Святий Миколай обдаровує кожного

Зима багата на свята, а найпершим та найулюбленішим є свято Святого Миколая. Діти з нетерпінням чекають щедрого Миколая, пишуть йому листи, вивчають вірші, співають пісні…

Напередодні великого свята працівники відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» Тетяна Тільняк і Любов Тільняк розширили знання учнів Негровецького ЗЗСО про життя Св. Миколая. На його прикладі працівники нацпарку підготували добірку матеріалів, які допомогли зробити цей день незабутнім.

Основною метою проведення такого заняття – формування в дітей мотивації до добрих вчинків, слухняності, уміння дарувати доброту, повагу рідним та ближнім людям. Фахівчині навчали дітей милосердних справ, які слід виконувати в своєму житті. Мотивували до добрих справ для людей, природи.

Для цього було використано картинки зі Св. Миколайчиком, завчасно заготовлені види рослин, картоні форми з кольорового паперу з яких всі гуртом та великим захопленням вирізали геометричні елементи та створювали сюжетні вироби…

Насамкінець заняття потішили дітей «миколайчиками» за що вони фахівцям подякували, а Святого Миколая попросили обдарувати їх теплом, ласкою і добротою.

Новини

ШЕСТИРІЧНИЙ ВЕДМІДЬ БАЛУ ПРИБУВ ІЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ДО СИНЕВИРА…

Саме з понеділка на вівторок до Реабілітаційного центру бурого ведмедя НПП «Синевир», доправлено із зоокутка хмельницького парку імені М.Чекмана шестирічного бурого ведмедя Балу. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Міндовкілля, місцевої влади та Центру реабілітації бурого ведмедя (РЦБВ) нацпарку. Нагадаємо, що за дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця були перевірені умови […]

  • Без категорії

Біологічні та екологічні особливості дрібних хижаків лісових екосистем родини MUSTELIDAE на території НПП «Синевир»

В лісових екосистемах Національного природного парку «Синевир» (440 – 1680 м.в.н.р.м.) найпоширенішими видами із родини Куницеві (Mustelidae Fischer, 1817), являються Куниця лісова (звичайна) (Martes martes Linnaeus, 1758); Куниця кам’яна (M. foina Erxleben, 1777); Горностай (Mustela erminea Linnaeus, 1758); Ласка (M. nivalis Linnacus, 1766); Тріх лісовий (темний) (M. [Putorius] putorius Linnaeus, 1758); Борсук (звичайний) лісовий (Meles […]

  • Без категорії

ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК: УНІКАЛЬНЕ ПРИСТАНОВИЩЕ ДЛЯ 30 ВЕДМЕДІВ

Ведмежі притулки стали місцем надії для численних тварин, які стали жертвами нелюдського утримання та знущань. Ці установи створені для того, щоб надати ведмедям безпечне місце, де вони можуть жити в природних умовах, отримуючи належну опіку та догляд від кваліфікованого персоналу. Один з найбільших ведмежих притулків в Україні розташований в Національному природному парку «Синевир», де ведмеді […]

  • Без категорії