У часи тривожних новин і важких втрат так важливо не втрачати вміння і бажання помічати й добрі історії

Увесь 2023 рік ми спостерігали, як природоохоронні території Українських Карпат сміливо зустрічають нові виклики та відчайдушно намагалися допомагати та підтримувати їх: фінансами, консультаціями, доступом до інформації, навчальними рішеннями, необхідним обладнанням.

Цей шлях нелегкий, але долати його значно легше разом. Тому ми, Франкфуртське зоологічне товариство, зібрали друзів та партнерів на “Вечір добрих історій про збереження Карпат”. Було так приємно і потрібно підсумувати рік, що минув, та обговорити плани на 2024.

Ми вдячні усім, хто сьогодні робить природоохоронну діяльність в Україні можливою. Насамперед нашим колегам та усім воїнам, які відстоюють суверенітет нашої держави.

Ніколи не втомимося дякувати національним паркам та заповідникам, з якими нам пощастило мати спільні проєкти, а це – Національний природний парк “Черемоський” National Park “Cheremoskyi”, Національний природний парк “Гуцульщина”, Національний природний парк “Вижницький” National Nature Park “Vyzhnytskyi”, Національний природний парк “Верховинський”, Національний природний парк “Сколівські Бескиди”, Національний природний парк “Бойківщина”, Національний природний парк “Синевир”, Ужанський національний природний парк – Uzhanskyi National Nature Park, Національний природний парк “Зачарований край”, Карпатський національний природний парк, Карпатський біосферний заповідник // Carpathian Biosphere Reserve, Природний заповідник “Горгани”, Національний природний парк “Синьогора”, Яворівський національний природний парк.

Кожна з добрих історій, які прозвучали на події, була б неможлива без участі та підтримки місцевої влади, зокрема Закарпатська обласна державна адміністрація, Чернівецька обласна військова адміністрація, Львівська обласна державна адміністрація та Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Окрема вдячність народному депутату України Ростислав Тістик за небайдужість та сприяння природоохоронній діяльності в Україні.

Сподіваємося і віримо, що 2024 готує дня нас ще більше добрих історій про збереження Карпат.

Новини

ВЕСНЯНЕ ПРОБУДЖЕННЯ У ВЕДМЕЖОМУ ПРИТУЛКУ

Із приходом весни, перших проблисків сонячного проміння зимовий сон ведмедів завершується, вони виходять зі своїх укриттів і Реабілітаційний центр бурого ведмедя Національного природного парку «Синевир» знов і знов кількісно збільшується цими прекрасними клишоногими тваринами. Саме тут, ці велетні знаходять пристановище впродовж круглого року, а під час холодних місяців інколи впадають у зимовий сон. Нагадаємо, що […]

  • Без категорії

РЕЙДОВІ ГРУПИ ПОЧАЛИ ДІЯТИ

На виконання вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про Червону книгу України», «Про природно-заповідний фонд України» та з метою збереження підчас вегетаційного періоду ранньовесняної флори таких Червонокнижних видів, як: Шафран Гейфелів, підсніжник звичайний, нарцис вузьколистий, білоцвіт весняний, білоцвіт літній, НПП «Синевир» щорічно забезпечує захист цієї важливої складової екосистеми, у зв’язку […]

  • Без категорії

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ!

Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні! Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово “Воля”. І нехай цей прапор і надалі гордо майорить поміж прапорів європейських держав як символ країни, що обрала демократичний шлях розвитку! Війна розпочалася […]

  • Без категорії