ЗУСТРІЧ В АМФІТЕАТРІ

 

29 липня у культурно-мистецькому центрі «Амфітеатр» села Колочава пройшла зустріч під назвою «Випускник – 78» з нагоди 45-річчя закінчення школи. Зустріч організовано відомим депутатом Верховної Ради України 6-7 скликань, почесним жителем с. Колочава – Станіславом Аржевітіним.

Програма зустрічі була багатогранною та насичена цікавими подіями й інформацією про історію і життя колочавців. Присутні мали можливість переглянути відеофільм «Наші попередні 10 зустрічей» та отримати його копію, спостерігати за відеопрезентацією про життєвий шлях однокласників, а також за виставкою дипломів – «Аржевітін: від колочавського школяра до професора», що відображала становлення однокласника від перших днів навчання до сьогодення, а також дізнатися про нову книгу «Колочава. Земля» й отримати її в подарунок з автографом автора.

У виступі перед своїми однокласиками та гостями, Станіслав Михайлович як основний організатор проведення ювілейного свята згадав про особливі дні та спільні шкільні роки, які проходили в юності і закарбувалися в кожного з присутніх.

«Пам’ятаємо, як ми разом долали випробування та раділи перемогам, як дружба зміцнювалась і ставала незламною. Час летить, але наші згадки залишаються свіжими, мов давні книги, що перечитуються раз-за-разом. Школа – це не тільки місце, де ми здобували знання, а й де формувалася наша особистість, де ми вчилися робити вибір, протистояти життєвим випробуванням, творити свою долю. Хоча ми розділені часом та відстанню, наша дружба лишається незмінною», – сказав Станіслав Аржевітін.

Програма зустрічі передбачала різноманітні активності, спрямовані на те, щоб учасники могли насолодитися спілкуванням та згадати моменти, які вони провели разом у шкільні роки. Однокласники мали можливість зробити фотографії з друзями, а також зберегти ці моменти на пам’ять.

Ця зустріч була незвичайною, перед початком заходу, одним із головних акцентів оргкомітету була зустріч колочавських учасників ЗСУ, що надало їй особливий характер та велику емоційність.

Присутні отримали можливість познайомитися з справжніми героями, які служать та захищають нашу країну.

Директор національного парку Микола Дербак зазначив: «Відчуття гордості та поваги не мають меж, коли стоїш поруч із людьми, які ставали на перешкоді злу, захищаючи нашу землю та наш спокій. Ця зустріч залишить глибокий слід у серцях всіх присутніх. Кожен з нас вболіває за тих, хто залишився на війні та співчуває тим, хто втратив своїх близьких».

Очікування та емоції переплітались з подякою, яку кожен відчував у своїй душі. Вчинки Захисників та їхню самопожертву було неможливо не помітити та не захопитись.

Особливим моментом заходу стала гала-вечеря, яка об’єднала всіх навколо спільних спогадів і емоцій. А завершився захід гуртовою фотографією однокласників, яка стала своєрідною закріпленою пам’яттю про цю незабутню зустріч.

Новини

ДІТИ УЖГОРОДЩИНИ ВРЯТУВАЛИ БОРИВІТРА ЗВИЧАЙНОГО

Історія небайдужості Нещодавній випадок на Закарпатті вкотре доводить, що турбота про природу починається з малих вчинків та великих сердець. Діти Ужгородщини, виявивши пораненого птаха поблизу залізничного полотна в районі села Розівка, не залишилися байдужими та звернулися по допомогу до представника державного екологічного нагляду (контролю) лісів та рослинного світу – державного інспектора з охорони навколишнього природного […]

  • Без категорії

ЛІТНЄ ФЛОРИСТЕ РОЗМАЇТТЯ НПП «СИНЕВИР»

Рослинний світ національного природного парку «Синевир» різноманітний та неповторний. На його території нараховується понад 950 видів судинних рослин. Це разом взяті дерева, кущі і чагарники. Самий цікавий період у житті рослин це цвітіння, яке привертає до себе велику увагу людей, а особливо науковців. Різноманітність форм, багатство фарб та ароматів зробили квіти важливим атрибутом людського буття. […]

  • Без категорії

У НПП «СИНЕВИР» РОЗПОЧАВСЯ СЕЗОН ПОЛЬОВИХ НАУКОВИХ ПРАКТИК

Національний природний парк «Синевир», традиційно відкриває свої двері для студентів природничих факультетів українських вищих навчальних закладів. Цього року сезон польових наукових практик розпочався з візиту студентів 1-2 курсів географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Молоді дослідники прибули під керівництвом досвідчених наставників – доцента, кандидата географічних наук Мирослава Проскурняка та доцента, кандидата географічних наук […]

  • Без категорії