З турботою про природу

 

Нещодавно  на базі Мерешорської   гімназії   відбулося  еколого-освітнє заняття  на тему «Яку роль відіграють дерева в житті людини».

Фахівці відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» Тетяна Тільняк та Любов Гречин навчали  юних вихованців дбайливому ставленню до природи, розповіли багато цікавого із світу природи та закликали молодь берегти довкілля.

У ході проведення заняття працівники парку акцентували увагу дітлахів на довкілі та ролі дерев в житті людини, чому важливо їх садити і охороняти.

В ході заняття  зясовували, що варто робити, аби  довкілля стало чистішим. Лунали різні цікаві пропозиції, як напраклад: люди не повинні викидати сміття в річки, не смітити в лісі, садити дерева, влаштовувати екологічні  акції тощо.

Враховуючи те, що напередодні новорічних свят в НПП «Синевир» проходить екологічна акція «Новорічна ялинка», мета якої: попередити вирубку молодих ялинових насаджень. Для того, щоб створити новорічну атмосферу в домі, живу новорічну ялинку фахівці нацпарку навчали дітей, як її замінити на штучну.  Молодь дізналася, як можна виготовити новорічні букети, екібани тощо.

Для закріплення навчального матеріалу  разом з дітками  проведено практичний майстер-клас по виготовленню ялинки з картону. Це заняття виявилося дуже цікавим і всі старалися якнайкраще справитися із поставленим завданням. Власноруч виготовлена ялинка стане прикрасою для кімнати або класу.

В кінці заняття всі отримали листівки та календарі, а для книжкового живого екокуточку класу ще й замальовки на екологічну тематику.

На завершення фахівці парку подякували дирекції закладу за представлену можливість та співпрацю у  проведенні  таких  заходів.

Новини

Виготовлення «окопних свічок» для потреб фронту

    З початком повномасштабних бойових дій на території України зі сторони вторгнення агресора РФ, небайдужі громадяни докладають багато зусиль щоб підтримати воїнів-захисників на передових позиціях. Національний природний парк «Синевир» вкотре не залишається осторонь та всіляко допомагає ЗСУ. Зокрема з настанням більш суворих погодних умов та зниженням температури на сході України, зараз є актуальним для […]

  • Новини установи

Руслан Стрілець з робочим візитом відвідав нацпарки сходу України

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець разом із головою Державного агентства лісових ресурсів України Юрієм Болоховцем з робочим візитом відвідали національні природні парки сходу України. У робочій поїздці взяли участь представники Міндовкілля – радник Міністра Тетяна Тимочко, директор Департаменту природно-заповідного фонду та біорізноманіття Едуард Арустамян, а також керівники підпорядкованих відомств та установ. […]

  • Без категорії

У НПП «Синевир» відбулося навчання працівників СДО

За дорученням Міндовкілля в НПП «Синевир» відбулося навчання з працівниками служби державної охорони, яке сприятиме підвищенню ефективності роботи під час несення служби. Навчання включало ознайомлення із Законами України, Постановами КМУ щодо природно-заповідного фонду України, служби державної охорони ПЗФ України тощо. З ними їх ознайомив головний природознавець нацпарку Василь Шишига. Під час проведення навчання, Василь Вікторович […]

  • Новини установи