ЯК ШКОЛЯРІ-ПОЧАТКІВЦІ ПІЗНАЮТЬ ПТАШИНИЙ СВІТ…

У Колочавському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 фахівці відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку “Синевир” разом із вчителькою Оксаною Лехман провели цікаве та пізнавальне екозаняття для учнів 2-го класу. Головною темою уроку стали птахи, які щороку залишаються мешкати на території парку в зимовий період.
Захід поєднав у собі теоретичну частину та практичні завдання, націлені не лише на збагачення знань дітей про природу, але й на розвиток їхньої творчості та навичок ручної праці.
Діти дізналися багато нового про різноманіття зимуючих птахів, їхні особливості, поведінку та роль у природних екосистемах. Представники парку розповіли про важливість збереження птахів у холодний період року, зокрема про способи їх підгодівлі та облаштування місць для зимівлі. Під час заняття учні мали можливість дізнатися, як розрізняти види птахів за їх зовнішнім виглядом та звуками. Йшлося про такі види пернатих як: сойку, синицю чорну, дятла звичайного, сову довгохвосту, шишкаря, чижа, горіхівку та ін.
Після теоретичної частини заняття включало практичні завдання, які були присвячені підготовці до новорічних свят. Школярі виготовляли різні аплікації на новорічну тематику, навчалися працювати з різними матеріалами, розвиваючи свої художні навички. Це дало дітям змогу проявити свою креативність та отримати навички ручної праці.
Окрім аплікацій, діти мали змогу отримати святкові хатинки з картону, які заздалегідь були виготовлені власноруч працівниками парку, куди були поміщені солодощі. Завдяки цьому діти не тільки відчули радість творчої праці, але й змогли забрати додому яскравий символ новорічних свят.
На завершення екоуроку всіх діток чекали приємні подарунки: цукерки, календарі, розмальовки та кольорові олівці. Все це стало не лише приємним нагадуванням про заняття, а й додатковою мотивацією для подальших зустрічей.

Новини

ГОРИ НПП «СИНЕВИР» ПРИТЯГУЮТЬ СВОЄЮ ВЕЛИЧЧЮ ТА КРАСОЮ

Щороку 11 грудня відзначається Міжнародний день гір. Ця дата особлива і для НПП «Синевир», бо територія парку розташована в самому серці Карпатських гір та відноситься до Горганського масиву. Найпривабливіші вершини, які варто підкорити в НПП Синевир – це Стримба, Озірна і Кам’янка, адже вони зачаровують своєю величчю та відкривають неймовірні краєвиди. Стримба – найбільша гора […]

  • Без категорії

КЛЮЧОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ 2024 РОКУ ТА ПЕРСПЕКТИВИ 2025

Зустріч керівництва національних парків і заповідників України Національні парки та заповідники України підсумували 2024 рік та обговорили виклики 2025 року під час зустрічі із Світлана Гринчук – Міністром захисту довкілля та природних ресурсів України. На зустрічі, що об’єднала директорів провідних природоохоронних установ України, особливу увагу було приділено підсумкам роботи за 2024 рік та стратегічним планам […]

  • Без категорії

ЦЕНТРИ ПОРЯТУНКУ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ДИКИХ ТВАРИН: СТВОРЕННЯ ТА РОЗВИТОК

Сучасні екологічні виклики змушують нас шукати нові підходи до збереження природи та захисту біорізноманіття. Одним із таких підходів є створення регіональних центрів порятунку та реабілітації диких тварин, які є важливим інструментом збереження фауни, відновлення її чисельності та повернення до природного середовища. Національний природний парк «Синевир» має значний досвід у цій сфері. Чому це важливо? У […]

  • Без категорії