Надана допомога притулку клишоногих вкрай потрібна

У рамках поглибленої співпраці між Союзом охорони природи Німеччини (NABU, Nabu international) відбулася чергова зустріч директора Національного природного парку «Синевир» Mikola Derbak з співробітниками Інституту еколого-релігійних студій Alexander Bokotey (керівник) та Bilanych Mychail (експерт). Під час візиту, робоча група зустрілася із керівництвом та начальниками профільних відділів установи, де обговорили основні питання щодо подальшої співпраці та вирішення наболілих питань в окремих напрямах природоохоронної діяльності парку.

Насамперед йшлося про розвиток та стратегію запланованих заходів діяльності парку на наступний рік, а саме – створення та облаштування рекреаційних зон відпочинку на території ПЗФ, про можливості вдосконалення інформаційної складової біля водно-болотного угіддя «Глуханя» та проблеми збереження верхового болота «Замшатка», про виділення коштів на завершення робіт візит-центру на території РЦБВ та забезпечення необхідним обладнанням спеціалізованого приміщення для проведення обстежень та лікування хворих тварин, про можливості встановлення веб-камери на території притулку клишоногих з метою спостерігати за ними в он-лайн та ін.

Команда ІЕРС разом з директором парку відвідала еколого-освітній захід з школярами Синевирського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів, який проходив у зеленому класі, що розташований на території центру. Під час заняття діткам вручено екоосвітні матеріали та призи, а також зроблено на пам’ять спільне фото.

Тут же для Реабілітаційного центру бурих ведмедів, Олександром Бокотиєм передано ветлікарю ведмежого притулку Михайлу Маслею благодійну допомогу – технічне обладнання та медикаменти, які придбано за фінансової підтримки іноземних партнерів ZOO BERLIN та TIERPARK BERLIN.

На завершення обговорили важливі питання щодо подальшої співпраці між ІЕРС та нацпарком задля спільного майбутнього внеску в розвиток природоохоронної установи. Директор парку висловив щиру подяку в адрес європейських партнерів за надану допомогу, за плідну співпрацю та небайдужість до світу природи Карпатського краю.

Новини

Виготовлення «окопних свічок» для потреб фронту

    З початком повномасштабних бойових дій на території України зі сторони вторгнення агресора РФ, небайдужі громадяни докладають багато зусиль щоб підтримати воїнів-захисників на передових позиціях. Національний природний парк «Синевир» вкотре не залишається осторонь та всіляко допомагає ЗСУ. Зокрема з настанням більш суворих погодних умов та зниженням температури на сході України, зараз є актуальним для […]

  • Новини установи

Руслан Стрілець з робочим візитом відвідав нацпарки сходу України

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець разом із головою Державного агентства лісових ресурсів України Юрієм Болоховцем з робочим візитом відвідали національні природні парки сходу України. У робочій поїздці взяли участь представники Міндовкілля – радник Міністра Тетяна Тимочко, директор Департаменту природно-заповідного фонду та біорізноманіття Едуард Арустамян, а також керівники підпорядкованих відомств та установ. […]

  • Без категорії

У НПП «Синевир» відбулося навчання працівників СДО

За дорученням Міндовкілля в НПП «Синевир» відбулося навчання з працівниками служби державної охорони, яке сприятиме підвищенню ефективності роботи під час несення служби. Навчання включало ознайомлення із Законами України, Постановами КМУ щодо природно-заповідного фонду України, служби державної охорони ПЗФ України тощо. З ними їх ознайомив головний природознавець нацпарку Василь Шишига. Під час проведення навчання, Василь Вікторович […]

  • Новини установи