Збережімо ялинці життя

На базі Синевирського ОЗЗСО І-ІІІ ст. фахівці відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» Тетяна Тільняк та Любов Гречин разом з класними керівниками закладу Мариною Дем’ян та Камелією Захарчук провели еколого-освітнє заняття на тему: «Збережімо ялинці життя».

Мета цієї акції – запобігти незаконному вирубуванню хвойних дерев, сформувати громадську думку про «ялинкову» проблему шляхом пропаганди заміни ялинки на композиції та новорічні букети з гілок хвойних дерев або штучними ялинками.

Вчителі навчальногозакладу розповіли учасникам заходу про дерева, їх склад та властивості, а також про їх важливу роль в житті людини.

Як зберегти життя ялинкам, але створити відчуття свята, розповіли учням фахів чині відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир». Заради новорічних свят у світі вирубуються дерева площею багатьох десятків гектарів, які після свят потрапляють на смітник. Для лісу це обходиться дуже дорого.

За допомогою майстер-класу, учні дізналися як можна виготовити новорічні букети з гілок ялини, створити композиції тощо.

Всі учасники заходу активно долучилися до виготовлення новорічних композицій, які невдовзі прикрасять кабінети навчального закладу.

На завершення фахівці парку подякували дирекції закладу за представлену можливість та співпрацю у проведенні таких заходів.

Захід проведено у рамках співпраці з Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF, керівник Alexander Bokotey) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International , координатор проекту IvanTymofeiev ).

Новини

ШЕСТИРІЧНИЙ ВЕДМІДЬ БАЛУ ПРИБУВ ІЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ДО СИНЕВИРА…

Саме з понеділка на вівторок до Реабілітаційного центру бурого ведмедя НПП «Синевир», доправлено із зоокутка хмельницького парку імені М.Чекмана шестирічного бурого ведмедя Балу. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Міндовкілля, місцевої влади та Центру реабілітації бурого ведмедя (РЦБВ) нацпарку. Нагадаємо, що за дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця були перевірені умови […]

  • Без категорії

Біологічні та екологічні особливості дрібних хижаків лісових екосистем родини MUSTELIDAE на території НПП «Синевир»

В лісових екосистемах Національного природного парку «Синевир» (440 – 1680 м.в.н.р.м.) найпоширенішими видами із родини Куницеві (Mustelidae Fischer, 1817), являються Куниця лісова (звичайна) (Martes martes Linnaeus, 1758); Куниця кам’яна (M. foina Erxleben, 1777); Горностай (Mustela erminea Linnaeus, 1758); Ласка (M. nivalis Linnacus, 1766); Тріх лісовий (темний) (M. [Putorius] putorius Linnaeus, 1758); Борсук (звичайний) лісовий (Meles […]

  • Без категорії

ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК: УНІКАЛЬНЕ ПРИСТАНОВИЩЕ ДЛЯ 30 ВЕДМЕДІВ

Ведмежі притулки стали місцем надії для численних тварин, які стали жертвами нелюдського утримання та знущань. Ці установи створені для того, щоб надати ведмедям безпечне місце, де вони можуть жити в природних умовах, отримуючи належну опіку та догляд від кваліфікованого персоналу. Один з найбільших ведмежих притулків в Україні розташований в Національному природному парку «Синевир», де ведмеді […]

  • Без категорії