ЗУСТРІЧ В АМФІТЕАТРІ

 

29 липня у культурно-мистецькому центрі «Амфітеатр» села Колочава пройшла зустріч під назвою «Випускник – 78» з нагоди 45-річчя закінчення школи. Зустріч організовано відомим депутатом Верховної Ради України 6-7 скликань, почесним жителем с. Колочава – Станіславом Аржевітіним.

Програма зустрічі була багатогранною та насичена цікавими подіями й інформацією про історію і життя колочавців. Присутні мали можливість переглянути відеофільм «Наші попередні 10 зустрічей» та отримати його копію, спостерігати за відеопрезентацією про життєвий шлях однокласників, а також за виставкою дипломів – «Аржевітін: від колочавського школяра до професора», що відображала становлення однокласника від перших днів навчання до сьогодення, а також дізнатися про нову книгу «Колочава. Земля» й отримати її в подарунок з автографом автора.

У виступі перед своїми однокласиками та гостями, Станіслав Михайлович як основний організатор проведення ювілейного свята згадав про особливі дні та спільні шкільні роки, які проходили в юності і закарбувалися в кожного з присутніх.

«Пам’ятаємо, як ми разом долали випробування та раділи перемогам, як дружба зміцнювалась і ставала незламною. Час летить, але наші згадки залишаються свіжими, мов давні книги, що перечитуються раз-за-разом. Школа – це не тільки місце, де ми здобували знання, а й де формувалася наша особистість, де ми вчилися робити вибір, протистояти життєвим випробуванням, творити свою долю. Хоча ми розділені часом та відстанню, наша дружба лишається незмінною», – сказав Станіслав Аржевітін.

Програма зустрічі передбачала різноманітні активності, спрямовані на те, щоб учасники могли насолодитися спілкуванням та згадати моменти, які вони провели разом у шкільні роки. Однокласники мали можливість зробити фотографії з друзями, а також зберегти ці моменти на пам’ять.

Ця зустріч була незвичайною, перед початком заходу, одним із головних акцентів оргкомітету була зустріч колочавських учасників ЗСУ, що надало їй особливий характер та велику емоційність.

Присутні отримали можливість познайомитися з справжніми героями, які служать та захищають нашу країну.

Директор національного парку Микола Дербак зазначив: «Відчуття гордості та поваги не мають меж, коли стоїш поруч із людьми, які ставали на перешкоді злу, захищаючи нашу землю та наш спокій. Ця зустріч залишить глибокий слід у серцях всіх присутніх. Кожен з нас вболіває за тих, хто залишився на війні та співчуває тим, хто втратив своїх близьких».

Очікування та емоції переплітались з подякою, яку кожен відчував у своїй душі. Вчинки Захисників та їхню самопожертву було неможливо не помітити та не захопитись.

Особливим моментом заходу стала гала-вечеря, яка об’єднала всіх навколо спільних спогадів і емоцій. А завершився захід гуртовою фотографією однокласників, яка стала своєрідною закріпленою пам’яттю про цю незабутню зустріч.

Новини

ПРАЛІСИ ЄВРОПИ – ВСЕСВІТНЯ ПРИРОДНА СПАДЩИНА ЮНЕСКО

Букові праліси представляють повне серійне різноманіття, яке притаманне для Європи та мають достатній розмір, щоб підтримувати природні процеси розвитку, необхідні для забезпечення довгострокової екологічної життєздатності лісових екосистем в цілому. Вони довершують спектр букових лісів та додають останні суттєві за площею залишки букових пралісів Європи. Праліси репрезентують найбільш завершені й повні екологічні моделі, де відображено процеси, […]

  • Без категорії

Спільний проєкт ліцею і нацпарку до Міжнародного дня Землі «Що я можу зробити для майбутнього планети?»

Щороку 20 квітня жителі нашої планети відзначають Міжнародний день Землі. Це чудова нагода вкотре замислитися над проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об’єднатися заради благополуччя нашого подальшого існування на планеті. Учні початкової ланки Синевирського ліцею разом зі своїм вчителем також долучилися до відзначення Всесвітнього дня Землі. Зокрема, було проведено спільний […]

  • Без категорії

Микола ДЕРБАК: НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРК – ЦЕ СИНЕРГІЯ ПРИРОДИ, ЛЮДИНИ, КУЛЬТУРИ

Микола Юрійович Дербак народився 28 листопада 1968 року у селі Колочава Mіжгірського району (нині – Хустський район). У 2002 році закінчив біологічний факультет УжНУ. Кандидат філософських наук. Заслужений природоохоронець України. Із 2010 року – директор Національного природного парку «Синевир». Завдяки його зусиллям у 2017 році майже 3 тисячі гектарів пралісів Нацпарку включені до списку Світової […]

  • Без категорії