ЗУСТРІЧ В АМФІТЕАТРІ

 

29 липня у культурно-мистецькому центрі «Амфітеатр» села Колочава пройшла зустріч під назвою «Випускник – 78» з нагоди 45-річчя закінчення школи. Зустріч організовано відомим депутатом Верховної Ради України 6-7 скликань, почесним жителем с. Колочава – Станіславом Аржевітіним.

Програма зустрічі була багатогранною та насичена цікавими подіями й інформацією про історію і життя колочавців. Присутні мали можливість переглянути відеофільм «Наші попередні 10 зустрічей» та отримати його копію, спостерігати за відеопрезентацією про життєвий шлях однокласників, а також за виставкою дипломів – «Аржевітін: від колочавського школяра до професора», що відображала становлення однокласника від перших днів навчання до сьогодення, а також дізнатися про нову книгу «Колочава. Земля» й отримати її в подарунок з автографом автора.

У виступі перед своїми однокласиками та гостями, Станіслав Михайлович як основний організатор проведення ювілейного свята згадав про особливі дні та спільні шкільні роки, які проходили в юності і закарбувалися в кожного з присутніх.

«Пам’ятаємо, як ми разом долали випробування та раділи перемогам, як дружба зміцнювалась і ставала незламною. Час летить, але наші згадки залишаються свіжими, мов давні книги, що перечитуються раз-за-разом. Школа – це не тільки місце, де ми здобували знання, а й де формувалася наша особистість, де ми вчилися робити вибір, протистояти життєвим випробуванням, творити свою долю. Хоча ми розділені часом та відстанню, наша дружба лишається незмінною», – сказав Станіслав Аржевітін.

Програма зустрічі передбачала різноманітні активності, спрямовані на те, щоб учасники могли насолодитися спілкуванням та згадати моменти, які вони провели разом у шкільні роки. Однокласники мали можливість зробити фотографії з друзями, а також зберегти ці моменти на пам’ять.

Ця зустріч була незвичайною, перед початком заходу, одним із головних акцентів оргкомітету була зустріч колочавських учасників ЗСУ, що надало їй особливий характер та велику емоційність.

Присутні отримали можливість познайомитися з справжніми героями, які служать та захищають нашу країну.

Директор національного парку Микола Дербак зазначив: «Відчуття гордості та поваги не мають меж, коли стоїш поруч із людьми, які ставали на перешкоді злу, захищаючи нашу землю та наш спокій. Ця зустріч залишить глибокий слід у серцях всіх присутніх. Кожен з нас вболіває за тих, хто залишився на війні та співчуває тим, хто втратив своїх близьких».

Очікування та емоції переплітались з подякою, яку кожен відчував у своїй душі. Вчинки Захисників та їхню самопожертву було неможливо не помітити та не захопитись.

Особливим моментом заходу стала гала-вечеря, яка об’єднала всіх навколо спільних спогадів і емоцій. А завершився захід гуртовою фотографією однокласників, яка стала своєрідною закріпленою пам’яттю про цю незабутню зустріч.

Новини

ОХОРОНА І ЗБЕРЕЖЕННЯ ВЕЛИКИХ ССАВЦІВ НА ТЕРИТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «СИНЕВИР»

Національний природний парк «Синевир» сприяє збереженню природних комплексів та об’єктів, що дозволяє сформувати  і зберегти цілісну гірську екосистему з регульованим природоохоронним режимом та створити  більш сприятливі умови для збереження рослинного і тваринного світу східних Карпат в цілому. В цьому контексті важливою є можливість збереження цінних природних лісових біотопів, а також різноманіття видів фауни, що їх […]

  • Без категорії

Легенда про хранительку пралісів

В НПП «Синевир» триває проєкт «Створення арт-об’єктів та фотолокацій на території Синевирської та Колочавської ОТГ», що включає облаштування чотирьох фотозон та трьох арт-об’єктів для розвитку туризму на території Синевирської і Колочавської громади та привернення уваги до цікавих локацій парку.  Ця ініціатива реалізовується завдяки співпраці ГО «Кришталеве джерело» з національним природним парком «Синевир». Кошти виділені проєктом […]

  • Без категорії

Характеристика Червонокнижних видів птахів, що є осілими на території НПП «Синевир».

Птахи (AVES) мають найбільший ареал поширення, що налічує близько 10 тисяч видів, їх можна зустріти від Північного полюсу до Антарктики у будь-яких природних умовах: лісах, степах, безводних пустелях, на океанічних островах, в тундрі, тайзі, а окремі види в Гімалайських горах на висоті понад 7000 метрів. У фауні України птахів нараховується майже 416 видів а на […]

  • Без категорії