З турботою про природу

 

Нещодавно  на базі Мерешорської   гімназії   відбулося  еколого-освітнє заняття  на тему «Яку роль відіграють дерева в житті людини».

Фахівці відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» Тетяна Тільняк та Любов Гречин навчали  юних вихованців дбайливому ставленню до природи, розповіли багато цікавого із світу природи та закликали молодь берегти довкілля.

У ході проведення заняття працівники парку акцентували увагу дітлахів на довкілі та ролі дерев в житті людини, чому важливо їх садити і охороняти.

В ході заняття  зясовували, що варто робити, аби  довкілля стало чистішим. Лунали різні цікаві пропозиції, як напраклад: люди не повинні викидати сміття в річки, не смітити в лісі, садити дерева, влаштовувати екологічні  акції тощо.

Враховуючи те, що напередодні новорічних свят в НПП «Синевир» проходить екологічна акція «Новорічна ялинка», мета якої: попередити вирубку молодих ялинових насаджень. Для того, щоб створити новорічну атмосферу в домі, живу новорічну ялинку фахівці нацпарку навчали дітей, як її замінити на штучну.  Молодь дізналася, як можна виготовити новорічні букети, екібани тощо.

Для закріплення навчального матеріалу  разом з дітками  проведено практичний майстер-клас по виготовленню ялинки з картону. Це заняття виявилося дуже цікавим і всі старалися якнайкраще справитися із поставленим завданням. Власноруч виготовлена ялинка стане прикрасою для кімнати або класу.

В кінці заняття всі отримали листівки та календарі, а для книжкового живого екокуточку класу ще й замальовки на екологічну тематику.

На завершення фахівці парку подякували дирекції закладу за представлену можливість та співпрацю у  проведенні  таких  заходів.

Новини

ШЕСТИРІЧНИЙ ВЕДМІДЬ БАЛУ ПРИБУВ ІЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ДО СИНЕВИРА…

Саме з понеділка на вівторок до Реабілітаційного центру бурого ведмедя НПП «Синевир», доправлено із зоокутка хмельницького парку імені М.Чекмана шестирічного бурого ведмедя Балу. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Міндовкілля, місцевої влади та Центру реабілітації бурого ведмедя (РЦБВ) нацпарку. Нагадаємо, що за дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця були перевірені умови […]

  • Без категорії

Біологічні та екологічні особливості дрібних хижаків лісових екосистем родини MUSTELIDAE на території НПП «Синевир»

В лісових екосистемах Національного природного парку «Синевир» (440 – 1680 м.в.н.р.м.) найпоширенішими видами із родини Куницеві (Mustelidae Fischer, 1817), являються Куниця лісова (звичайна) (Martes martes Linnaeus, 1758); Куниця кам’яна (M. foina Erxleben, 1777); Горностай (Mustela erminea Linnaeus, 1758); Ласка (M. nivalis Linnacus, 1766); Тріх лісовий (темний) (M. [Putorius] putorius Linnaeus, 1758); Борсук (звичайний) лісовий (Meles […]

  • Без категорії

ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК: УНІКАЛЬНЕ ПРИСТАНОВИЩЕ ДЛЯ 30 ВЕДМЕДІВ

Ведмежі притулки стали місцем надії для численних тварин, які стали жертвами нелюдського утримання та знущань. Ці установи створені для того, щоб надати ведмедям безпечне місце, де вони можуть жити в природних умовах, отримуючи належну опіку та догляд від кваліфікованого персоналу. Один з найбільших ведмежих притулків в Україні розташований в Національному природному парку «Синевир», де ведмеді […]

  • Без категорії