З турботою про природу

 

Нещодавно  на базі Мерешорської   гімназії   відбулося  еколого-освітнє заняття  на тему «Яку роль відіграють дерева в житті людини».

Фахівці відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» Тетяна Тільняк та Любов Гречин навчали  юних вихованців дбайливому ставленню до природи, розповіли багато цікавого із світу природи та закликали молодь берегти довкілля.

У ході проведення заняття працівники парку акцентували увагу дітлахів на довкілі та ролі дерев в житті людини, чому важливо їх садити і охороняти.

В ході заняття  зясовували, що варто робити, аби  довкілля стало чистішим. Лунали різні цікаві пропозиції, як напраклад: люди не повинні викидати сміття в річки, не смітити в лісі, садити дерева, влаштовувати екологічні  акції тощо.

Враховуючи те, що напередодні новорічних свят в НПП «Синевир» проходить екологічна акція «Новорічна ялинка», мета якої: попередити вирубку молодих ялинових насаджень. Для того, щоб створити новорічну атмосферу в домі, живу новорічну ялинку фахівці нацпарку навчали дітей, як її замінити на штучну.  Молодь дізналася, як можна виготовити новорічні букети, екібани тощо.

Для закріплення навчального матеріалу  разом з дітками  проведено практичний майстер-клас по виготовленню ялинки з картону. Це заняття виявилося дуже цікавим і всі старалися якнайкраще справитися із поставленим завданням. Власноруч виготовлена ялинка стане прикрасою для кімнати або класу.

В кінці заняття всі отримали листівки та календарі, а для книжкового живого екокуточку класу ще й замальовки на екологічну тематику.

На завершення фахівці парку подякували дирекції закладу за представлену можливість та співпрацю у  проведенні  таких  заходів.

Новини

ОХОРОНА І ЗБЕРЕЖЕННЯ ЛІСОВИХ ЕКОСИСТЕМ НПП «СИНЕВИР», ЯКІ МАЮТЬ ЕКОЛОГІЧНЕ, ПРИРОДООХОРОННЕ ТА НАУКОВЕ ЗНАЧЕННЯ

Ліси НПП «Синевир» – це один з найважливіших факторів в екологічній рівновазі верхньої частини Тереблянської долини гірського рельєфу, що має виняткову цінність в природоохоронному значенні. Важливість цих лісів з погляду на їх значимість в аспекті водоохоронних, водорегулювальних, ґрунтозахисних,  кліматоутворювальних та протиерозійних властивостей, не можна переоцінити тому, що вони регулюють водний режим і збагачують атмосферу киснем, […]

  • Без категорії

ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В НПП «СИНЕВИР»

Для збереження природних ресурсів та забезпечення безпеки лісових масивів, сьогодні на території парку проведено спільні планово-навчальні заходи щодо оперативних дій в умовах попередження, локалізації та ліквідації лісових пожеж. Навчання проведено за участю керівного та особового складу 16 ДПРЧ (смт. Міжгір’я), ДПРП (с. Синевир), ДПРП (с. Колочава), ДПРП (с. Пилипець) 3-го ДПРЗ ГУ ДСНС України у […]

  • Без категорії

МЕНТОРСЬКА ПРОГРАМА «ПОКОЛІННЯ ПЕРЕМОГИ» – НАДІЯ НА МАЙБУТНЄ

В Україні, де війна, конфлікти та небезпеки залишають свій відбиток на житті молодого покоління, ініціативи, спрямовані на підтримку та розвиток школярів, мають особливе значення. Освітня фундація GoGlobal за сприяння та підтримки донорів реалізує менторську програму “Покоління перемоги”, яка є частиною проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри” – UСBI.  Ця програма стала […]

  • Без категорії