ЗУСТРІЧ В АМФІТЕАТРІ

 

29 липня у культурно-мистецькому центрі «Амфітеатр» села Колочава пройшла зустріч під назвою «Випускник – 78» з нагоди 45-річчя закінчення школи. Зустріч організовано відомим депутатом Верховної Ради України 6-7 скликань, почесним жителем с. Колочава – Станіславом Аржевітіним.

Програма зустрічі була багатогранною та насичена цікавими подіями й інформацією про історію і життя колочавців. Присутні мали можливість переглянути відеофільм «Наші попередні 10 зустрічей» та отримати його копію, спостерігати за відеопрезентацією про життєвий шлях однокласників, а також за виставкою дипломів – «Аржевітін: від колочавського школяра до професора», що відображала становлення однокласника від перших днів навчання до сьогодення, а також дізнатися про нову книгу «Колочава. Земля» й отримати її в подарунок з автографом автора.

У виступі перед своїми однокласиками та гостями, Станіслав Михайлович як основний організатор проведення ювілейного свята згадав про особливі дні та спільні шкільні роки, які проходили в юності і закарбувалися в кожного з присутніх.

«Пам’ятаємо, як ми разом долали випробування та раділи перемогам, як дружба зміцнювалась і ставала незламною. Час летить, але наші згадки залишаються свіжими, мов давні книги, що перечитуються раз-за-разом. Школа – це не тільки місце, де ми здобували знання, а й де формувалася наша особистість, де ми вчилися робити вибір, протистояти життєвим випробуванням, творити свою долю. Хоча ми розділені часом та відстанню, наша дружба лишається незмінною», – сказав Станіслав Аржевітін.

Програма зустрічі передбачала різноманітні активності, спрямовані на те, щоб учасники могли насолодитися спілкуванням та згадати моменти, які вони провели разом у шкільні роки. Однокласники мали можливість зробити фотографії з друзями, а також зберегти ці моменти на пам’ять.

Ця зустріч була незвичайною, перед початком заходу, одним із головних акцентів оргкомітету була зустріч колочавських учасників ЗСУ, що надало їй особливий характер та велику емоційність.

Присутні отримали можливість познайомитися з справжніми героями, які служать та захищають нашу країну.

Директор національного парку Микола Дербак зазначив: «Відчуття гордості та поваги не мають меж, коли стоїш поруч із людьми, які ставали на перешкоді злу, захищаючи нашу землю та наш спокій. Ця зустріч залишить глибокий слід у серцях всіх присутніх. Кожен з нас вболіває за тих, хто залишився на війні та співчуває тим, хто втратив своїх близьких».

Очікування та емоції переплітались з подякою, яку кожен відчував у своїй душі. Вчинки Захисників та їхню самопожертву було неможливо не помітити та не захопитись.

Особливим моментом заходу стала гала-вечеря, яка об’єднала всіх навколо спільних спогадів і емоцій. А завершився захід гуртовою фотографією однокласників, яка стала своєрідною закріпленою пам’яттю про цю незабутню зустріч.

Новини

40-РІЧЧЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СКУЛЬПТУРИ «СИНЬ І ВИР» НА ОЗЕРІ СИНЕВИР

Цього року, Національний природний парк “Синевир” відзначає важливу подію – 40-річчя встановлення знаменитої статуї «Синь і Вир», яка стала одним із символів верховинського мальовничого куточка Карпат. Озеро Синевир, одно із семи чудес України, є однією із головних туристичних атракцій Закарпаття. Його часто називають “Морським оком”, яке оточують вікові смереки і розташоване на висоті 989 метрів […]

  • Без категорії

ВРУЧЕННЯ ГРАМОТ ТА ПОДЯК ПРАЦІВНИКАМ НПП “СИНЕВИР”

Щороку, влітку, у НПП “Синевир” відзначають День працівників природоохоронної заповідної справи. Це свято покликане вшанувати тих, хто щоденно працює задля збереження природних багатств та біорізноманіття нашого краю. Цього року захід набув особливого значення завдяки врученню грамот та подяк від голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктора Микити, голови обласної ради Романа Сарая, а також директора парку […]

  • Без категорії

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Вітаю вас з Днем працівників природно-заповідної справи! Це свято є символом нашої відданості та праці на благо збереження природного багатства рідної країни. Цей день є чудовою нагодою висловити щиру вдячність за вашу плідну працю у розвитку та збереженні природних скарбів нашого парку. Щодня ви докладаєте максимум зусиль для охорони унікальних екосистем і ваша відданість, професіоналізм […]

  • Без категорії