходом теплих днів весни, вчителі початкових класів Синевирського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів – Наталія Гаштур та Мар’яна Печкан, продовжують вчити дітей бачити красу навколишнього світу та знайомити їх із рослинним й тваринним світом НПП «Синевир».

Цього разу за участю екскурсоводів відділу еколого-освітньої роботи парку,  для 17 школяриків організовано безкоштовну екскурсію та проведено з ними екологічну вікторину на знання рослин і тварин, що зростають та знаходяться на території нашого краю.

Метою проведення таких заходів є виховання позитивного ставлення до Богом даної природи, розвивати у діток любов, уважність, спостережливість, логічне мислення.

У реабілітаційному центрі школярики мали можливість на власні очі побачити найбільших хижаків України, спостерігати за їх поведінкою та дізнатися багато інформації про їх життя та перебування у притулку.

Малеча була у захваті від побачених по той бік огорожі ведмедів. Всі вони перебували у піднесеному настрої, отримали багато позитивних емоцій та вражень, які залишаться із ними на усе життя.

Також під час екскурсії, школярики відвідали зелений клас, в якому екскурсоводи наочно продемонстрували ілюстровані стенди на яких зображено флору і фауну нацпарку, яка занесена до Червоної книги України. Із захопленням слухали розповіді вчителів та завзято відповідали на запитання.

На завершення екскурсії емоції малечі розділили й організатори екскурсії, які вручили всім діткам листи-подяки за їхню сумлінність, знання про тваринний і рослинний світ гірського краю.

Такі екскурсії підтримують інтерес учнів до навчання, до пізнання навколишнього світу та бережливого ставлення до нього.

Враження, отримане від природи в дитинстві, запам’ятовується назавжди.

Новини

ПРОВЕДЕНО НАУКОВО-ДОСЛІДНІ РОБОТИ

31 травня 2024 року на озері Синевир виконувались науково-дослідні роботи, де взяли участь декан географічного факультету УжНУ, к.т.н. доцент кафедри геодезії землеустрою та геоінформатики Іван Калинич, заступник декана викладач кафедри геодезії, землеустрою та геоінформатики Вадим Луцьо, та студент по спеціальності «Геодезія та землеустрій» Емільян Бабинець. Від НПП «Синевир» у виконанні робіт взяв участь начальник наукового […]

  • Без категорії

ОПТИМІЗАЦІЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ НПП «СИНЕВИР»

Завершується розроблення третього «Проекту організації території Національного природного парку «Синевир», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів» в рамках виконання Українсько-Карпатської програми за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Україна-Німеччина), який розпочато у 2023 році. У розроблення даного проекту включаються  виконання комплексу робіт, щодо охорони і збереження природних екосистем та їх загального видового […]

  • Без категорії

НПП “СИНЕВИР” ПРОВОДИТЬ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ПАРКУ

Національний природний парк “Синевир» активно здійснює будівельні роботи для покращення інфраструктури парку. Ці заходи спрямовані на підвищення комфорту та безпеки відвідувачів, а також на збереження унікальних природних ресурсів. Однією з головних задач є ремонт проїзних мостів через річки та потічки. Ці мости є критично важливими для забезпечення доступу до різних частин парку, як для відвідувачів […]

  • Без категорії