Надана допомога притулку клишоногих вкрай потрібна

У рамках поглибленої співпраці між Союзом охорони природи Німеччини (NABU, Nabu international) відбулася чергова зустріч директора Національного природного парку «Синевир» Mikola Derbak з співробітниками Інституту еколого-релігійних студій Alexander Bokotey (керівник) та Bilanych Mychail (експерт). Під час візиту, робоча група зустрілася із керівництвом та начальниками профільних відділів установи, де обговорили основні питання щодо подальшої співпраці та вирішення наболілих питань в окремих напрямах природоохоронної діяльності парку.

Насамперед йшлося про розвиток та стратегію запланованих заходів діяльності парку на наступний рік, а саме – створення та облаштування рекреаційних зон відпочинку на території ПЗФ, про можливості вдосконалення інформаційної складової біля водно-болотного угіддя «Глуханя» та проблеми збереження верхового болота «Замшатка», про виділення коштів на завершення робіт візит-центру на території РЦБВ та забезпечення необхідним обладнанням спеціалізованого приміщення для проведення обстежень та лікування хворих тварин, про можливості встановлення веб-камери на території притулку клишоногих з метою спостерігати за ними в он-лайн та ін.

Команда ІЕРС разом з директором парку відвідала еколого-освітній захід з школярами Синевирського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів, який проходив у зеленому класі, що розташований на території центру. Під час заняття діткам вручено екоосвітні матеріали та призи, а також зроблено на пам’ять спільне фото.

Тут же для Реабілітаційного центру бурих ведмедів, Олександром Бокотиєм передано ветлікарю ведмежого притулку Михайлу Маслею благодійну допомогу – технічне обладнання та медикаменти, які придбано за фінансової підтримки іноземних партнерів ZOO BERLIN та TIERPARK BERLIN.

На завершення обговорили важливі питання щодо подальшої співпраці між ІЕРС та нацпарком задля спільного майбутнього внеску в розвиток природоохоронної установи. Директор парку висловив щиру подяку в адрес європейських партнерів за надану допомогу, за плідну співпрацю та небайдужість до світу природи Карпатського краю.

Новини

ОХОРОНА І ЗБЕРЕЖЕННЯ ВЕЛИКИХ ССАВЦІВ НА ТЕРИТОРІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «СИНЕВИР»

Національний природний парк «Синевир» сприяє збереженню природних комплексів та об’єктів, що дозволяє сформувати  і зберегти цілісну гірську екосистему з регульованим природоохоронним режимом та створити  більш сприятливі умови для збереження рослинного і тваринного світу східних Карпат в цілому. В цьому контексті важливою є можливість збереження цінних природних лісових біотопів, а також різноманіття видів фауни, що їх […]

  • Без категорії

Легенда про хранительку пралісів

В НПП «Синевир» триває проєкт «Створення арт-об’єктів та фотолокацій на території Синевирської та Колочавської ОТГ», що включає облаштування чотирьох фотозон та трьох арт-об’єктів для розвитку туризму на території Синевирської і Колочавської громади та привернення уваги до цікавих локацій парку.  Ця ініціатива реалізовується завдяки співпраці ГО «Кришталеве джерело» з національним природним парком «Синевир». Кошти виділені проєктом […]

  • Без категорії

Характеристика Червонокнижних видів птахів, що є осілими на території НПП «Синевир».

Птахи (AVES) мають найбільший ареал поширення, що налічує близько 10 тисяч видів, їх можна зустріти від Північного полюсу до Антарктики у будь-яких природних умовах: лісах, степах, безводних пустелях, на океанічних островах, в тундрі, тайзі, а окремі види в Гімалайських горах на висоті понад 7000 метрів. У фауні України птахів нараховується майже 416 видів а на […]

  • Без категорії