У часи тривожних новин і важких втрат так важливо не втрачати вміння і бажання помічати й добрі історії

Увесь 2023 рік ми спостерігали, як природоохоронні території Українських Карпат сміливо зустрічають нові виклики та відчайдушно намагалися допомагати та підтримувати їх: фінансами, консультаціями, доступом до інформації, навчальними рішеннями, необхідним обладнанням.

Цей шлях нелегкий, але долати його значно легше разом. Тому ми, Франкфуртське зоологічне товариство, зібрали друзів та партнерів на “Вечір добрих історій про збереження Карпат”. Було так приємно і потрібно підсумувати рік, що минув, та обговорити плани на 2024.

Ми вдячні усім, хто сьогодні робить природоохоронну діяльність в Україні можливою. Насамперед нашим колегам та усім воїнам, які відстоюють суверенітет нашої держави.

Ніколи не втомимося дякувати національним паркам та заповідникам, з якими нам пощастило мати спільні проєкти, а це – Національний природний парк “Черемоський” National Park “Cheremoskyi”, Національний природний парк “Гуцульщина”, Національний природний парк “Вижницький” National Nature Park “Vyzhnytskyi”, Національний природний парк “Верховинський”, Національний природний парк “Сколівські Бескиди”, Національний природний парк “Бойківщина”, Національний природний парк “Синевир”, Ужанський національний природний парк – Uzhanskyi National Nature Park, Національний природний парк “Зачарований край”, Карпатський національний природний парк, Карпатський біосферний заповідник // Carpathian Biosphere Reserve, Природний заповідник “Горгани”, Національний природний парк “Синьогора”, Яворівський національний природний парк.

Кожна з добрих історій, які прозвучали на події, була б неможлива без участі та підтримки місцевої влади, зокрема Закарпатська обласна державна адміністрація, Чернівецька обласна військова адміністрація, Львівська обласна державна адміністрація та Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Окрема вдячність народному депутату України Ростислав Тістик за небайдужість та сприяння природоохоронній діяльності в Україні.

Сподіваємося і віримо, що 2024 готує дня нас ще більше добрих історій про збереження Карпат.

Новини

40-РІЧЧЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СКУЛЬПТУРИ «СИНЬ І ВИР» НА ОЗЕРІ СИНЕВИР

Цього року, Національний природний парк “Синевир” відзначає важливу подію – 40-річчя встановлення знаменитої статуї «Синь і Вир», яка стала одним із символів верховинського мальовничого куточка Карпат. Озеро Синевир, одно із семи чудес України, є однією із головних туристичних атракцій Закарпаття. Його часто називають “Морським оком”, яке оточують вікові смереки і розташоване на висоті 989 метрів […]

  • Без категорії

ВРУЧЕННЯ ГРАМОТ ТА ПОДЯК ПРАЦІВНИКАМ НПП “СИНЕВИР”

Щороку, влітку, у НПП “Синевир” відзначають День працівників природоохоронної заповідної справи. Це свято покликане вшанувати тих, хто щоденно працює задля збереження природних багатств та біорізноманіття нашого краю. Цього року захід набув особливого значення завдяки врученню грамот та подяк від голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктора Микити, голови обласної ради Романа Сарая, а також директора парку […]

  • Без категорії

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Вітаю вас з Днем працівників природно-заповідної справи! Це свято є символом нашої відданості та праці на благо збереження природного багатства рідної країни. Цей день є чудовою нагодою висловити щиру вдячність за вашу плідну працю у розвитку та збереженні природних скарбів нашого парку. Щодня ви докладаєте максимум зусиль для охорони унікальних екосистем і ваша відданість, професіоналізм […]

  • Без категорії