Збережімо ялинці життя

На базі Синевирського ОЗЗСО І-ІІІ ст. фахівці відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» Тетяна Тільняк та Любов Гречин разом з класними керівниками закладу Мариною Дем’ян та Камелією Захарчук провели еколого-освітнє заняття на тему: «Збережімо ялинці життя».

Мета цієї акції – запобігти незаконному вирубуванню хвойних дерев, сформувати громадську думку про «ялинкову» проблему шляхом пропаганди заміни ялинки на композиції та новорічні букети з гілок хвойних дерев або штучними ялинками.

Вчителі навчальногозакладу розповіли учасникам заходу про дерева, їх склад та властивості, а також про їх важливу роль в житті людини.

Як зберегти життя ялинкам, але створити відчуття свята, розповіли учням фахів чині відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир». Заради новорічних свят у світі вирубуються дерева площею багатьох десятків гектарів, які після свят потрапляють на смітник. Для лісу це обходиться дуже дорого.

За допомогою майстер-класу, учні дізналися як можна виготовити новорічні букети з гілок ялини, створити композиції тощо.

Всі учасники заходу активно долучилися до виготовлення новорічних композицій, які невдовзі прикрасять кабінети навчального закладу.

На завершення фахівці парку подякували дирекції закладу за представлену можливість та співпрацю у проведенні таких заходів.

Захід проведено у рамках співпраці з Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF, керівник Alexander Bokotey) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International , координатор проекту IvanTymofeiev ).

Новини

Виготовлення «окопних свічок» для потреб фронту

    З початком повномасштабних бойових дій на території України зі сторони вторгнення агресора РФ, небайдужі громадяни докладають багато зусиль щоб підтримати воїнів-захисників на передових позиціях. Національний природний парк «Синевир» вкотре не залишається осторонь та всіляко допомагає ЗСУ. Зокрема з настанням більш суворих погодних умов та зниженням температури на сході України, зараз є актуальним для […]

  • Новини установи

Руслан Стрілець з робочим візитом відвідав нацпарки сходу України

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець разом із головою Державного агентства лісових ресурсів України Юрієм Болоховцем з робочим візитом відвідали національні природні парки сходу України. У робочій поїздці взяли участь представники Міндовкілля – радник Міністра Тетяна Тимочко, директор Департаменту природно-заповідного фонду та біорізноманіття Едуард Арустамян, а також керівники підпорядкованих відомств та установ. […]

  • Без категорії

У НПП «Синевир» відбулося навчання працівників СДО

За дорученням Міндовкілля в НПП «Синевир» відбулося навчання з працівниками служби державної охорони, яке сприятиме підвищенню ефективності роботи під час несення служби. Навчання включало ознайомлення із Законами України, Постановами КМУ щодо природно-заповідного фонду України, служби державної охорони ПЗФ України тощо. З ними їх ознайомив головний природознавець нацпарку Василь Шишига. Під час проведення навчання, Василь Вікторович […]

  • Новини установи