Збережімо ялинці життя

На базі Синевирського ОЗЗСО І-ІІІ ст. фахівці відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» Тетяна Тільняк та Любов Гречин разом з класними керівниками закладу Мариною Дем’ян та Камелією Захарчук провели еколого-освітнє заняття на тему: «Збережімо ялинці життя».

Мета цієї акції – запобігти незаконному вирубуванню хвойних дерев, сформувати громадську думку про «ялинкову» проблему шляхом пропаганди заміни ялинки на композиції та новорічні букети з гілок хвойних дерев або штучними ялинками.

Вчителі навчальногозакладу розповіли учасникам заходу про дерева, їх склад та властивості, а також про їх важливу роль в житті людини.

Як зберегти життя ялинкам, але створити відчуття свята, розповіли учням фахів чині відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир». Заради новорічних свят у світі вирубуються дерева площею багатьох десятків гектарів, які після свят потрапляють на смітник. Для лісу це обходиться дуже дорого.

За допомогою майстер-класу, учні дізналися як можна виготовити новорічні букети з гілок ялини, створити композиції тощо.

Всі учасники заходу активно долучилися до виготовлення новорічних композицій, які невдовзі прикрасять кабінети навчального закладу.

На завершення фахівці парку подякували дирекції закладу за представлену можливість та співпрацю у проведенні таких заходів.

Захід проведено у рамках співпраці з Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF, керівник Alexander Bokotey) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International , координатор проекту IvanTymofeiev ).

Новини

ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНІ ТУРИСТИЧНІ ОБ’ЄКТИ НПП «СИНЕВИР» ЯК ЕЛЕМЕНТИ РЕКРЕАЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ

Національний природній парк «Синевир» – це поєднання краси природи з етнічними та історико-культурними надбаннями місцевих жителів. Зараз історико-культурні туристичні об’єкти НПП «Синевир» є одними з основних елементів рекреаційної привабливості регіону. 400 років тому на території сучасного НПП «Синевир» були тільки дрімучі незаймані ліси. Першими поселенцями були втікачі від кріпацького гніту. З XV ст. тут виникають […]

  • Без категорії

НА ТЕРИТОРІЇ НПП «СИНЕВИР» РОЗПОЧАВСЯ РЕВ ОЛЕНІВ: ВВЕДЕНО СЕЗОН ТИШІ

Національний природний парк “Синевир” оголосив про початок одного з найбільш захоплюючих природних явищ — сезону реву оленів. У цей період олені активно шукають собі пару, що супроводжується гучними звуками реву, які можна почути на великій відстані. Це природне явище є не лише важливим моментом у життєвому циклі цих тварин, але й приваблює численних туристів, які […]

  • Без категорії

На території НПП «Синевир» продовжується дослідження рептилій та амфібій

З 2 по 4 вересня 2024 року науковими працівниками Чернівецького природознавчого музею – к.б.н. Назаром Смірновим і науковим співробітником Приазовського національного природного парку Галиною Микитинець разом із науковими співробітниками НПП «Синевир» було продовжено дослідження та вивчення рептилій і амфібій на території Негровецького природоохоронного науково-дослідного відділення, які розпочато в липні цього року в рамках реалізації міжнародного […]

  • Без категорії