Святий Миколай обдаровує кожного

Зима багата на свята, а найпершим та найулюбленішим є свято Святого Миколая. Діти з нетерпінням чекають щедрого Миколая, пишуть йому листи, вивчають вірші, співають пісні…

Напередодні великого свята працівники відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» Тетяна Тільняк і Любов Тільняк розширили знання учнів Негровецького ЗЗСО про життя Св. Миколая. На його прикладі працівники нацпарку підготували добірку матеріалів, які допомогли зробити цей день незабутнім.

Основною метою проведення такого заняття – формування в дітей мотивації до добрих вчинків, слухняності, уміння дарувати доброту, повагу рідним та ближнім людям. Фахівчині навчали дітей милосердних справ, які слід виконувати в своєму житті. Мотивували до добрих справ для людей, природи.

Для цього було використано картинки зі Св. Миколайчиком, завчасно заготовлені види рослин, картоні форми з кольорового паперу з яких всі гуртом та великим захопленням вирізали геометричні елементи та створювали сюжетні вироби…

Насамкінець заняття потішили дітей «миколайчиками» за що вони фахівцям подякували, а Святого Миколая попросили обдарувати їх теплом, ласкою і добротою.

Новини

ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНІ ТУРИСТИЧНІ ОБ’ЄКТИ НПП «СИНЕВИР» ЯК ЕЛЕМЕНТИ РЕКРЕАЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ

Національний природній парк «Синевир» – це поєднання краси природи з етнічними та історико-культурними надбаннями місцевих жителів. Зараз історико-культурні туристичні об’єкти НПП «Синевир» є одними з основних елементів рекреаційної привабливості регіону. 400 років тому на території сучасного НПП «Синевир» були тільки дрімучі незаймані ліси. Першими поселенцями були втікачі від кріпацького гніту. З XV ст. тут виникають […]

  • Без категорії

НА ТЕРИТОРІЇ НПП «СИНЕВИР» РОЗПОЧАВСЯ РЕВ ОЛЕНІВ: ВВЕДЕНО СЕЗОН ТИШІ

Національний природний парк “Синевир” оголосив про початок одного з найбільш захоплюючих природних явищ — сезону реву оленів. У цей період олені активно шукають собі пару, що супроводжується гучними звуками реву, які можна почути на великій відстані. Це природне явище є не лише важливим моментом у життєвому циклі цих тварин, але й приваблює численних туристів, які […]

  • Без категорії

На території НПП «Синевир» продовжується дослідження рептилій та амфібій

З 2 по 4 вересня 2024 року науковими працівниками Чернівецького природознавчого музею – к.б.н. Назаром Смірновим і науковим співробітником Приазовського національного природного парку Галиною Микитинець разом із науковими співробітниками НПП «Синевир» було продовжено дослідження та вивчення рептилій і амфібій на території Негровецького природоохоронного науково-дослідного відділення, які розпочато в липні цього року в рамках реалізації міжнародного […]

  • Без категорії