ЗАРАДИ ЧИСТОТИ В ПАРКУ – ТОЛОКА ЗГУРТУВАЛА ВСІХ

Національний природний парк “Синевир» є центром уваги екологічних заходів. Завдяки бажанням та неустанним зусиллям працівників парку, територія зберігає свою природну красу.

Повсюди на територіях природоохоронних науково-дослідних відділень (ПНДВ) парку, а також біля адмінбудівель, проведено прибирання, яке є важливим кроком у підтримці чистоти та належного благоустрою об’єктів ПЗФ.

Щороку туристи та відпочиваючі відвідують парк, залишаючи після себе сліди, які потім потребують прибирання. Жаль, але відходи та захаращення стали неодмінною частиною активного туризму. Однак, працівники парку, незважаючи на це, регулярно проводять масові заходи з прибирання території.

Толока, яка відбулася нині, стала справжнім символом спільної роботи та згуртованості. До цієї акції долучилися не лише працівники парку але й усі охочі, які підтримують чистоту та цінують красу. Вони обходили найбільш відвідувані місця парку – туристичні локації та об’єкти, береги річок та потічків, автодорожні узбіччя та пішохідні туристичні стежки, збираючи навіть найменші сміттєві плями.

Ця ініціатива відображає глибоке зобов’язання працівників парку до збереження природи та створення екологічно чистого середовища нашого мальовничого краю.

Кінцевий результат прибирання територій показує, що кожен може зробити свій внесок у підтримку краси природи та долучитися до спільної та корисної справи.

Новини

ОХОРОНА І ЗБЕРЕЖЕННЯ ЛІСОВИХ ЕКОСИСТЕМ НПП «СИНЕВИР», ЯКІ МАЮТЬ ЕКОЛОГІЧНЕ, ПРИРОДООХОРОННЕ ТА НАУКОВЕ ЗНАЧЕННЯ

Ліси НПП «Синевир» – це один з найважливіших факторів в екологічній рівновазі верхньої частини Тереблянської долини гірського рельєфу, що має виняткову цінність в природоохоронному значенні. Важливість цих лісів з погляду на їх значимість в аспекті водоохоронних, водорегулювальних, ґрунтозахисних,  кліматоутворювальних та протиерозійних властивостей, не можна переоцінити тому, що вони регулюють водний режим і збагачують атмосферу киснем, […]

  • Без категорії

ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В НПП «СИНЕВИР»

Для збереження природних ресурсів та забезпечення безпеки лісових масивів, сьогодні на території парку проведено спільні планово-навчальні заходи щодо оперативних дій в умовах попередження, локалізації та ліквідації лісових пожеж. Навчання проведено за участю керівного та особового складу 16 ДПРЧ (смт. Міжгір’я), ДПРП (с. Синевир), ДПРП (с. Колочава), ДПРП (с. Пилипець) 3-го ДПРЗ ГУ ДСНС України у […]

  • Без категорії

МЕНТОРСЬКА ПРОГРАМА «ПОКОЛІННЯ ПЕРЕМОГИ» – НАДІЯ НА МАЙБУТНЄ

В Україні, де війна, конфлікти та небезпеки залишають свій відбиток на житті молодого покоління, ініціативи, спрямовані на підтримку та розвиток школярів, мають особливе значення. Освітня фундація GoGlobal за сприяння та підтримки донорів реалізує менторську програму “Покоління перемоги”, яка є частиною проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри” – UСBI.  Ця програма стала […]

  • Без категорії