З турботою про природу

 

Нещодавно  на базі Мерешорської   гімназії   відбулося  еколого-освітнє заняття  на тему «Яку роль відіграють дерева в житті людини».

Фахівці відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» Тетяна Тільняк та Любов Гречин навчали  юних вихованців дбайливому ставленню до природи, розповіли багато цікавого із світу природи та закликали молодь берегти довкілля.

У ході проведення заняття працівники парку акцентували увагу дітлахів на довкілі та ролі дерев в житті людини, чому важливо їх садити і охороняти.

В ході заняття  зясовували, що варто робити, аби  довкілля стало чистішим. Лунали різні цікаві пропозиції, як напраклад: люди не повинні викидати сміття в річки, не смітити в лісі, садити дерева, влаштовувати екологічні  акції тощо.

Враховуючи те, що напередодні новорічних свят в НПП «Синевир» проходить екологічна акція «Новорічна ялинка», мета якої: попередити вирубку молодих ялинових насаджень. Для того, щоб створити новорічну атмосферу в домі, живу новорічну ялинку фахівці нацпарку навчали дітей, як її замінити на штучну.  Молодь дізналася, як можна виготовити новорічні букети, екібани тощо.

Для закріплення навчального матеріалу  разом з дітками  проведено практичний майстер-клас по виготовленню ялинки з картону. Це заняття виявилося дуже цікавим і всі старалися якнайкраще справитися із поставленим завданням. Власноруч виготовлена ялинка стане прикрасою для кімнати або класу.

В кінці заняття всі отримали листівки та календарі, а для книжкового живого екокуточку класу ще й замальовки на екологічну тематику.

На завершення фахівці парку подякували дирекції закладу за представлену можливість та співпрацю у  проведенні  таких  заходів.

Новини

Вирощування екочаїв в НПП “Синевир”

  В 2023 році працівники наукового відділу НПП «Синевир»  продовжують роботи по вирощуванню екочаїв на стаціонарній плантації. В цьому році екочаї почали сходити в третій декаді квітня місяця, досить нерівномірно, оскільки весна була досить холодною. Проте, ми маємо надію на хороший урожай!

  • Без категорії

Пташиний дивограй. Міграція птахів

«У рослин і тварин немає адвокатів, їм нема куди писати і скаржитися, за них нікому заступитися, окрім нас, людей,  котрі разом з ними заселяють цю планету»  Дж. Даррел Сумно, але факт: нині ми опинилися в стані екологічної кризи, яка загрожує всій нашій планеті. І щоб вийти з неї, щоб не допустити можливої катастрофи, потрібні негайні […]

  • Без категорії

Вишиванка – це любов! Вишивати – оберігати, вірити, чекати.

Вишивати – це оберігати. Існує велика кількість традицій та обрядів, у яких вишита сорочка виконує роль оберега. Та найбільше сакралізували вишиванку сучасні українці. Сотні майстрів та майстринь вишивки по всій Україні вишивають сорочки захисникам з лобов’ю і надією, що вишиванки захистять наших воїнів від ворожих куль. А військові одягають їх як духовну броню.          Вишивати […]

  • Без категорії